لیست بهترین آموزشگاه علمی تقویتی و کنکور


آموزشگاه علمی و تقویتی

لیست بهترین آموزشگاه های علمی تقویتی و کنکور در تهران با بهترین معلمان و اساتید

آموزشگاه کنکور هشترودی

آموزشگاه کنکور هشترودی یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران می باشد که از برترین اساتید کنکور در کلاس های آموزشی خود بهره می برد. این آموزشگاه فعالیت خود را با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش آغاز نموده است و بیش از 30 سال سابقه کار حرفه ای در امر آموزش و مشاوره کنکور دارد. در آموزشگاه هشترودی انواع کلاس ها برای مقاطع تحصیلی مختلف برگزار می شود.

دوره های آموزشی هشترودی شامل آموزش دورازدهم + کنکور، طرح جامع یازدهم، طرح جامع دهم، برگزاری کلاس های vip، انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی و کلاس های ویژه نکته تست با برترین دبیران می باشد. تمامی دوره ها به صورت گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی با برترین اساتید کنکور برگزار می شود.

  • waze

ستارخان، مابین چهارراه خسرو و پل یادگار امام، روبروی پست بانک، پلاک 3، طبقه 3 (جنب بازار سنتی ستارخان)

آموزشگاه کنکور هدف

دفتر مرکزی آموزشگاه کنکور هدف در میدان ونک تهران واقع شده است. واحد دختران آموزشگاه هدف به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، روبروی گاندی ۱۲ (جنب مجتمع خورشید)، پلاک ۲۵۳۴ و واحد پسران هدف به نشانی خیابان میرداماد، ضلع شمالی میدان مادر، خیابان سنجابی (بهروز سابق) است.

  • waze

تهران، میدان ونک، خیابان ونک، نرسیده به اتوبان کردستان، مجتمع آینه ونک، طبقه اول، واحد۱۰۴

آموزشگاه کنکور ندای دانش

اگر به دنبال یک آموزشگاه علمی و تقویتی هستنید، آموزشگاه کنکور ندای دانش در منطقه هفت حوض یکی از آموزشگاه هایی است که در زمینه کنکور، کلاس های تقویتی و کلاس های خصوصی فعالیت دارد در کلاس های کنکور آموزشگاه ندای دانش تکنیک ها و مهارت های تست زنی، مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تحصیلی از فعالیت های اصلی این آموزشگاه است.

  • waze

تهران، نارمک، ضلع شرقی میدان هفت حوض، کوچه فاطمه زهرا، پلاک 11

موسسه آموزشی کیسان

یکی از کامل ترین موسسه های آموزشی کشور، موسسه آموزشی کیسان است. کلاس ها و دوره های آموزشی در آموزشگاه کیسان به صورت حضوری و آنلاین  برگزار می شود. دوره های آموزشی در آموزشگاه کیسان در شش دسته ی تقویتی، کلاس کنکور، زبان خارجه، کامپیوتر، مهارت فردی و مشاوره و 20 دوره ی  آموزشی به صورت گروهی و نیمه گروهی و خصوصی برگزار می شود. موسسه آموزشی کیسان دارای اپلیکیشن منحصر به فرد و کتب آموزشی می باشد. موسسه کیسان در سال های 96 و 97 موفق به کسب عنوان برند برتر آموزشی سال شده است.

  • waze

تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، کوچه دوم پلاک ۱۵ واحد ۱۰

آموزشگاه کنکور هونر

یکی از آموزشگاه های تخصصی در حوزه کنکور رشته هنر آموزشگاه کنکورهونر در فرمانیه است. آموزشگاه کنکور هونر بزرگترین مجموعه برگزار کننده کلاس های آنلاین کنکور هنر و سال دوازدهم هنر در ايران است. برای مراجعه به آموزشگاه هونر حتماً تعیین وقت قبلی و هماهنگی انجام شود. برای مشاهده نظرات دانش آموزان آموزشگاه هونر در مورد کلاس های آنلاین کنکور هنر و خدمات آموزشگاه می توانید به وبسایت آموزشگاه کنکور هونر مراجعه نمایید. اگر قصد ثبت نام در کلاس کنکور رشته هنر را دارید، آموزشگاه هونر یکی از آموزشگاه های تخصصی برای کنکور رشته هنر است.

  • waze

تهران، فرمانیه شرقی، دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، بعد از چهار راه دوقوز، پلاک14، ساختمان نوریان، واحد1

آموزشگاه کنکور ماهان

اگر به دنبال کلاس کنکور در تهران هستید، آموزشگاه کنکور ماهان در میدان انقلاب می تواند یکی از گزینه های خوب برای شما باشد. مشاوره صحیح و برنامه‌ریزی دقیق تا کنکور از خدمات ویژه آموزشگاه کنکور ماهان است. از عواملی که می تواند باعث موفقیت شما در کنکور شود، انتخاب آموزشگاه خوش‌نام و معروف، استفاده از اساتید بنام و موفق، مطالعه خوب و مداوم دروس با ساعت بالا در هفته و  استمرار مطالعه و عدم ایجاد فاصله زمانی تا کنکور است.

  • waze

تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت، پلاک 62

آموزشگاه علمی راه اندیشه

آموزشگاه علمی راه اندیشه در سال 1390 با مدیریت مهندس علیرضا عربشاهی در منطقه 2 تهران تاسیس شد. آموزشگاه علمی راه اندیشه فقط همین یک شعبه را دارد. مهندس عربشاهی از دبیران فیزیک پیش کسوت کنکور بوده و از دهه پنجاه در دبیرستان ها و آموزشگاه های برتر تهران، تدریس می نمایند. کلاس های کنکور راه اندیشه شامل دروس پیش و پایه (اول، دوم و سوم دبیرستان) است و تمامی دروس به طور کامل و به صورت تشریحی و مفهومی تدریس می شوند و سپس نکات تستی و روش های تست زنی تدریس می شوند.

  • waze

تهران، بزرگراه جلال آل احمد (غرب به شرق)، بین شهر آرا و پل گیشا،جنب داروخانه کوروش، پلاک ۳۶

آموزشگاه علمی و تقویتی

آموزشگاه های علمی و تقویتی در زمینه مشاوره تحصیلی، کلاس‌های کنکور و تحصیلات تکمیلی در حوزه‌های مختلف تحصیلی فعالیت دارند. هدف وبسایت آموزشگاهان معرفی آموزشگاه های علمی و خدمات خاص هر آموزشگاه است تا شما عزیزان بتوانید هر آموزشگاه را بهتر بشناسید و با شناخت بهتری نسبت به آن ها اقدام به ثبت نام کنید. آموزشگاه های علمی با هدف برگزاری کلاس های تقویتی و کنکور به دانش آموزان مهارت های تست زنی و روش های کنکوری را می آموزند تا دانش آموزان بتوانند آزمون کنکور را با موفقیت پشت سر بگذارند. در زمینه ی مشاوره و استعداد یابی نیز به دانش آموزان کمک می کنند تا رشته ای را که به آن علاقه ی بیشتری دارند و استعداد بیشتری در آن دارند را بشناسند و در هنگام انتخاب رشته بعد از کنکور، این رشته را انتخاب کنند.

از دیگر فعالیت های آموزشگاه های علمی می توان به برگزاری دوره های آمادگی برای آزمون تیزهوشان و المپیاد اشاره کرد. آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه های علمی که کلاس کنکور در تهران برگزار می کنند را برای شما عزیزان گردآوری کرده است.

  • آموزشگاه های علمی آزاد در چه مقاطعی فعالیت دارند؟

    آموزشگاه های علمی آزاد در مقاطع ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان، کلاس کنکور و زبان می‌توانند فعالیت داشته باشند.

روش محاسبه نمره منفی در آزمون های دارای نمره منفی
مقالات کنکور

روش محاسبه نمره منفی

فرمول و روش محاسبه دقیق نمره منفی در آزمون های دارای نمره منفی و بررسی تاثیر هر پاسخ غلط بر نمره کل آزمون

بهترین دانشگاه های ترکیه معرفی کامل آن ها
مقالات کنکور

بهترین دانشگاه های ترکیه

لیست بهترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه برای ادامه تحصیل به همراه معرفی کامل آن ها، شرایط پذیرش، تحصیل و شهریه


ارسال نظر

Loading...