لیست بهترین کلاس آموزش کیبورد در تهران


کلاس کیبورد در تهران

لیست بهترین کلاس های آموزش نوازندگی کیبورد و ارگ در تهران به همراه آدرس و تلفن

آموزشگاه موسیقی بهاراندیشه

آموزشگاه موسيقي بهارانديشه از سال ١٣٧٩ و در منطقه قلهك آغاز به فعاليت كرده است.زمينه فعاليت آموزشگاه، تدریس خصوصی کلیه سازهای ایرانی و کلاسیک در تمام نقاط تهران با اساتید مجرب خانم و آقا و تدريس آنلاين در كل ايران و خارج از كشور ميباشد.

در این آموزشگاه كلاس های آموزش گیتار، كلاس آموزش ارگ، كلاس آموزش پیانو، كلاس آموزش ویولن، كلاس آموزش درامز، كلاس آموزش فلوت، كلاس آموزش سازدهنی، كلاس آموزش تار و سه تار، كلاس آموزش سنتور، کلاس موسیقی کودک، كلاس آموزش دف، كلاس آموزش تنبک، كلاس آموزش نی، كلاس آموزش تنبور، كلاس آموزش دیوان، كلاس آموزش کمانچه، كلاس آموزش عود، كلاس آموزش تمپو، كلاس آموزش کاخن، كلاس قانون، كلاس دایره، كلاس آموزش آکاردئون، كلاس آموزش دوتار، كلاس آموزش ترومپت، كلاس آموزش کلارینت، كلاس آموزش ساکسیفون و ... برگزار می شود.

  • waze

تهران، شريعتی، دو راهی قلهک، پلاک 775، طبقه 2، واحد 7

کلاس کیبورد در تهران

کیبورد یک ساز کلاویه ای الکترونیکی و تکامل یافته است و هر آهنگی را می توان با آن اجرا کرد. کیبورد سازی است که توانایی اجرای صدای ساز های دیگر را دارد. کیبورد سازی مشابه پیانو است اما دراجرای تکنیک ها با پیانو متفاوت است. کیبورد نسبت به پیانو 2 اکتاو کلاویه کمتر دارد. کیبورد ها قابلیت برنامه ریزی و اجرای ریتم ها و صدا های مختلف را دارند. در نسل قدیمی تر کیبورد ها ریتم ها بر روی فلاپی ذخیره می شد اما در نسل های جدید بر روی فلش مموری، مموری کارت و هارد دیسک ذخیره می شود.

آموزش کیبورد تنها در برخی آموزشگاه های موسیقی برگزار می شود. برای شماهده ی لیست کلاس کیبورد در تهران می توانید به دسته بندی مربوطه مراجعه کنید. اگر به دنبال آموزشگاه موسیقی در تهران هستید، با آموزشگاهان همراه باشید.

اگر قصد یادگیری کیبورد دارید و قبلا کلاس پیانو رفته اید، تقریبا نصف مسیر را طی کرده اید.

  • قیمت کیبورد مناسب برای شروع چقدر است؟

    برای شروع می توانید با کم تر از 10 میلیون تومان یک کیبورد مناسب خریداری کنید.

  • بهترین برند کیبورد کدام است؟

    یاماها یکی از معتبر ترین و بهترین برند های کیبورد است.

  • در هنگام خرید کیبورد به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

    در هنگام خرید کیبورد به پورت های ورودی و خروجی، قابلیت نواختن نت‌ها، شبیه‌ سازها، تعداد آهنگ‌های پیش فرض و وزن ساز حتما توجه کنید.


ارسال نظر

Loading...