آموزشگاه فنی و هنری نجوا رایانه


آموزشگاه فنی و هنری نجوا رایانه با هدف مهارت آموزی هنرجویان از پایه تا مراتع حرفه ای و تخصصی، فعالیت خود را از سال 1402 آغاز کرده و تلاش خود را بر این اساس بنا نهاده تا بتواند بخشی از بار آموزشی در زمینه های فرهنگی، هنری و مهارت های حوزه اینترنت و کامپیوتر را با استفاده از اساتید برجسته بر عهده گیرد. نجوا رایانه مجوزهای رسمی از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور، آموزش و پرورش و وزارت ارشاد و جهاد دانشگاهی را دارا است.

آموزشگاه نجوا رایانه برگزار کننده کلاس های آموزش فتوشاپ، ICDL، پریمیر، فن بیان، گویندگی، بازیگری، دوبله، عکاسی، موبایلگرافی، فیلمبرداری، تولید محتوا در فضای مجازی، نقاشی، آواز، هنرهای تجسمی، خیاطی( طراحی دوخت و نازک دوزی) و ... است.

کلاس های آموزش ICDL شامل آموزش مهارت هفتگانه کامپیوتر به همراه ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای و مشاوره ثبت کارگاه، برند و شرکت است. کلاس های آموزش فن بیان نیز شامل افزایش اعتماد به نفس و سخنرانی، مدیریت استرس در کسب و کار، زبان بدن و ارتباط چشمی با مشتریان می باشد.

از دیگر کلاس های آموزشی نجوا می توان به آموزش تولید محتوا، محتواسازی در فضای مجازی، آموزش موبایلگرافی در اینستاگرام به همراه پشتیبانی آموزشی یکساله رایگان، آموزش فتوشاپ (آموزش مقدماتی و پیشرفته)، ابزارهای درآمدزایی از فتوشاپ، ساخت رزومه و درآمدزایی در بازار کار، آموزش پریمیر (تدوین)، آموزش تدوین با موبایل و پریمیر، ساخت رزومه و درآمدزایی در بازار کار، ارائه جعبه ابزار تدوینگران حرفه ای، آموزش اینستاگرام، 8 مهارت در یک دوره تخصصی، آموزش تولید محتوا ویدئویی و ارائه نحوه درآمدزایی در فضای مجازی اشاره کرد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...