لیست بهترین کلاس آموزش عود در تهران


کلاس عود در تهران

لیست بهترین کلاس های آموزش عود (بربط) در تهران توسط بهترین مدرسین ساز عود به صورت تخصصی آنلاین و حضوری

آموزشگاه موسیقی رازان

آموزشگاه موسیقی رازان یکی از آموزشگاه های فعال در منطقه ی غرب تهران است. در این آموزشگاه تدریس کلیه ساز های موسیقی از جمله سازهای کلاسیک، سازهای سنتی (ایرانی)، سازهای کوبه‌ای،  سازهای بادی، موسیقی ارف یا همان کودک برای کودکان 3.5 تا 9 سال، تدریس پرکاشن الکتریکی،  آموزش آواز در سبک‌های کلاسیک و سنتی، آموزش تخصصی موسیقی ویژه کم بینایان و نابینایان توسط اساتید متخصص، تئوری موسیقی، کنترپوان، هارمونی، آهنگسازی، ، آهنگسازی با نرم افزارها انجام می شود.

 • waze

تهران، بزرگراه همت غرب، خیابان کبیری طامه، 35 متری گلستان، بین شاهین شمالی و ستاری، کوچه گل لاله، نبش کوچه سوم، پلاک 1، طبقه 4 و 5

آموزشگاه موسیقی ناردونه

آموزشگاه موسیقی ناردونه در منطقه اقدسیه تهران از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرد و امروزه یکی از آموزشگاه های معتبر و برتر منطقه است که مدیریت آن با علی زند وکیلی می باشد. آموزشگاه ناردونه دارای دو شعبه در اقدسیه و پاسداران است. در آموزشگاه موسیقی ناردونه تدریس حرفه ای انواع ساز ها و آموزش آواز، صدا سازی و سلفژ توسط بهترین مدرسان و اساتید انجام می شود. اساتید و کادر مدیریت آموزشگاه ناردونه همگی ازدانش آموختگان رشته موسیقی در سطح دانشگاهی و عمدتا از اساتید دانشگاه های موسیقی هستند.

 • waze

تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، نبش بوستان، رو به روی سفارت چین، پلاک 66، واحد 5

آموزشگاه موسیقی پدر

این آموزشگاه در غرب تهران و در منطقه صادقیه واقع شده و فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرده است. آموزشگاه موسیقی پدر، یکی از آموزشگاه هایی است که می توان گفت تقریبا تمامی ساز ها را آموزش می دهد.

 • waze

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از بلوار اباذر، نرسیده به خیابان مهران، پلاک 89، طبقه اول

کلاس عود در تهران

عود یک ساز زهی است که با مضراب نواخته می شود. نام دیگر آن بربط است. این ساز ظاهری شبیه به گلابی و دارای پنج جفت سیم است. در بین ساز های ایرانی بم ترین صدا را عود دارد. گستره ی صوتی ساز عود در حدود دو اکتاو است. عود به دلیل اینکه نت های موسیقی بر روی دسته ی آن تفکیک نشده است، می تواند تمام فواصل پرده، نیم پرده و ربع پرده را اجرا کند. از اساتید بزرگ و معروف ایرانی می توان به منصور نریمان، محمود رحمانی پور و عبدالوهاب شهیدی اشاره کرد.

کلاس عود به صورت حضوری یا آنلاین برگزار می شود. اگر می خواهید در یک آموزشگاه موسیقی در تهران یا شهر های دیگر ثبت نام کنید، قبل از ثبت نام آموزشگاه های مختلف را در آموزشگاهان بررسی کنید.

 • قیمت ساز عود چقدر است؟

  قیمت ساز عود به طور میانگین از 3 میلیون تا 12 میلیون تومان است.

 • کلاس عود را از چه سنی می توان شروع کرد؟

  از سن 8 سالگی می توان کلاس های عود را شروع کرد.

 • مدت زمان لازم برای یادگیری ساز عود چقدر است؟

  بین 3 تا 4 سال زمان لازم است تا به سطح قابل قبولی از نوازندگی در ساز عود برسید.


ارسال نظر

Loading...