آموزشگاه آرایشگری دوبانو


آموزشگاه آرایشگری دوبانو

آموزشگاه آرایشگری دوبانو در بلوار فردوس تهران یکی از آموزشگاه های آرایشگری قدیمی و با 25 سال سابقه در تهران است. آموزشگاه دوبانو دارای امتیاز رسمی از وزارت کار بوده و همه ی دوره های آموزشی که در این آموزشگاه برگزار می شود دارای مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

آموزشگاه دوبانو دارای لایسنس های مدیریتی، مربی های حرفه ای برای هر لاین، لایسنس مربیگری، مدارک بین المللی پداگوژی و مدارک بین المللی آکادمی پرسونال می باشد.

آمار قبولی هنرجویان در آموزشگاه آرایشگری دوبانو 100 درصد است. یکی از خدمات آموزشگاه دوبانو، پشتیبانی یک ساله برای هنرجویان است.

دوره های آموزشی آموزشگاه آرایشگری دوبانو

در آموزشگاه دوبانو انواع دوره های آرایشگری از جمله دوره گریم و میکاپ تخصصی عروس، رنگ و مش های ژورنالی، شینیون و میکاپ های جدید، کوتاهی با قیچی و بدون قیچی (کوپ های ژورنالی)، آموزش انواع رنگ های ترکیبی(کاراملی، دارچینی، نسکافه ای، عسلی) از سطح مبتدی تا تخصصی با اعطای مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای با کد بین المللی برگزار می شود.

هزینه دوره های این آموزشگاه بسیار مناسب بوده و برای اطلاع از قیمت دوره ها و ثبت نام در آن ها می توانید به وبسایت آموزشگاه آرایشگری دوبانو مراجعه کنید. برای مشاهده ی لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران به دسته بندی مربوطه مراجعه کنید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...