لیست بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز

لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در مناطق مختلف تبریز از مبتدی تا پیشرفته با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس و تلفن برای بزرگسالان و کودکان

آموزشگاه زبان گلدیس

آموزشگاه زبان گلدیس برگزار کننده کلاس های، آیلتس دوره های ترمیک کودکان، دوره های ترمیک نوجوانان، دوره های ترمیک بزرگسالان، دوره فوق پیشرفته CAE، دوره فشرده مکالمه محض و ... است. با آموزشگاه زبان گلدیس یادگیری زبان خارجی را به روشی سرگرم کننده و با تکنولوژی روز تجربه کنید. دوره متاورس گلدیس
، مکالمه فشرده برای تمام سطوح، دوره تربیت مدرس و مترجم، برگزاری زبان انگلیسی تجاری، دوره های فوق پیشرفته CAE، دوره های رایگان گلدیس، دوره های فنی و حرفه ای، دوره های خودخوان زبان انگلیسی و آزمون های بین المللی و اعزام دانشجو از دیگر خدمات آموزشگاه گلدیس است.

  • waze

تبریز، خیابان آبرسان، جنب مرکز مخابراتی

آموزشگاه های زبان بسیاری در شهر تبریز وجود دارند و هر کدام شیوه ی آموزشی خاص خود را دارند. انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب برای زبان آموزان مبتدی یکی از چالش هایی است که با آن رو به رو هستند. آموزش زبان در آموزشگاه های تبریز به صورت خصوصی و گروهی انجام می شود. کلاس های خصوصی شایط خاص خود را دارند و برای اطلاع از آن ها باید با آموزشگاه صحبت کنید. کلاس های گروهی زبان در تبریز به شکل های مختلفی مثل کلاس های عادی و کلاس های فشرده برگزار می شوند. در برخی از مناطق تبریز تقاضا برای یادگیری زبان انگلیسی بیشتر است. آموزشگاه زبان در نصف راه، ائل گلی، ولیعصر، آبرسان تبریز از پر تقاضا ترین مناطق تبریز است. در این صفحه لیستی از بهترین آموزشگاه زبان در تبریز را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم..

در آموزشگاه های زبان تبریز کلاس های ترمیک، کلاس آیلتس، کلاس تافل، کلاس مکالمه زبان انگلیسی و ... برگزار می شود. این کلاس ها در سطوح مختلفی برگزار می شوند و قبل از ثبت نام در کلاس ها زبان آموزان تعیین سطح می شوند. برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان تبریز باید یک سری موارد را بررسی کنید. مواردی مثل محل آموزشگاه، امکانات و خدمات آموزشگاه، متد آموزشی، سطح اساتید، تعداد زبان آموزان در هر کلاس و ... از جمله مواردی هستند که باید هنگام انتخاب آموزشگاه زبان بررسی کنید.

یادگیری زبان روز به روز مهم‌تر و با اهمیت تر می‌شود. یادگیری زبان انگلیسی و گرفتن مدارک آن با اهداف مختلفی مثل تحصیل، مهاجرت، کار، سفر و… انجام می شود. برای یادگیری زبان در تبریز می توانید در یکی از آموزشگاه های معرفی شده در این صفحه ثبت نام کنید تا در کنار تلاش و تمرین بتوانید در کوتاه‌ترین زمان بهترین نتیجه را بگیرید.

هزینه کلاس زبان در تبریز

هزینه کلاس زبان در تبریز در آموزشگاه های مختلف با توجه به یک سری موارد مختلف است. محل آموزشگاه، سطح اساتید، امکانات و خدمات آموزشگاه، تعداد نفرات ثبت نامی در هر کلاس، فشرده یا عادی بودن دوره و ... از جمله مواردی هستند که به طور مستقیم بر شهریه و هزینه کلاس های زبان تاثیر می گذارند. کلاس های فشرده زبان در تبریز هزینه بالا تری نسبت به کلاس های عادی و ترمیک دارند. معمولا در بیشتر آموزشگاه های زبان تبریز امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی نیز وجود دارد.

آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان در تبریز

در بعضی از آموزشگاه های زبان تبریز کلاس های زبان مخصوص کودکان نیز برگزار می شود. بعضی از آموزشگاه ها هم فقط مخصوص کودکان هستند. در کلاس های آموزش زبان کودکان در تبریز روش آمزوش با کلاس های بزرگسالان متفاوت است و آموزش ها با توجه به محدوده سنی زبان آموزان متفاوت است. این آموزش ها شامل آموزش زبان از طریق عکس، فیلم، آهنگ های کودکانه، شعر و بازی می تواند باشد. به طور کلی آموزش زبان به کودکان بیشتر از طریق محتوای تصویری و صوتی است.

آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان در تبریز

کلاس های زبان انگلیسی کودکان در تبریز شامل کودکان 3 تا 12 سال است. روش آمزوش برای هر کدام از این سنین متفاوت است. کودکان از طریق دروس تصویری و انیمیشن‌های هدفمند با مفاهیم اصلی و مهم زبان انگلیسی آشنا می شوند. در این کلاس ها آموزش از پایه و مبتدی است و بر اساس استاندارد های جهانی تدریس می شود. گذراندن کلاس زبان انگلیسی برای کودکان باعث پرورش ذهن و افزایش خلاقیت آن ها می شود. برای ثبت نام کودکتان در بهترین آموزشگاه زبان تبریز می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های معرفی شده تماس بگیرید.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تبریز

یکی از مهم ترین مهارت های زبان انگلیسی مهارت مکالمه است. مهارت مکالمه نسبت به سایر مهارت های زبان مقداری دشوار تر است. بعضی از زبان آموزان هستند که می خواهند فقط مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرند و نیازی به یادگیری سایر موارد ندارند. این زبان آموزان می توانند در کلاس های فقط مکالمه در تبریز شرکت کنند. در این کلاس ها تمرکز بر آموزش مکالمه است. در کلاس های مکالمه تبریز تمرکز ویژه و مضاعف بر توانایی های ارتباطی (Communication) در قالب مهارت صحبت کردن (Speaking) وجود دارد. زبان آموزان در این کلاس ها با کاربرد های اجتماعی و روزمره (Functions/ Speech Acts) نیز آشنا می شوند. در کلاس های مکالمه از مکالمات متداول روزمره به منظور الگو سازی و بالا بردن اعتماد به نفس زبان آموزان در برخورد با موقعیت های مشابه استفاده می شود. کلاس های مکالمه انگلیسی برای کارمندان، پزشکان، تجار و دانشجویان که به مسافرت های خارج از کشور می روند و مکالمه برای آن ها مهم است بسیار مناسب است. این کلاس ها هم مثل سایر کلاس ها در سطوح مختلف برگزار می شوند و زبان آموز قبل از ثبت نام تعیین سطح می شود.

کلاس مکالمه در تبریز

 

انواع مدارک زبان انگلیسی - کاربردها + نحوه آزمون + منابع
مقالات زبان

انواع مدارک زبان انگلیسی

یادگیری زبان های خارجی و داشتن مدرک زبان یکی از مهارت های مهمی است که بسیاری از افراد در سال های اخیر به دنبال آن بوده اند. معمولا افرادی که قصد مهاجرت و یا حصیل در خارج از کشور را دارند به دنبال اخذ مدارک زبان های خارجی هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم مدرک آیلتس، مدرک تافل، مدرک TESOL، مدرک معتبر PTE و مدرک FCE را از نظر آزمون، اعتبار و ... مورد بررسی قرار دهیم.

تفاوت دقیق مدرک تافل و آیلتس از نظر اعتبار و هزینه و نحوه برگزاری آزمون و نمره دهی
مقالات زبان

تفاوت مدرک تافل و آیلتس

تافل و آیلتس پر طرفدار ترین و معروف ترین مدارک زبان در ایران هستند. البته این مدارک در بیشتر کشور های جهان معتبر هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم به تفاوت مدرک و آزمون تافل و آیلتس و بررسی سختی آزمون تافل و آیلتس، میزان اعتبار آن ها، هزینه آزمون آیلتس و تافل و اینکه کدام مدرک برای مهاجرت مناسب تر است بپردازیم.

راهنمای دقیق ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم
مقالات زبان

راهنمای دقیق ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم

راهنمای دقیق و مرحله به مرحله ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم در ثبت نام و بارگذاری مدارک

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت
مقالات زبان

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت

آزمون آیلتس دو دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار می شود و هر کدام از این مدارک برای مقاصد خاصی از جمله مهاجرت تحصیلی، کاری و ... کاربرد دارند. در این مطلب به بررسی کاربرد های این مدارک و تفاوت در آزمون آن ها می پردازیم.

بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی به صورت سریع، مزایا و معایب هر روش
مقالات زبان

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

معرفی روش های یادگیری زبان انگلیسی از طریق کلاس و یا به صورت خود آموز در زمان کوتاه به همراه مزایا و معایب هر کدام، یادگیری زبان انگلیسی از طریق کتاب، فیلم دیدن،  اپلیکیشن و ...

اعتراض به نمره آیلتس، شانس افزایش نمره و نکات مهم
مقالات زبان

نحوه اعتراض به نمره آیلتس، بررسی شانس افزایش نمره

گاهی اوقات ممکن است نتیجه آزمون آیلتس با چیزی که فکر میکردیم تفاوت زیادی دارد و تصمیم به اعتراض می گیریم. برای ثبت اعتراض نمره آزمون آیلتس باید یک سری نکات را در نظر بگیریم تا بتوانیم بهترین نتیجه را از اعتراض داشته باشیم.

آزمون PTE چیست؟ هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون PTE چیست؟

همه چیز در مورد آزمون PTE و انواع آن، هزینه و نحوه ثبت نام، محل های برگزاری آزمون، تفاوت PTE با آیلتس و تافل

آزمون MSRT یا MCHE سال 1401، هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون MSRT یا MCHE چیست؟

معرفی کامل ساختار آزمون MSRT یا MCHE، نحوه ثبت نام و نمره مورد نیاز در آزمون برای دانشگاه های داخل کشور

ثبت نام در آزمون تولیمو (tolimo) و منابع شرکت در آزمون
مقالات زبان

آزمون TOLIMO چیست؟

نحوه ثبت نام در آزمون تولیمو و بررسی ساختار آزمون و نحوه محاسبه نمره آزمون، مدت اعتبار مدرک Tolimo و منابع آزمون تولیمو برای شرکت در آزمون

شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن و قبولی در آن
مقالات زبان

تافل هوم ادیشن چیست؟

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن (Home Edition) و نکات مهم برای قبولی در آن

آزمون دولینگو و همه چیز درباره آن!
مقالات زبان

آزمون دولینگو و کاربرد های مدرک duolingo

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام درآزمون دولینگو، زمان برگزاری، هزینه و منابع آزمون، اعتبار مدرک دولینگو، مدارک و شرایط شرکت در آزمون دولینگو(Doulingo) نمره آزمون

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی (کودک و بزرگسال)
مقالات زبان

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی در کودکان و بزرگسالان و بررسی قدرت یادگیری در آن ها

آزمون TTC و گرفتن مدرک برای تدریس زبان انگلیسی
مقالات زبان

آزمون TTC

همه چیز در مورد آزمون TTC و گرفتن مدرک آن برای تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه با گذراندن دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی

تاسیس آموزشگاه زبان خارجی و شرایط دقیق اخذ مجوز
مقالات زبان

تاسیس آموزشگاه زبان

بررسی شرایط تاسیس آموزشگاه زبان و صفر تا صد مراحل راه اندازی آموزشگاه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی و ...، بررسی هزینه ها و مدارک لازم

تبلیغ برای آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی
مقالات زبان

تبلیغ کلاس زبان و آموزشگاه با بالاترین بازدهی

مقایسه و بررسی روش های مختلف تبلیغات آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان و بزرگسال و معرفی بهترین روش تبلیغات با هزینه کم و بازدهی بالا (تبلیغات اینترنتی، اینستاگرامی، تراکت، بنر و ...)


ارسال نظر

Loading...