آموزشگاه زبان نگار


آموزشگاه زبان نگار

آموزشگاه زبان نگار در میدان انقلاب تهران، واقع شده است. آموزشگاه زبان نگار در سال 1381 با اخذ مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی تاسيس شد. دوره های این آموزشگاه به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. کلاس های آنلاین این آموزشگاه با پلتفرم ادوبی کانکت برگزار می شود. در این آموزشگاه زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه ، ترکی استانبولی و روسی تدریس می شود. با آموزشگاهان همراه باشید تا با خدمات آموزشگاه زبان نگار آشنا شوید. برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در تهران مراجعه نمایید.

ثبت نام در آموزشگاه زبان نگار

برای ثبت نام در آموزشگاه زبان نگار، چنانچه قبلا کلاس زبان رفته اید یا به صورت خود آموز زبان یاد گرفته اید، باید ابتدا آزمون تعیین سطح بدهید تا در کلاس متناسب با دانش تان قرار بگیرید. کلاس های آموزشی در زبان نگار به صورت آنلاین، خصوصی، خصوصی و بین الملل شامل کلاس تافل، آیلتس، GRE و PTE می باشد. اگر به دنبال کلاس آیلتس در تهران یا شهر های دیگر هستید، به دسته بندی مربوط به کلاس آیلتس مراجعه نمایید.

تعیین سطح در آموزشگاه زبان نگار

روش های تعیین سطح از دو روش حضوری و آنلاین انجام می شود. تعیین سطح به صورت آنلاین با 3 روش واتس اپ، ادوبی کانکت و تلفنی انجام می شود.

کلاس های آموزشگاه زبان نگار

کلاس های آموزشگاه زبان نگار به صورت ترم های 12 جلسه ای و هر جلسه 90 دقیقه می باشد. همچنین کلاس های این آموزشگاه به 3 شکل مختلف فشرده، نیمه فشرده و کلاس های آخر هفته برگزار می شود. هر سطح از کلاس های زبان انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی چهار ترم و کلاس های فرانسه سطح A1-A2 هرکدام چهار ترم است و سطح B1-B2 هر سطح شش ترم است.

کلاس های فشرده

کلاس های فشرده سه روز در هفته و هر جلسه سه ساعت می باشد. طول این دوره ها دو هفته است.

کلاس های نیمه فشرده

کلاس های نیمه فشرده دو روز در هفته و هر جلسه سه ساعت می باشد. طول این دوره ها سه هفته است.

کلاس های آخر هفته

کلاس های آخر هفته در روز های پنج شنبه و جمعه برگزار می شود. هر جلسه سه ساعت است. طول این دوره ها سه هفته می باشد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
 • خالد
  سلام اقایون من میخوام زبانی ترکی یاد بګیرم
  • مدیر سایت

   سلام

   با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.