هزینه کلاس گیتار در سال 1403 به صورت خصوصی و گروهی

هزینه کلاس گیتار در سال 1403 به صورت خصوصی و گروهی

هزینه کلاس گیتار در سال 1403 به صورت خصوصی و گروهی در آموزشگاه های موسیقی و خارج از آموزشگاه - شهریه کلاس آنلاین گیتار

آموزشگاهان
آموزشگاهان

هزینه کلاس گیتار بستگی به عوامل مختلفی دارد و در کلاس آنلاین گیتار و کلاس های حضوری متفاوت است. شهریه کلاس گیتار در شهر های مختلف تفاوت دارد و در شهر هایی مانند تهران و کرج قطعا شهریه بالاتری دارد. اگر از فاکتور شهر بگذریم، دلایلی که باعث تفاوت شهریه در آموزشگاه های یک شهر می شود عبارتند از : منطقه، فضای آموزشگاه و اساتید آموزشگاه. هزینه کلاس گیتار در مناطق بالای شهر تهران بیشتر از مرکز شهر و یا جنوب تهران است و دلیل آن به اجاره بهای بیشتر ساختمان و حقوق اساتید بر می گردد. همچنین فضای آموزشگاه و امکانات آن نیز بر روی شهریه ها تاثیر دارد. بعضی از آموزشگاه های موسیقی دارای امکاناتی مانند استدیو ضبط، فضای اختصاصی برای تمرین هنرجویان و ... دارند. دلیل دیگر نیز سطح سواد اساتید آموزشگاه است. طبیعتا اساتید حرفه ای و دارای تحصیلات دانشگاهی موسیقی تمایلی به تدریس کردن با حقوق و دستمزد پایین ندارند. پس با این تفاسیر ممکن است یک آموزشگاه موسیقی در جنوب تهران نیز به دلیل به کارگیری اساتید حرف ای و دارای تحصیلات موسیقی مقدار شهریه بیشتری از هنرجویان بگیرد.

هزینه کلاس گیتار در آموزشگاه های موسیقی تهران در سال 1403 چقدر است؟

میزان تقریبی شهریه کلاس های گیتار در تهران به صورت خصوصی در سال 1403 بین 800 هزار تومان تا 1 ملیون و 200 هزار تومان در ماه است. این میزان شهریه برای 4 جلسه کلاس است که هفته ای یک جلسه نیم ساعته برگزار می شود. به هر حال ممکن است این میزان شهریه در آموزشگاه های مختلف تفاوت دارد. در بعضی از آموزشگاه ها یا مراکز فرهنگی هنری ممکن است کلاس های گیتار به صورت نیمه خصوصی یا گروهی نیز برگزار شود. در صورت برگزاری کلاس های گیتار به صورت نیمه خصوصی یا گروهی، هزینه آن کمتر می شود. برای مشاهده لیست بهترین کلاس های گیتار در کرج به صفحه کلاس گیتار در کرج مراجعه نمایید.

هزینه کلاس های گیتار به صورت خصوصی و خارج از آموزشگاه در سال 1403 چقدر است؟

برخی از اساتید در کنار تدریس در آموزشگاه های موسیقی و یا به طور کلی به صورت خصوصی تدریس دارند. این اساتید کلاس ها را در منزل خود یا هنرج و یا به صورت آنلاین برگزار می کنند. معمولا اساتید معروف و حرفه ای به این شیوه تدریس می کنند. چون از نظر آن ها تدریس در آموزشگاه ها از نظر مالی به صرفه نیست. هزینه کلاس گیتار این اساتید معمولا نسبت به آموزشگاه ها بالاتر است. برخی از این اساتید برای یک ماه کلاس، شهریه ای در حدود 2 میلیون تومان در سال 1403 دریافت می کنند. برای اطلاع دقیق از شرایط کلاس های آنلاین گیتار و کلاس آنلاین گیتار با استاد هادی کلانتری و ارتباط با ایشان می توانید به صفحه کلاس آنلاین گیتار مراجعه نمایید.


 • هزینه کلاس گیتار در سال 1401 در آموزشگاه های موسیقی چقدر است؟

  هزینه کلاس گیتار در سال 1401 در آموزشگاه های موسیقی بین 500 تا 800 هزار تومان می باشد.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • طاها
  قیمت قیتار برای شروع
  • مدیر سایت

   قیمت گیتار یاماها C40 در حدود 8 میلیون تومان و گیتار پارسی مدل M5 حدودا 3 میلیون تومان است.