لیست بهترین کلاس های آموزش پرکاشن در کرج


کلاس پرکاشن در کرج

لیست بهترین کلاس های آموزش پرکاشن در کرج به صورت آنلاین و حضوری با بهترن استاد پرکاشن در کرج به صورت تخصصی به همراه ادرس و تلفن

آموزشگاه موسیقی فورته

آموزشگاه موسیقی فورته با مدیریت سرکارخانم دکتر مریم رضاپور واقع در جهانشهر کرج برگزار کننده کلاس های آموزش پیانو، ویولون، گیتار، تار و سه تار، انواع سبک های آواز، آموزش به نونهالان، سنتور، تمبک و دف، عود، کمانچه، تنبور، هنگ درام، تئوری موسیقی، سلفژ، کنترپوان، ارکستر کلاسیک، صداسازی و تکنیک های خوانندگی، کیبورد، گروه نوازی، اجراهای فصلی و .. هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین است.

  • waze

کرج، جهانشهر، میدان سپاه(ضلع شمال غربی) نبش بن بست یاس، پلاک 6، ساختمان آرش
آموزشگاه موسیقی آرتیمان
آدرس: کرج، مهرویلا، خیابان رودکی غربی، بين عطار و سعدي، شماره ۲۶۰

تلفن تماس: 02633525676

کلاس پرکاشن در کرج

پرکاشن یکی از ساز های نسبتا خاص است که هر آموزشگاهی کلاس آموزش پرکاشن ندارد. اگر قصد ثبت نام در کلاس پرکاشن در کرج را دارید می توانید از طریق منوی سایت به دسته بندی مربوط به کلاس پرکاشن در کرج مراجعه کنید و لیست آموزشگاه موسیقی در کرج که کلاس پرکاشنن دارند را به صورت یکجا مشاهده کنید. آموزشگاهان همواره در تلاش است با معرفی آموزشگاه های مختلف در سراسر کشور به شما عزیزان در انتخاب بهترین آموزشگاه کمک کند.

  • سن مناسب برای یادگیری پرکاشن چه سنی است؟

    یادگیری پرکاشن برای کودکان توصیه نمی شود و برای شروع کلاس های پرکاشن سنین نوجوانی مناسب تر است.

  • چه مدل پرکاشنی بخریم؟

    برند های ماينل، دویک، سلا و پرل بهترین برند های پرکاشن هستند.

مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج
مقالات موسیقی

مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج

فروشگاه های لوازم موسیقی در کرج معمولا به صورت مغازه های تکی در مناطق مختلف کرج واقع شده اند و تنها یک مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج وجود دارد که تعداد زیادی فروشگاه موسیقی در آن وجود دارد و آن هم پاساژ طلا است.


ارسال نظر

Loading...