لیست بهترین استاد پیانو در کرج - خانم و آقا + نام آموزشگاه + شهریه

لیست بهترین استاد پیانو در کرج

اگر شما هم جزو افرادی هستید که برای اولین بار می خواهید یادگیری پیانو را شروع کنید و یا مدت کمی است یادگیری پیانو را شروع کرده اید و به دنبال استاد بهتری می گردید، احتمالا دچار سر در گمی شده اید و نمی توانید اساتید را با یکدیگر مقایسه کنید. در این مطلب از آموزشگاهان قصد معرفی اساتید خوب پیانو در کرج به همراه خلاصه ای از رزومه، مدارک، تحصیلات، افتخارات و ... را داریم.

آموزشگاهان
آموزشگاهان

معرفی بهترین استاد پیانو در کرج

اگر شما هم جزو افرادی هستید که برای اولین بار می خواهید یادگیری پیانو را شروع کنید و یا مدت کمی است یادگیری پیانو را شروع کرده اید و به دنبال استاد بهتری می گردید، احتمالا دچار سر در گمی شده اید و نمی توانید اساتید را با یکدیگر مقایسه کنید. در این مطلب از آموزشگاهان قصد معرفی اساتید خوب پیانو در کرج به همراه خلاصه ای از رزومه، مدارک، تحصیلات، افتخارات و ... را داریم. همچنین آموزشگاه هایی را که این اساتید در آن ها مشغول به تدریس هستند را نیز معرفی می کنیم. پس اگر قصد ثبت نام در کلاس پیانو در کرج را دارید، این مطلب می تواند به شما کمک کند.

یوسف محمدیان

استاد یوسف محمدیان در آموزشگاه موسیقی زریاب مشغول به تدریس پیانو و هارمونی است، استاد یوسف محمدیان است. یوسف محمدیان دارای مدرک کاردانی نوازندگی پیانو و  کارشناسی آهنگسازی است. یوسف محمدیان پیانو را زیر نظر اساتید مجید بهبهانی، تیکران مسروپیان و بهنام ابوالقاسم فراگرفت. همچنین هارمونی کلاسیک نزد اساتید حمیدرضا رضایی و شهرام توکلی و شرمین مهدی زاده و رهبری ارکستر را زیر نظر استاد نادر مشایخی آموزش دیده است.از دیگر فعالیت های یوسف محمدیان می توان به شرکت در دوره تخصصی هارمونی جَز استاد بامداد خوشقدمی،  اجراهای صحنه ای دانشگاهی و هشت سال تدریس پیانو و هارمونی اشاره کرد.

ماندانا گلکار

یکی دیگر از اساتید پیانو در آموزشگاه موسیقی زریاب، استاد ماندانا گلکار است. استاد گلکار دارای مدرک کارشناسی رشته ی نوازندگی موسیقی جهانی است. از سوابق ایشان می توان به شرکت در رسیتال های دانشجویی، سابقه ی اجرا در کنسرواتوار فلکیرخ و شرکت در مستر کلاس های اساتید زبردست همچون خانم حکیم اوا و خانم تامارا و پرفسور gerhard vielhaber اشاره کرد.

محمد صفیاری

محمد صفیاری یکی از اساتید پیانو در آموزشگاه موسیقی سارنگ در کرج است. محمد صفیاری متولد سال 1355 بوده و از سال 1378 تدريس پیانو را به صورت خصوصی و آموزشگاه های مختلف شروع کرد. مدرسین استاد صفیاری آقایان كامبیز روشن روان (هارمونی)، آندره مرادیان (پیانو)، محمدحسین حمیدی (مبانی) و خانم الهه حمیدی (سلفژ) بوده اند.

از اجرا های ایشان می توان به ساخت و تنظیم نمایشنامه موزیكال براي كودكان به نام جنگل سبز به كارگردانی حسین بهاری در سال 1375، نوازندگي در اركستر پاپ گروه مسعود خادم در سال 1380، كنسرت در تهران تالار كشور در سال 1381 و كنسرت در زاهدان سال 1382 اشاره کرد.

احمد یوسفی

استاد احمد یوسفی متولد 1357 یکی از اساتید پیانو در آموزشگاه موسیقی آوا کرج می باشد. احمد یوسفی دارای مدرک کارشناسی نوازندگی حرفه‌ای ساز کلاسیک بوده و به تدریس پیانو (ایرانی - کلاسیک)، سلفژ، تئوری موسیقی و کیبورد مشغول است. از دیگر فعالیت های وی می توان به تدریس در هنرستان موسیقی (کرج)، مشاوره آنلاین موسیقی و تدریس تخصصی پیانو کودک اشاره کرد.

استاد احمد یوسفی از سال ۱۳۷۴ در آموزشگاه‌های موسیقی در سطح استان‌های تهران، البرز و قزوین و در حال حاضر مدرس در هنرستان موسیقی مهرگان کرج و آموزشگاه‌ موسیقی هوم (تهران)، آرتیمان، کوک و آموزشگاه موسیقی سرو (کرج)مشغول به تدریس است. احمد یوسفی از سال ۲۰۱۲ تدریس آنلاین را شروع کرد.

از سوابق کاری ایشان می توان فعالیت در صدا و سیما و رادیوی جمهوری اسلامی ایران و استان البرز به عنوان پیانیست و نوازنده کیبورد، شامل اجراهای متعدد زنده در برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی را نام برد.

یاسر عدل هِریس

استاد یاسر عدل مدرس پیانو و علوم آهنگسازی هستند. وی در آزمون ورودی دانشگاه تهران در رشته نوازندگی ساز جهانی دانشگاه تهران در سال ۸۴ قبول شد و پایان نامه خود را به صورت رسیتال پیانو، و دریافت نمره عالی در سال ۸۹ ارائه داد. یاسر عدل نزد اساتید شاهین فرهت، علیرضا مشایخی، کیاوش صاحب نسق، آذین موحد، نادر مشایخی (در زمینه دروس تئوریک)، گاگیک بابایان، سودا جعفر اوا، اقدس پورتراب (در زمینه نوازندگی ساز پیانو) آموزش دیده است. وی در سال 1389 در مقطع کارشناسی ارشد در رشته آهنگسازی  بدون آزمون کنکور به عنوان دانشجوی ممتاز پذیرفته شد و در مقطع ارشد از محضر اساتید شاهین فرهت، کیاوش صاحب نسق در زمینه آهنگسازی و هارمونی پیشرفته، علیرضا مشایخی در زمینه فرم و کنترپوان، محمد رضا تفضلی در زمینه ارکستراسیون، آذین موحد در زمینه آنالیز شنکر بهره مند شد. سرانجام پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد آهنگسازی را با دریافت نمره عالی در سال ۹۲ ارائه داد.

از افتخارات یاسر عدل می توان به شرکت در کنسرت های متعدد در دانشگاه به صورت تکنوازی و همنوازی، اجرای همنوازی در جشنواره موسیقی کلاسیک تا معاصر و تقدیر شدن از وی در بخش آهنگسازی کلاسیک غیر ایرانی بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر اشاره کرد. استاد یاسر عدل هم اکنون در آموزشگاه موسیقی سرنا و آموزشگاه موسیقی آوادیس تدریس می کنند.

از سوابق کاری استاد یاسر عدل می توان به تدریس پیانو و تئوری موسیقی در کلاس های آزاد هنری دانشگاه تهران، تدریس پیانو در دانشگاه علمی کاربردی واحد البرز، تدریس پیانو در کنسرواتوار تهران و تدریس پیانو، سلفژ و دروس تئوری موسیقی در آموزشگاه موسیقی در کرج و تهران اشاره کرد.

وحید علی پور

استاد وحید علی پور فارغ التحصیل از آکادمی موسیقی باکو (آذربایجان) در رشته رهبری ارکستر سمفونیک و پیانو از اساتید خوب پیانو در کرج هستند. وحید علی پور سابقه تدریس به مدت 3 سال در مدرسه موسیقی بولبول باکو به عنوان معلم پیانو عمومی را دارد. از دیگر سوابق و فعالیت های وحید علی پور می توان به تشکیل و رهبری گروه کر کودکان در آذربایجان، رهبری گروه کر آکادمی موسیقی باکو، رهبری ارکستر سمفونیک آکادمی موسیقی باکو به مدت 4 سال، کنسرت با ارکستر سمفونیک باکو، کنسرت با ارکستر مجلسی تبریز به خوانندگی ودود موذن، کنسرت با گروه کر فلارمونیک آذربایجان و ... اشاره کرد.

از آثار وحید علی پور می توان قطعه هایی برای پیانو، قطعه ای برای پیانو و ویولن، اثری برای گروه کر به نام سوری از شعر استاد عاصم کفاش، رمانس هایی برای پیانو و وکال و ... را نام برد. وحید علی پور در آموزشگاه موسیقی آوا مشغول به تدریس می باشد.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • سميرا
  كاش از اساتيد معروف اكادمي هاي پيانو تهران هم براي ما علاقه مندان به يادگيري توي كرج استفاده ميكرديد
  • مدیر سایت

   انشاالله در مقالات بعدی معرفی می کنیم

   ممنون از توجهتون