لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در کرج


آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج

لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در کرج به همراه آدرس و تلفن، لیست دوره ها و کلاس ها

آموزشگاه دیار دانش

آموزشگاه دیار دانش، یکی از بهترین آموزشگاه ها در کرج می باشد که کلاس تمامی زبان های خارجه، از جمله انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی و .... برای تمامی داوطلبان چه به صورت حضوری (کرج، تهران و شهرهای اطراف آن) و چه به صورت آنلاین (سراسر کشور) برگزار می کند. همچنین آموزشگاه دیار دانش در حوزه تحصیل در ترکیه نیز فعالیت می کند که جزء اولین و برترین موسسه ها، در کرج و سراسر ایران می باشد.

 • waze

کرج، سه راه گوهردشت، نبش ولیعصر 5، آموزشگاه دیار دانش

آموزشگاه زبان نصیر گوهردشت

آموزشگاه زبان نصیر کرج دارای چند شعبه در سراسر کرج از جمله گوهردشت، درختی، عظیمیه، مهرشهر، فردیس و انوشیروان است و شعبه مرکزی آن گوهردشت می باشد. کلاس های آموزشی این موسسه به صورت حضوری و آنلاین است. همچنین  کلاس های آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد. در آموزشگاه نصیر زبان های انگلیسی، آلمانی و فرانسه تدریس می شود.

 • waze

کرج، رجایی شهر(گوهردشت)، خیابان آریا، خیابان قائم(عج)(داریوش)، پلاک44، طبقه 2

آموزشگاه زبان سفیر کرج

آموزشگاه زبان سفیر کرج دارای دو شعبه واحد کرج ( خیابان شهید بهشتی) و واحد فردیس (دختران) است. در آموزشگاه زبان سفیر کرج کلاس‌های زبان عمومی برای رده‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت دوره‌های آموزش فشرده و ترمیک برگزار می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به کانترهای ثبت‌نام در این واحدها در این کلاس‌ها شرکت کنید.

 • waze

کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر طالقانی، جنب اداره دارایی، پلاک ۱۰۵۳

آموزشگاه زبان ایران مهر کرج

آموزشگاه زبان ایران مهر کرج دارای سه شعبه در گوهردشت، گلشهر و طالقانی است. کلاس های این آموزشگاه برای رده های سنی متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود. مشاوره و تعیین سطحح در آموزشگاه ایران مهر به صورت رایگان انجام می شود. برای مشاهده آدرس و شماره تماس شعب آموزشگاه ایران مهر به قسمت جزییات بیشتر مراجعه نمایید.

 • waze

کرج، گوهردشت، خیابان چهارم غربی، پلاک 11

انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب در کرج با توجه به تعداد زیاد آموزشگاه های زبان در کرج مقداری دشوار است. یکی از راه های سنتی و قدیمی پیدا کردن آموزشگاه خوب، تحقیق کردن و پس و جو از دوستان و آشنایان است. در این صفحه از وبسایت آموزشگاهان لیست بهترین آموزشگاه زبان در کرج را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. در این صفحه می توانید لیست بهترین آموزشگاه زبان در مهرشهر کرج، بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرج، آموزشگاه زبان در گوهردشت کرج، آموزشگاه زبان در عظیمیه کرج ، آموزشگاه زبان در هفت تیر کرج، آموزشگاه زبان در چهارراه طالقانی کرج و مناطق دیگر را مشاهده کنید. همچنین در دسته بندی کلاس آیلتس در کرج می توانید لیست بهترین آموزشگاه زبان برای آیلتس در کرج را مشاهده کنید. در صفحه مربوط به هر آموزشگاه توضیحاتی در مورد امکانات و خدمات مربوط به آن و کلاس ها آورده ایم که با مطالعه ی آن ها می توانید با آموزشگاه ها آشنا شوید و بهترین آن را انتخاب کنید.

یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهارت های مهم است که هر فردی باید بلد باشد. بیشتر خانواده ها، فرزندان خود را از کودکی به کلاس زبان می فرستند تا در نوجوانی و جوانی مدارک زبان خود را بگیرند و بتوانند از آن برای مهاجرت و یا کار استفاده کنند.

یکی از چالش ها برای ثبت نام در کلاس زبان مخصوصا برای کودکان و نوجوانان موضوع رفت و آمد است. در سالیان گذشته چند آموزشگاه زبان معروف و معتبر بیشتر در شهر کرج نبود و هر کدام هم فقط یک شعبه داشتند. همین موضوع باعث می شد بسیاری از علاقمندان یادگیری زبان در کرج به دلیل سختی در رفت و آمد نتوانند در کلاس های آمزوش زبان کرج ثبت نام کنند. شهر کرج در سال های اخیر پیشرفت زیادی کرده و هر کدام از آموزشگاه های زبان معتبر چندین شعبه در سر تا سر کرج راه اندازی کرده اند و حتی خیلی از آن ها کلاس های آنلاین و غیر حضوری هم برگزار می کنند.

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در کرج

همانطور که گفتیم با توجه به تعداد زیاد آموزشگاه های زبان در کرج، انتخاب آموزشگاه زبان بدون داشتن اطلاعات مقداری دشوار است. معیار هایی که برای انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب باید در نظر بگیریم شامل مسیر رفت و آمد، شهریه کلاس ها، مختلط بودن یا نبودن کلاس ها، سطح علمی، مدارک و رزومه اساتید آموزشگاه و امکانات کلاس های آموزشگاه است. حال با توجه به دیدگاه و سلیقه هر زبان آموز هر یک از این معیار ها می تواند متفاوت باشد.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی کرج

بسیاری از افراد بزرگسال هستند که برای مکالمه و ارتباطات شغلی خود و یا سفر های خارجی نیاز به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی دارند اما وقت گذراندن کلاس های عادی را ندارند و فقط می خواهند مکالمه یاد بگیرند. برای اینگونه افراد کلاس مکالمه زبان انگلیسی به صورت جداگانه برگزار می شود. پس اگر ساکن کرج هستید و می خواهید در کلاس مکالمه زبان انگلیسی کرج ثبت نام کنید، برای دیدن لیست بهترین کلاس های آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کرج می توانید به صفحه کلاس مکالمه زبان انگلیسی در کرج مراجعه نمایید.

کلاس تافل کرج

همانطور که می دانید تافل یکی از مدارک معتبر زبان انگلیسی است که در سراسر جهان به رسمیت شناخته می شود و در 9000 دانشگاه در دنیا معتبر است.  یکی از اهداف گرفتن مدرک تافل مهاجرت تحصیلی یا شغلی است. اگر می خواهید در کلاس های تافل کرج ثبت نام کنید، در این صفحه از آموزشگاهان لیست بهترین کلاس های تافل در کرج را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

مدرک تافل در دو نوع تافل آی بی تی (TOEFL iBT) و تافل هوم ادیشنن (Home Edition) ارائه می شود. قبل از ثبت نام در کلاس های آمادگی آزمون تافل در مورد تفاوت آزمون تافل آی بی تی و هوم ادیشن تحقیق کنید. همچنین مدت اعتبار آزمون های تافل از زمان صدور مدرک آن 2 سال است و بعد از گذشت 2 سال باید دوباره آزمون بدهید و نمره جدید کسب کنید.

کلاس آیلتس کرج

آیلتس هم مثل تافل یکی از مدارک معتبر زبان انگلیسی در جهان است که دارای دو نوع جنرال و آکادمیک است. آیلتس معمولا برای مهاجرت استفاده می شود و قبولی در آن از آزمون های دیگر زبان انگلیسی سخت تر است. با گذراندن کلاس های آمادگی آزمون آیلتس در بهترین آموزشگاه های زبان کرج می توانید نمره قبولی در این آزمون را کسب کنید. معمولا این کلاس ها در بیشتر آموزشگاه ها برگزار می شوند. آزمون آیلتس شامل مهارت های چهار گانه گوش دادن، مکالمه، خواندن و نوشتن است.

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرج

آموزش زبان به کودکان یکی از مهم ترین قسمت های آموزش زبان است. مطالبی که در کلاس زبان کودکان آموزش داده می شود، در ذهن کودک ثبت می شود و اگر یک مطلب به اشتباه آموزش داده شود تغییر دادن آن و پذیرفتن مجدد آن برای کودک سخت است. در صفحه کلاس زبان کودکان در کرج می توانید لیست بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در کرج را مشاهده کنید.

روش آموزش زبان به کودکان با بزرگسالان تفاوت دارد و همین شیوه آموزش مهم ترین عامل در یادگیری کودکان است. کودکان آمادگی ذهنی خوبی برای پذیرش زبان دوم را دارند و در صورتی که در یک آموزشگاه زبان خوب با متد های روز این دوره ها را بگذرانند می توانند در زمان کوتاهی به نتیجه ی دلخواه برسند.

کلاس زبان کودکان برای کودکان 3 تا 12 سال است و روش آموزش به کودکان در سنین پایین بیشتر بر اساس سرگرمی و بازی است. سن کودک، روش آموزش، نحوه انجام تمرین ها در منزل و کمک کردن والدین به کودک در یادگیری زبان انگلیسی به صورت مستقیم تاثیر دارد. با در نظر گرفتن همه ی این عوامل به طور میانگین تقریبا بین 2 تا 3 سال زمان لازم است که کودک بتواند خواندن و نوشتن انگلیسی را یاد بگیرد.

انواع مدارک زبان انگلیسی - کاربردها + نحوه آزمون + منابع
مقالات زبان

انواع مدارک زبان انگلیسی

یادگیری زبان های خارجی و داشتن مدرک زبان یکی از مهارت های مهمی است که بسیاری از افراد در سال های اخیر به دنبال آن بوده اند. معمولا افرادی که قصد مهاجرت و یا حصیل در خارج از کشور را دارند به دنبال اخذ مدارک زبان های خارجی هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم مدرک آیلتس، مدرک تافل، مدرک TESOL، مدرک معتبر PTE و مدرک FCE را از نظر آزمون، اعتبار و ... مورد بررسی قرار دهیم.

تفاوت دقیق مدرک تافل و آیلتس از نظر اعتبار و هزینه و نحوه برگزاری آزمون و نمره دهی
مقالات زبان

تفاوت مدرک تافل و آیلتس

تافل و آیلتس پر طرفدار ترین و معروف ترین مدارک زبان در ایران هستند. البته این مدارک در بیشتر کشور های جهان معتبر هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم به تفاوت مدرک و آزمون تافل و آیلتس و بررسی سختی آزمون تافل و آیلتس، میزان اعتبار آن ها، هزینه آزمون آیلتس و تافل و اینکه کدام مدرک برای مهاجرت مناسب تر است بپردازیم.

راهنمای دقیق ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم
مقالات زبان

راهنمای دقیق ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم

راهنمای دقیق و مرحله به مرحله ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم در ثبت نام و بارگذاری مدارک

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت
مقالات زبان

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت

آزمون آیلتس دو دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار می شود و هر کدام از این مدارک برای مقاصد خاصی از جمله مهاجرت تحصیلی، کاری و ... کاربرد دارند. در این مطلب به بررسی کاربرد های این مدارک و تفاوت در آزمون آن ها می پردازیم.

بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی به صورت سریع، مزایا و معایب هر روش
مقالات زبان

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

معرفی روش های یادگیری زبان انگلیسی از طریق کلاس و یا به صورت خود آموز در زمان کوتاه به همراه مزایا و معایب هر کدام، یادگیری زبان انگلیسی از طریق کتاب، فیلم دیدن،  اپلیکیشن و ...

اعتراض به نمره آیلتس، شانس افزایش نمره و نکات مهم
مقالات زبان

نحوه اعتراض به نمره آیلتس، بررسی شانس افزایش نمره

گاهی اوقات ممکن است نتیجه آزمون آیلتس با چیزی که فکر میکردیم تفاوت زیادی دارد و تصمیم به اعتراض می گیریم. برای ثبت اعتراض نمره آزمون آیلتس باید یک سری نکات را در نظر بگیریم تا بتوانیم بهترین نتیجه را از اعتراض داشته باشیم.

آزمون PTE چیست؟ هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون PTE چیست؟

همه چیز در مورد آزمون PTE و انواع آن، هزینه و نحوه ثبت نام، محل های برگزاری آزمون، تفاوت PTE با آیلتس و تافل

آزمون MSRT یا MCHE سال 1401، هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون MSRT یا MCHE چیست؟

معرفی کامل ساختار آزمون MSRT یا MCHE، نحوه ثبت نام و نمره مورد نیاز در آزمون برای دانشگاه های داخل کشور

ثبت نام در آزمون تولیمو (tolimo) و منابع شرکت در آزمون
مقالات زبان

آزمون TOLIMO چیست؟

نحوه ثبت نام در آزمون تولیمو و بررسی ساختار آزمون و نحوه محاسبه نمره آزمون، مدت اعتبار مدرک Tolimo و منابع آزمون تولیمو برای شرکت در آزمون

شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن و قبولی در آن
مقالات زبان

تافل هوم ادیشن چیست؟

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن (Home Edition) و نکات مهم برای قبولی در آن

آزمون دولینگو و همه چیز درباره آن!
مقالات زبان

آزمون دولینگو و کاربرد های مدرک duolingo

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام درآزمون دولینگو، زمان برگزاری، هزینه و منابع آزمون، اعتبار مدرک دولینگو، مدارک و شرایط شرکت در آزمون دولینگو(Doulingo) نمره آزمون

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی (کودک و بزرگسال)
مقالات زبان

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی در کودکان و بزرگسالان و بررسی قدرت یادگیری در آن ها

آزمون TTC و گرفتن مدرک برای تدریس زبان انگلیسی
مقالات زبان

آزمون TTC

همه چیز در مورد آزمون TTC و گرفتن مدرک آن برای تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه با گذراندن دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی

تاسیس آموزشگاه زبان خارجی و شرایط دقیق اخذ مجوز
مقالات زبان

تاسیس آموزشگاه زبان

بررسی شرایط تاسیس آموزشگاه زبان و صفر تا صد مراحل راه اندازی آموزشگاه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی و ...، بررسی هزینه ها و مدارک لازم

تبلیغ برای آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی
مقالات زبان

تبلیغ آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی

مقایسه و بررسی روش های مختلف تبلیغ آموزشگاه زبان کودک و بزرگسال و معرفی بهترین روش تبلیغات با هزینه کم و بازدهی بالا (تبلیغات اینترنتی، اینستاگرامی، تراکت، بنر و ...)


ارسال نظر

Loading...
 • میترا حسین زاده
  سلام میخواستم بدونم آموزشگاه زبان نصیر فقط همین یه شعبه ی گوهردشت رو توی کرج داره؟!!
  • مدیر سایت

   سلام
   آموزشگاه زبان نصیر کرج توی گوهردشت، عظیمیه، درختی، انوشیروان، مهرشهر و فردیس شعبه داره
   برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت خود موسسه مراجعه کنید.

 • مهرناز رستمی
  ما ساکن گلشهر هستیم، آموزشگاه زبان توی گلشهر کرج میخواستم برای کلاس های مکالمه انگلیسی
  • مدیر سایت

   توی محدوده ی گلشهر آموزشگاه زبان ایران مهر هست و میتونید با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.