لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان با آدرس و تلفن


آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان

لیست بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در مناطق مختلف اصفهان از مبتدی تا پیشرفته به همراه آدرس و تلفن

آموزشکاه آرایشگری الهام جعفری

آموزشگاه زیبایی بانو الهام جعفری در اصفهان با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان برگزار کننده دوره های آموزش آرایشگری در انواع رشته های آرایش عروس، میکاپ مجلسی، میکاپ مدرن و کلاسیک، ناخن کاری، شینیون، رنگ مو، اکستنشن مو ، زیبایی و  مراقبت پوست و … است. همچنین این آموزشگاه برگزار کننده انواع دوره های  آموزشی با اعطای مدرک فنی و حرفه ای اصفهان و معرفی به بازار کار می باشد. ساعت کاری آموزشگاه روز های شنبه تا چهار شنبه ۸ تا ۲۲ و پنج شنبه از ۸ تا ۱۲ است.

  • waze

اصفهان، هشت بهشت غربی ، ساختمان گویا ، طبقه ۳

آموزشگاه آرایشگری گیشا

آموزشگاه گیشا تاسیس سال 1389 یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری و آرایشی زنانه در استان اصفهان و برگزار کننده دوره های آموزشی آموزش انواع رشته های آرایشگری از مبتدی تا پیشرفته با ارایه مدرک رسمی و بین المللی و قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای است. در این مرکز آموزش ها به صورت عملی و بسیار کاربردی جهت ورود شما به بازار کار وکسب در آمد برنامه ریزی شده و تا زمان فراگیری کامل ادامه خواهد داشت. میزان رضایت بالا و ورود اکثر هنرجویان ما به بازار کار، کارنامه کاری ما را درخشان نموده است اگر برای گذراندن بهترین دوره آموزش آماده هستید، از طریق سایت آموزشگاه می توانید ثبت نام آنلاین انجام دهید و یا با مشاورین آموزش ما تماس بگیرید.


اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، کوچه 33

آکادمی آرایشگری المیرا

آکادمی آرایشگری المیرا در اصفهان برگزارکننده بیش از چندین دوره آموزش آرایشگری در سطوح مبتدی و پیشرفته است. هنرجویان بعد از گذراندن کلاس های مختلف می‌توانند ، با دریافت مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای در مسیر حرفه‌ای شدن گامی بزرگ بردارند . به روز بودن دانش مربیان آکادمی المیرا و استفاده از تکنیک‌های مطابق با تکنولوژی روز دنیا ، میزان رضایت هنرجویان و کیفیت کلاس‌ها را به طرز چشمگیری افزایش و در سطح به مراتب بالاتری از رقبا قرار داده است . شما می‌توانید با یادگیری این دوره ها به سرعت وارد بازار کار شوید . اگر قصد گذراندن بهترین دوره های آموزشی در زمینه آرایشگری یا تاسیس سالن آرایشگری را دارید به جمع هنرجویان ما بپیوندید.

  • waze

اصفهان، اتوبان چمران، خیابان آل محمد، روبروی باشگاه ارغوان، کوچه گلبرگ 6، آموزشگاه زیبایی المیرا

آرایشگری زنانه یکی از مشاغل پردرآمد برای بانوان است که در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در این صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه آرایشگری در اصفهان را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. اگر به دنبال اس‌های آموزش آرایشگری زنانه در اصفهان با مدرک بین المللی هستید می‌توانید در آموزشگاه‌هایی که دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای هستند ثبت نام نمایید. مدارک فنی و حرفه‌ای اعتبار بین المللی دارند. همچنین در این صفحه می‌توانید لیست آموزشگاه‌های آرایشگری فنی حرفه‌ای اصفهان را مشاهده نمایید.

اگر هدفتان از گذراندن دوره‌های آرایشگری زنانه تاسیس سالن زیبایی است باید در دوره‌های آرایش و پیرایش زنانه در اصفهان ثبت نام کنید. برای اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای آرایشگری زنانه در اصفهان باید ابتدا در یکی از آموزشگاه‌های مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای ثبت نام نمایید و بعد از شرکت در کلاس‌ها و اتمام دوره در آزمون تئوری و عملی دوره مورد نظر شرکت کنید. در صورتی که نمره قبولی را در آزمون کسب کنید می‌توانید مدرک خود را بگیرید.

هزینه آموزش آرایشگری زنانه در اصفهان

هزینه دوره‌های آموزش آرایشگری در آموزشگاه های مختلف اصفهان متفاوت است و در هر آموزشگاه با توجه به خدمات و امکاناتی که به هنرآموزان ارائه می‌شود قیمت‌های مختلفی دارد. این هزینه بستگی به محل آموزشگاه، نوع دوره، تعداد افراد شرکت کننده، امکانات و خدمات آموزشگاه و ... دارد. معمولا هزینه خرید وسایل و لوازم آرایشی بر عهده خود هنرجویان است و در صورتی که وسایل و لوازم از سوی آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار بگیرد هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

کلاس‌های آموزش آرایشگری زنانه در اصفهان معمولا به سه شکل خصوصی  نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌شوند. تفاوت این دوره‌ها در تعداد افراد شرکت کننده است و کلاس‌های نیمه خصوصی طرفداران بیشتری دارد و تعداد افراد شرکت کننده در این کلاس‌ها معمولاً بین ۵ الی ۱۰ نفر است‌. ثبت نام و شرکت کردن در دوره‌های آموزش آرایشگری پیش نیاز خاصی ندارد و همه افراد می‌توانند با هر مدرک تحصیلی در این کلاس‌ها شرکت کنند. کلاس‌ها معمولاً در دو سطح مبتدی و پیشرفته برگزار می‌شوند و مطابق با سطح مهارتتان می‌توانید این کلاس‌ها را انتخاب کنید.

دوره‌های آموزش آرایشگری شامل دوره آموزش کراتین مو، دوره آموزش کاشت ناخن، دوره آموزش فیبروز ابرو، دوره آرایش و پیرایش، دوره اصلاح ابرو و صورت، دوره گریم و میکاپ، دوره آرایش عروس، دوره رنگ مو، دوره کوتاهی مو، دوره بافت مو، دوره آرایش دائم و ... است.

دوره آموزش کراتین مو در اصفهان

یکی از شاخه‌های پردرآمد آرایشگری زنانه که در چند سال اخیر بازارکار خیلی خوبی پیدا کرده کراتین مو است. ثبت نام در دوره‌های آموزش کراتین مو در اصفهان پیش نیاز خاصی ندارد تمامی افراد می‌توانند در این کلاس‌ها ثبت نام کنند. با شرکت در این کلاس‌ها و گذراندن دوره می‌توانید در آزمون فنی و حرفه‌ای شرکت کنید و در صورت قبولی در آزمون تئوری و عملی مدرک کار با مواد شیمیایی را دریافت کنید.

در دوره‌های آموزش کراتین مو ابتدا هنرآموزان با آناتومی مو و ساختار آن آشنا می‌شوند تا مهارت تشخیص لایه‌های آسیب دیده مو را پیدا کنند‌. بعد از شناخت یه‌های آسیب دیده مو می‌توان برای احیای آن اقدام کرد. در مراحل بعدی هنرجو با شیوه صحیح موادگذاری بر روی مو و اتو کشیدن مو آشنا می‌شود. موادگذاری و اتو کشیدن مهم‌ترین مرحله کراتین مو است و باید در یادگیری آن نهایت دقت را داشته باشید. بعد از اینکه هنرجویان با مراحل کراتینه مو آشنا شوند تمرین‌های عملی خود را بر روی موهای طبیعی شروع می‌کنند. تمرین‌های عملی در کنار مربی بر روی مدل‌های واقعی انجام می‌شود و مربی نظارت کامل بر مراحل انجام کار را دارد.

دوره آموزش کوتاهی موی زنانه در اصفهان

یکی از خدمات مهم آرایشگری زنانه در سالن‌های زیبایی خدمات کوتاهی مو است. با ثبت نام در دوره‌های آموزش کوتاهی مو در اصفهان ی‌توانید این مهارت را آموزش ببینید و د از شرکت کردن در آزمون فنی و حرفه‌ای و قبولی در آن مدرک فنی حرفه‌ای ویرایشگر موی زنانه دریافت کنید. این دوره‌ها بر پایه ورود به بازار کار طراحی شدند و هنرآموزان می‌توانند بعد از گذراندن دوره وارد بازار کار شوند و به درآمد برسند. ثبت نام کردن در این دوره پیش نیاز خاصی ندارد و همه افراد با هر مدرک تحصیلی می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند. کلاس‌های آموزش کوتاهی موی زنانه شامل آموزش‌های تئوری و عملی است. هنرجویان بعد از آموزش تمرین‌های خود را بر روی مدل واقعی انجام می‌دهند. در دوره‌های آموزش کوتاهی موی زنانه سرفصل‌هایی مثل آناتومی سر و صورت، شناخت زوایای سر، انواع فاندیشن ها، لیر، لیر زاویه تند، لاین گرد، لاین مثلث، لاین مربع، پیکسی (کرنلی)، کوتاهی لاین (زاویه صفر)، باب (مصری کلاسیک)، شناخت انواع تکسچر ها، تمرین عملی انواع پیتاژ و نکات مهم مربوط به مدیریت مشتری مداری آموزش داده می شود.

دوره آموزش آرایش عروس در اصفهان

آرایش عروس یکی از شاخه‌های پردرآمد آرایشگری زنانه است و این دوره مشابه دوره گریم و میکاپ می‌باشد. در دوره‌های آرایش عروس روند کامل آرایش و میکاپ عروس به هنرجویان آموزش داده می‌شود. در این کلاس‌ها هنرجویان با انواع فرم صورت آشنا می‌شوند و روش‌های متعادل‌سازی چهره را برای صورت‌های مختلف آموزش می‌بینند. در کلاس‌های آموزش آرایش عروس سر فصل‌هایی مثل شناخت انواع فرم صورت، شناخت انواع پوست، روش‌های متعادل سازی چهره، تکنیک‌های مختلف آرایش عروس و ..‌. آموزش داده می‌شود تا هنرجویان بتوانند بهترین نوع آرایش را بر روی صورت عروس پیاده سازی کنند. ثبت نام در دوره‌های آموزش آرایش عروس در اصفهان پیش نیاز خاصی نداشته و همه افراد با هر سطح تحصیلات می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند.

دوره آموزش کاشت ناخن در اصفهان

یکی از رشته‌های آرایشگری که در چند سال اخیر طرفداران بسیاری را پیدا کرد رشته کاشت ناخن است. برای ورود به بازار کار کاشت ناخن می‌توانید در کلاس‌های آموزش کاشتن ناخن ثبت نام کنید و بعد از اتمام دوره مدتی کارآموزی بگذرانید بعد از آن در سالن‌های زیبایی مشغول به کار شوید. ثبت نام در کلاس‌های آموزش کاشت ناخن پیش نیاز خاصی لازم ندارد همه افراد می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند. کلاس‌های کاشت ناخن به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. اگر به دنبال بهترین مربی کاشت ناخن در اصفهان هستید ‌توانید در بالای همین صفحه لیستی از بهترین آموزشگاه‌های کاشت ناخن در اصفهان را مشاهده نمایید. درآمد ناخن کار در اصفهان در صورتی که دارای سابقه زیاد باشد درآمد خوبی است. این شاخه از آرایشگری به دلیل شامل بودن طیف گسترده‌ای از مشتریان بازار کار خوبی دارد.

راهنمای تاسیس آرایشگاه زنانه – هزینه راه اندازی، مدارک لازم، وسایل مورد نیاز
مقالات آرایشگری

راهنمای تاسیس آرایشگاه زنانه

سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه این روز ها به یک منبع درآمد خوب و شغل برای خانم ها تبدیل شده است. خیلی از خانم های علاقمند به این حوزه که به دنبال راه اندازی یک آرایشگاه زنانه یا سالن زیبایی هستند اطلاعات لازم برای تاسیس آرایشگاه زنانه را ندارند و ممکن است در این مسیر با مشکلات و موانعی رو به رو شوند.

انواع مدرک آرایشگری زنانه و هزینه گرفتن مدرک فنی حرفه ای
مقالات آرایشگری

انواع مدرک آرایشگری زنانه

معرفی انواع مدرک آرایشگری زنانه و بهترین آنها، نحوه اخذ مدرک فنی حرفه ای برای راه اندازی آرایشگاه و بررسی آن ها از نظر اعتبار در داخل و خارج از ایران

درآمد آرایشگری زنانه ماهانه چقدر است؟
مقالات آرایشگری

درآمد آرایشگری زنانه چقدر در ماه است؟

شغل آرایشگری زنانه در سال های اخیر به یکی از مشاغل پردرآمد برای خانم ها تبدیل شده است. هر چه جلوتر می رویم تقاضا برای تاسیس آرایشگاه زنانه بیشتر می شود و بر تعداد سالن ها افزوده می شود. احتمالا شما هم هدفتان از جستجوی این مطلب تاسیس آرایشگاه است و می خواهید قبل از راه اندازی آن از درآمد و بازار کار آن با خبر شوید.

معرفی بهترین و پرفروش ترین برند های لوازم آرایش خارجی و ایرانی در بازار
مقالات آرایشگری

بهترین برند های لوازم آرایشی

معرفی بهترین و پر فروش ترین مارک ها و برند های لوازم آرایشی در بازار ایران و جهان و مقایسه ویژگی های آن ها، راه های تشخیص لوازم آرایشی اصل از غیر اصل (فیک)

سرمایه لازم برای آرایشگاه زنانه در سال 1403 چقدر است؟
مقالات آرایشگری

سرمایه لازم برای آرایشگاه زنانه در سال 1403 چقدر است؟

بررسی سرمایه لازم برای اخذ مجوز و خرید تجهیزات نو و کارکرده جهت تاسیس آرایشگاه زنانه در سال 1403

دیپلم آرایشگری زنانه فنی و حرفه ای و نحوه گرفتن
مقالات آرایشگری

دیپلم آرایشگری زنانه فنی و حرفه ای

همه چیز در مورد دیپلم آرایشگری زنانه و صفر تا صد شرایط و نحوه ثبت نام تا گرفتن مدرک برای راه اندازی آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی

انواع روش های صاف کردن مو (مزایا و معایب)
مقالات آرایشگری

انواع روش های صافی مو

معرفی و بررسی مزایا و معایب انواع روش های موقت، نیمه دائمی و دائمی صافی مو از جمله کراتینه، صافی با دستگاه نانو، صافی با پروتئین تراپی، ماسک مو و ...

انواع مدل کوتاهی مو زنانه و دخترانه با عکس
مقالات آرایشگری

انواع مدل کوتاهی مو زنانه

معرفی و بررسی انواع مدل های کوتاهی مو زنانه و دخترانه کرنلی مدل موی کوپ گرد، لیر، باب،لیزری، ویچ، فانتزی، کوپ، کلوش، گرجوئیشن، بلانت کات با عکس به همراه ویژگی ها

بهترین برند رنگ مو خارجی و ایرانی موجود در بازار
مقالات آرایشگری

بهترین برند رنگ مو خارجی و ایرانی

معرفی بهترین و پرفروش ترین برند های رنگ مو خارجی و ایرانی موجود در بازار ایران به همراه ویژگی های آن ها

ماندگاری کاشت مژه (طبیعی، اکستنشن و مصنوعی) و راه های افزایش آن
مقالات آرایشگری

ماندگاری کاشت مژه (طبیعی، اکستنشن و مصنوعی)

بررسی مدت زمان ماندگاری انواع کاشت مژه طبیعی، اکستنشن و مصنوعی و راه های افزایش زمان ماندگاری از طریق مراقبت های بعد از کاشت مژه


ارسال نظر

Loading...