منظور از قرنطینه کراتین مو و مدت زمان لازم برای قرنطینه در مواد برند های مختلف

منظور از قرنطینه کراتین مو

منظور از قرنطینه کراتین مو چیست و مدت زمان لازم برای قرنطینه با مواد برند های مختلف چقدر است و در صورت عدم رعایت زمان قرنطینه بعد از کراتین مو چه اتفاقی می افتد؟

آموزشگاهان
آموزشگاهان

قرنطینه کراتینه مو به معنی خیس نشدن و آب نخوردن به مو یا همان زمان شستشوی مو بعد از کراتینه مو است. اگر قصد گذراندن دوره آموزش کراتینه مو و یا انجام کراتینه بر روی مو های خود را دارید، حتما این مطلب را بخوانید. کراتینه مو با مواد مختلفی انجام می شود که خواص مختلفی دارند. بعضی از مواد کراتین مو نیاز به قرنطینه دارند و بعضی از مواد نیاز به قرنطینه بعد از کراتین ندارند. حتما بعد از انجام کراتینه از آرایشگر خود در مورد نوع مواد استفاده شده و مدت زمان قرنطینه سوال کنید. اگر هم هنوز کراتینه نکردید و قصد انجام آن را دارید و بین كراتينه با قرنطينه يا بدون قرنطينه شک دارید، بهتر است ویژگی ها و خواص انواع مواد کراتین مو را بشناسید. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع مواد کراتین مو و شناخت ویژگی مواد کراتینه می توانید به صفحه بهترین مواد کراتین مو مراجعه نمایید.

به طور کلی انجام مراقبت های بعد از کراتین مو از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر مستقیم بر رعایت نتیجه کار و ماندگاری کراتین مو دارد. برای اطلاع از باید ها و نباید های بعد از کراتین مو و اینکه مراقبت بعد از کراتینه کردن مو شامل چه مواردی می‌شود می توانید به صفحه مراقبت بعد از کراتینه مو مراجعه نمایید. رعایت قرنطینه بعد از کراتین مو نیز یکی از مسائل مهمی است که حتما باید رعایت شود و در صورت عدم رعایت آن ممکن است به نتیجه مطلوبی نرسید.

مدت زمان قرنطینه کراتینه مو چقدر است؟

مدت زمان قرنطینه کراتینه مو با توجه به ویژگی ها و خواص مواد استفاده شده متفاوت است و مواد استفاده شده می تواند بدون قرنطینه و یا با قرنطینه از 24 ساعت تا 72 ساعت (3 روز) باشد. برای مثال مواد کراتین برند کراپلکس (keraplex) بدون قرنطینه است اما مواد کراتینه برند گلوبال (global) که به دلیل قیمت مناسب تر در اکثر آرایشگاه ها و سالن های زیبایی استفاده می شود، دارای 72 ساعت (3 روز) قرنطینه است. مواد برند کادیو (brasil cacau) نیز همانند کراپلس بدون قرنطینه است. یکی از علل صاف نشدن موها بعد از کراتین همین رعایت نکردن قرنطینه کراتین مو است که گاهی مشتری ها شاکی هستند و با نارضایتی باز می گردند.

انجام کراتین مو تکنیک ها و ریزه کاری های زیادی دارد و رعایت نکاتی مانند درجه حرارت اتومو و زمان ماندگاری مواد بر روی مو و ... بسیار مهم است. اگر قصد یادگیری کراتین مو را دارید سعی کنید در آموزشگاه های معتبر آموزش ببینید. برای مشاهده بهترین و معتبر ترین مراکز آموزش کراتینه مو در تهران می توانید به صفحه آموزش کراتینه مو مراجعه نمایید.


  • آیا همه ی مواد کراتینه مو نیاز به قرنطینه دارند؟

    خیر، بعضی از برند های مواد کراتینه مو بدون قرنطینه هستند.

  • زمان قرنطینه کراتین مو چقدر است؟

    زمان قرنطینه کراتین مو بستگی به مواد استفاده شده دارد و از 24 تا 72 ساعت متفاوت است.

  • در صورت عدم رعایت زمان قرنطینه کراتینه چه اتفاقی می افتد؟

    در صورت عدم رعایت زمان قرنطینه کراتینه خاصیت کراتین مو از بین رفته و مو ها به حالت اول خود بر میگردند.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...