لیست بهترین کلاس های آموزش تنبور در کرج با آدرس و تلفن


کلاس تنبور در کرج

لیست بهترین آموزشگاه ها و کلاس های آموزش تنبور در کرج از مبتدی تا حرفه ای در سبک های مختلف با آدرس و تلفن

آموزشگاه موسیقی خورشید

آموزشگاه موسیقی خورشید واقع در گوهردشت کرج با مدیریت مهندس شایان فرهانی  برگزار کننده کلاس های آموزشی انواع ساز های ایرانی و جهانی است. در این آموزشگاه کلاس های سلفژ و آهنگسازی با دانش آموخته های رشته موسیقی برگزار می گردد.

 • waze

کرج، گوهردشت، سه باندی، طبقه فوقانی شیرینی رنگارنگ

آموزشگاه موسیقی فورته

آموزشگاه موسیقی فورته با مدیریت سرکارخانم دکتر مریم رضاپور واقع در جهانشهر کرج برگزار کننده کلاس های آموزش پیانو، ویولون، گیتار، تار و سه تار، انواع سبک های آواز، آموزش به نونهالان، سنتور، تمبک و دف، عود، کمانچه، تنبور، هنگ درام، تئوری موسیقی، سلفژ، کنترپوان، ارکستر کلاسیک، صداسازی و تکنیک های خوانندگی، کیبورد، گروه نوازی، اجراهای فصلی و .. هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین است.

 • waze

کرج، جهانشهر، میدان سپاه(ضلع شمال غربی) نبش بن بست یاس، پلاک 6، ساختمان آرش
آموزشگاه موسیقی ندای باران

آموزشگاه موسیقی ندای باران

آموزشگاه موسیقی ندای باران واقع در بلوار هفت تیر کرج با مدیریت جناب آقای جعفر پوری در زمینه برگزاری انواع کلاس های موسیقی و کنسرت ها و جشنواره های هنری فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های آموزشگاه موسیقی ندای باران تهیه و تولید آلبوم و تک آهنگ است. کلاس های موسیقی که در این آموزشگاه برگزار می شود شامل کلاس گیتار، کلاس پیانو، کلاس تار، سه تار، کلاس هنگ درام، کلاس آواز و سایر ساز ها می باشد.

 • waze

کرج، بلوار هفت تیر، بین چهارراه کارخانه قند و مصباح، جنب بانک کشاورزی، پلاک 560

تنبور یک ساز سنتی است که دسته ای بلند دارد و کاسه ی آن شبیه به گلابی است. تنبور یکی از ساز های قدیمی ایرانی است و ساختار آن به ساز سه تار شباهت دارد. این ساز 3 سیم دارد که دو سیم آن اصلی و یک سیم آن واخوان است. تنبور دارای 14 پرده است و ربع پرده ندارد. نواختن تنبور هم با انگشت و هم با مضراب انجام می شود. ساز تنبور به دلیل خاص بودن در آموزشگاه های کمی آموزش داده می شود. اگر علاقه مند به یادگیری تنبور هستید، در بالای این صفحه از سایت آموزشگاهان می توانید لیست بهترین کلاس های آموزش تنبور در کرج را مشاهده کنید. آموزشگاه موسیقی خورشید واقع در گوهردشت کرج یکی از آموزشگاه هایی است که کلاس های آموزشی تنبور در کرج را به صورت تخصصی برگزار می کند.

کلاس آموزش تنبور در کرج به صورت حضوری و خصوصی برگزار می شود و مدت زمان آن معمولا 30 دقیقه است. کلاس های تنبور هفته ای یک جلسه برگزار می شود و در یک ماه 4 جلسه نیم ساعته است. آموزش ساز تنبور بر اساس متدهای تجربه شده و علمی تدریس می شود.

تنبور انواع مختلفی دارد که شامل تنبور قوچانی، شروانی، بغدادی، تیسفونی و انواع دو تار، چگور و قپوز می شود. برای خرید ساز تنبور در کرج می توانید به مراکز فروش لوازم موسیقی معرفی شده در مطلب "مراکز فروش لوازم موسیقی در کرج" مراجعه نمایید. قیمت تنبور در سال 1402 در مدل های مبتدی از حدود 1 میلیون و 500 هزار تومان شروع می شود و در مدل های حرف های به 20 میلیون تومان نیز می رسد. اگر به دنبال استاد تنبور کرج برای یادگیری این ساز هستید، می توانید با آموزشگاه های موسیقی موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

یکی از سوال هایی که برای هنرجویان در ابتدای یادگیری تنبور پیش می آید این است که یادگیری ساز تنبور چقدر طول می کشد؟ این سوال یک سوال کلی است و پاسخ مشخص و دقیقی برای آن وجود ندارد و پاسخ آن به مواردی مانند مربی، روش تدریس، علاقه، استعداد، تمرین و ... ارتباط دارد. کمترین زمان لازم برای یادگیری ساز تنبور 6 الی 8 ماه است و این مدت باز هم بستگی به میزان تمرین و علاقه ی هنرجو دارد. یادیگری ساز تنبور در حد خوب به زمانی در حدود 2 سال نیاز دارد.

هزینه کلاس آموزش تنبور در کرج

به طور کلی هزینه کلاس های آموزش موسیقی نزدیک به هم است و در بعضی از ساز ها ممکن است مقداری تفاوت داشته باشد. هزینه کلاس های آموزش موسیقی در کرج در سال 1402 معمولا بین 600 هزار تومان الی 1 میلیون تومان در ماه است. مقدار شهریه کلاس های موسیقی بستگی به محل آموزشگاه، اساتید، امکانات آموزشگاه و ... دارد. هزینه کلاس آموزش تنبور در کرج هم از این قاعده مستثنی نیست و در همین حدود است. برای مشاهده ی لیست کامل بهترین آموزشگاه موسیقی در کرج به همراه آدرس و تلفن به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید.

 • یادگیری ساز تنبور چقدر طول می کشد؟

  کمترین زمان لازم برای یادگیری ساز تنبور 6 الی 8 ماه است و این مدت باز هم بستگی به میزان تمرین و علاقه ی هنرجو دارد. یادیگری ساز تنبور در حد خوب به زمانی در حدود 2 سال نیاز دارد.

 • هزینه کلاس آموزش تنبور در کرج چقدر است؟

  هزینه کلاس های آموزش موسیقی در کرج در سال 1402 معمولا بین 600 هزار تومان الی 1 میلیون تومان در ماه است و هزینه کلاس آموزش تنبور در کرج هم از این قاعده مستثنی نیست.

 • قیمت ساز تنبور چقدر است؟

  قیمت تنبور در سال 1402 در مدل های مبتدی از حدود 1 میلیون و 500 هزار تومان شروع می شود و در مدل های حرف های به 20 میلیون تومان نیز می رسد.

مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج
مقالات موسیقی

مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج

فروشگاه های لوازم موسیقی در کرج معمولا به صورت مغازه های تکی در مناطق مختلف کرج واقع شده اند و تنها یک مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج وجود دارد که تعداد زیادی فروشگاه موسیقی در آن وجود دارد و آن هم پاساژ طلا است.


ارسال نظر

Loading...