لیست بهترین آموزشگاه کامپیوتر در اصفهان با آدرس و تلفن


آموزشگاه کامپیوتر در اصفهان

لیست بهترین آموزشگاه های کامپیوتر در مناطق مختلف اصفهان از مبتدی تا پیشرفته با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس و تلفن برای بزرگسالان و کودکان

آموزشگاه کامپیوتر اصفهان صفر یک

آموزشگاه کامپیوتر اصفهان صفر یک دارای پنج شعبه در اصفهان است و برگزار کننده کلیه دوره های عمومی و تخصصی رایانه ای به صورت حضوری و غیر حضوری با کیفیت آموزش بین الملل می باشد. دوره های این آموزشگاه شامل دوره های ویژه کودکان، مهارت های پایه، مهارت های گرافیکی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی عمران، مهندسی معماری و اقتصادی و مالی است. همچنین این آموزشگاه برگزار کننده دوره های تخصصی برای کارمندان و پرسنل محترم سازمان های دولتی و خصوصی است. هدف این آموزشگاه در حوزه کارآفرینی ایجاد فضای اشتغال برای جوانان و حتی نوجوانان عزیز در زمینه تدریس و آموزش و یا اعطای شعب می باشد.

  • waze

اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، ابتدای نظر میانی

مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی هشت بهشت

 مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی هشت بهشت در سال 1387 با جذب فراگیر در دوره­های علوم تربیتی، حسابداری و مدیریت، هنر و زبان­های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر به عنوان مرکز تخصصی علوم تربیتی و حسابداری و کودک و نوجوان به فعالیت می پردازد. گروه کامپیوتر: شامل دوره ­های ICDL، فتوشاپ، نرم افزار ایلاستریتور، افترافکت، طراحی سایت و …، گروه حسابداری و مدیریت شامل حسابداری ویژه بازار کار، کارگاه های حسابداری، گروه کودک و نوجوان شامل زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان عربی، زبان کره ای، زبان فرانسه و زبان ترکی استانبولی، برنامه نویسی پایتون نوجوانان، بازی سازی روی پلتفرم اسکرچ، فن بیان، چرتکه ، مهارت های هفتگانه کامپیوتر (ICDL) می باشد.

  • waze

اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، نرسیده به چهارراه گلزار

آموزشگاه فنی و حرفه ای بزرگمهر

بنیاد آموزشی بزرگمهر دارای پروانه تاسیس از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و مرکز برگزاری دوره های آموزشی با مدارک معتبر بین المللی می باشد. علاقه مندان می توانند در کلیه دوره های آموزشی موجود بدون نیاز به حضور از سراسر دنیا شرکت نمایند. در پایان دوره ها مدرک آموزشی معتبر اهدا خواهد شد.آموزشگاه بزرگمهر ارایه کننده مدارک معتبر بین المللی آموزشی از ده ها کشور جهان می باشد. مدارک آکادمی بزرگمهر تاثیر بسیار مناسبی برای تقویت رزومه کاری شما جهت کار در داخل کشور و یا مهاجرت و کار در خارج از کشور دارد.

  • waze

اصفهان، خیابان بزگمهر، کوچه 44، ابتدای کوچه سادات، پلاک 37

مجتمع آموزشی امیرکبیر

مجتمع آموزشی امیرکبیر با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای از سال 93 به عنوان حلقه گمشده بین دانشگاه و صنعت آغاز به کار کرد. هدف این مجتمع آموزش “هرآنچه در دانشگاه تدریس نشده است” و ” هر آنچه در دانشگاه با کیفیت خوب آموزش داده نشده است” می باشد. این آموزش ها با رویکرد بازارکار و تلاش همه جانبه در معرفی فراگیران به بازار کار است. خوشبختانه در سال های اخیر بیش از 60 درصد فراگیران امیرکبیربه بازارکار ایران معرفی شده اند. هم چنین بیش از 20 درصد فراگیران پس از یادگیری مهارت و بهبود سطح زبانی خود، با مشاوران مجرب مجتمع در تعامل بوده و اقدام به مهاجرت تحصیلی و کاری نموده اند. امید است که در سال های آینده با رایزنی های متعدد با شرکت های بین المللی زمینه اخذ پروژه های بین المللی و استفاده از فراگیران به صورت فریلنسری میسر گردد.

  • waze

اصفهان، چهارباغ بالا، ابتدای کوچه ۳۵ (مسجد الرضا)، پلاک 80

مجتمع آموزش فنی و حرفه ای مدرس

آموزشگاه فنی حرفه ای مدرس در سال ۱۳۸۸ در اصفهان تاسیس گردید و در خانه اصفهان کار خود را آغاز کرد . آموزشگاه مدرس یکی از موفق ترین آموزشگاهها در میان آموزشگاه های فنی حرفه ای کشور است . مجتمع آموزشی مدرس در برگزاری دوره های با کیفیت براساس استاندارد های فنی حرفه ای سابقه ای طولانی دارید. هم اکنون مجتمع آموزشی مدرس درمجوز برگزاری بیش از ۱۵۰ حرفه مهارتی ، از حرفه های استاندارد فنی حرفه ای را کسب نموده است. این حرفه ها بصورت معمول بصورت حضوری در محل آموزشگاه برگزار می گردد . آموزشگاه مدرس در برخی از حرفه ها عمدتا حرفه های مربوط به گروه کامپیوتر دوره ها را بصورت کلاس آنلاین و فیلم آموزشی نیز ارائه می دهد.

  • waze

اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلستانه، روبروی پارک گلستان، مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای مدرس

آموزشگاه زبان و کامپیوتر ملل اصفهان

آموزشگاه ملل زیرمجموعه هلدینگ آموزشی ملل بوده که در زمینه آموزش مهارت‌های کاربردی با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در شهر اصفهان فعال است اما فعالیت آن به شهر یا منطقه فیزیکی اطراف آن محدود نمی‌باشد، چراکه با آینده نگری مدبرانه‌ی مدیریت مجموعه، خانم کلباسی دوره‌های آموزش آنلاین و از راه دور در مجموعه با بستر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بالا با استفاده از سرورهای اختصاصی داخلی قوی تهیه شد، تا کلاس‌ها با کیفیت تصویری و صوتی عالی برگزار شوند. آموزشگاه ملل دارای سه دپارتمان زبان فرانسه، زبان انگلیسی و فناوری‌ و اطلاعات است.

  • waze

اصفهان، خیابان فرایبورگ، خیابان آزادی، قبل از میدان برج، پلاک ۸۷

در آموزشگاه‌های کامپیوتر اصفهان کلاس‌های مختلفی مثل کلاس آموزش مقدماتی کامپیوتر، کلاس آموزش شبکه، کلاس آموزش برنامه نویسی، کلاس فتوشاپ، کلاس طراحی سایت، کلاس نرم‌افزارهای مهندسی، کلاس آموزش نرم‌افزارهای حسابداری و ... برگزار می‌شوند. در این صفحه از آموزشگاهان قصد معرفی بهترین آموزشگاه کامپیوتر اصفهان را داریم. اگر به دنبال آدرس آموزشگاه کامپیوتر در اصفهان هستید در این صفحه از آموزشگاهان می‌توانید لیست بهترین آموزشگاه‌های کامپیوتر اصفهان را به همراه آدرس و شماره تلفن مشاهده نمایید.

معمولاً کلاس‌های آموزش کامپیوتر به صورت گروهی و در دو سطح مبتدی و پیشرفته برگزار می‌شوند. اگر هدفتان از ثبت نام در کلاس‌های آموزش کامپیوتر در اصفهان گرفتن مدرک فنی حرفه‌ای کامپیوتر است، باید در یکی از آموزشگاه‌های کامپیوتر اصفهان که مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای است ثبت نام کنید. بعد از اتمام دوره آموزشی باید در آزمون تئوری و عملی فنی و حرفه‌ای شرکت کنید و در صورت قبولی در آزمون می‌توانید مدرک خود را بگیرید. آموزشگاه‌هایی هم که مدرک فنی حرفه‌ای ارائه نمی‌دهند در پایان دوره‌های آموزشی یک مدرک داخلی مبنی بر گذراندن کلاس‌ها به  شرکت کنندگان ارائه می‌دهند.

هزینه کلاس کامپیوتر در اصفهان

هزینه کلاس‌های آموزش کامپیوتر در اصفهان ر آموزشگاه‌های مختلف متفاوت است و به موارد متعددی بستگی دارد. محل و منطقه آموزشگاه، اساتید و مربیان، فضای آموزشی، امکانات آموزشگاه، تعداد شرکت کنندگان، سطح دوره‌ها، تعداد جلسات و ... از عوامل تاثیرگذار بر هزینه کلاس‌های آموزش کامپیوتر در اصفهان است.

کلاس ICDL در اصفهان

مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر که در قالب دوره آی سی دی ال برگزار می‌شود شامل آموزش نرم‌افزارهای ورد  اکسل، پاورپوینت، اکسس، ویندوز، اینترنت و ... است. آی سی دی ال یک مدرک مهم است که برای استخدام در بسیاری از مشاغل مورد نیاز است. در کلاس آموزش آی سی دی ال در اصفهان تکنیک‌های مهم و کاربردی منطبق بر بازار کار آموزش داده می‌شود. ورد، اکسل و پاورپوینت مهمترین نرم‌افزارهای مجموعه مایکروسافت آفیس هستند که در مشاغل مختلف از آنها استفاده می‌شود. اگر نیاز به یادگیری این نرم‌افزارها دارید حتماً در دوره‌های آی سی دی ال شرکت کنید. لیست بهترین آموزشگاه‌های آی‌سی‌دی‌ال در اصفهان را می‌توانید در بالای این صفحه از آموزشگاهان مشاهده نمایید. همچنین برای اطلاع از ثبت نام دوره icdl فنی حرفه ای اصفهان و هزینه دوره icdl فنی حرفه ای می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های معرفی شده تماس بگیرید.

کلاس آموزش طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت یکی از مشاغل پردرآمد است که در چند سال اخیر در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است. طراحی سایت به روش‌های مختلفی و به زبان‌های برنامه نویسی مختلفی انجام می‌شود. با گذراندن دوره‌های آموزش طراحی سایت در اصفهان می‌توانید وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید. با روی آوردن کسب و کارها به سمت فضای مجازی بازار کار طراحی سایت رونق پیدا کرده است. اگر ساکن اصفهان هستید و قصد یادگیری طراحی سایت را دارید در بالای همین صفحه می‌توانید لیست آموزشگاه‌های کامپیوتری که کلاس‌های آموزش طراحی سایت در اصفهان را برگزار می‌کنند مشاهده نمایید. آموزشگاه طراحی سایت موج رادیکال اصفهان یکی از آموزشگاه های شناخته شده در این زمینه است.

 

کلاس آموزش شبکه در اصفهان

شبکه به معنی برقراری ارتباط بین چند کامپیوتر اشتراک گذاری نرم‌افزار یا سخت‌افزار و اطلاعات بین کاربران شبکه است. در همه شرکت ها، ادارات، بانک‌ها، سازمان‌ها و ... سرور وجود دارد و نیاز به یک متخصص شبکه دارند.  این شغل به دلیل کم بودن نیروی کار در این حوزه بازار کار خوبی دارد و با گذراندن دوره‌های آموزش شبکه و گرفتن مدرک آن می‌توانید به راحتی وارد بازار کار شوید و به درآمد برسید. کلاس‌های آموزش شبکه در سطح مبتدی و پیشرفته برگزار می‌شوند مطابق با سطح خود می‌توانید در این کلاس‌ها ثبت نام کنید.

کلاس آموزش برنامه نویسی در اصفهان

زبان‌های برنامه نویسی به دو دسته برنامه نویسی ویندوز و برنامه نویسی تحت وب تقسیم می‌شوند. برنامه نویسی تحت وب برای افرادی که می‌خواهند طراحی سایت انجام دهند و به عنوان توسعه دهنده وب فعالیت داشته باشند مناسب است. در چند سال اخیر این حوزه طرفداران بسیاری پیدا کرده و رقابت در این زمینه بسیار گسترده شده است و با رسیدن به سطح پیشرفته در این حوزه می‌توانید به درآمد خوبی برسید. برنامه نویسی وب بسیار گسترده است موقعیت‌های شغلی بسیاری در این زمینه وجود دارد. در حوزه برنامه نویسی ویندوز متخصصین کمی وجود دارند و به همین دلیل با یادگیری این مهارت و گرفتن مدرک آن می‌توانید به راحتی استخدام شوید. معمولاً به دلیل کمبود نیروی متخصص در این زمینه حقوق و دستمزد برنامه نویسان ویندوز بالا است.

کلاس آموزش فتوشاپ در اصفهان

فتوشاپ یک نرم‌افزار گرافیکی است که برای کارهای طراحی و ویرایش مناسب است. این نرم‌افزار یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارها در حوزه طراحی و چاپ است. بیشتر شرکت‌هایی که در حوزه تبلیغات، طراحی و چاپ فعالیت می‌کنند به نیروهای طراح مسلط به فتوشاپ نیاز دارند. اگر ساکن اصفهان هستید و علاقمند به گذراندن دوره‌های آموزش فتوشاپ در اصفهان هستید می‌توانید لیست بهترین آموزشگاه‌های برگزار کننده کلاس‌های فتوشاپ در اصفهان را در همین صفحه مشاهده نمایید.

بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع
مقالات کامپیوتر

بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع

اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد شروع برای یادگیری برنامه نویسی را دارید، قطعا دچار سردرگمی می شوید و سوالاتی از قبیل اینکه "بهترین زبان برنامه نویسی کدام زبان است؟"  و یا "چگونه یادگیری برنامه نویسی را شروع کنم؟" برایتان پیش می آید. در ادامه این مطلب قصد معرفی کوتاهی از زبان های برنامه نویسی، حوزه ی کاری آن ها، تفاوت های آنها و بررسی بازار کار آن ها و در نهایت معرفی بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع را داریم.

تفاوت اصلی فتوشاپ و ایلاستریتور (خلاصه و کلی)
مقالات کامپیوتر

تفاوت فتوشاپ و ایلاستریتور

فتوشاپ یک نرم افزار گرافیکی است ک همه ی افرادی که کار طراحی انجام می دهند آن را می شناسند. در حوزه طراحی و گرافیک نرم افزار دیگری به نام ایلاستریتور (Illustrator) وجود دارد که بسیار معروف است. این دو نرم افزار شباهت زیادی به هم دارند اما در عین حال تفاوت هایی هم با هم دارند که در این بخش می خواهیم به بررسی دقیق تفاوت های فتوشاپ و ایلاستریتور بپردازیم.

انواع مدارک شبکه و راهنمایی برای شروع یادگیری (ماکروسافت، سیسکو و نتورک پلاس)
مقالات کامپیوتر

انواع مدرک شبکه

راهنمای شروع یادگیری شبکه و معرفی پیش نیاز ها برای گرفتن انواع مدارک (معرفی کلی انواع مدارک شبکه ماکروسافت، سیسکو و نتورک پلاس)

یادگیری کامپیوتر از صفر (بهترین روش یادگیری کامپیوتر)
مقالات کامپیوتر

یادگیری کامپیوتر از صفر

راهنمای یادگیری کامپیوتر از صفر تا صد و معرفی بهترین روش یادگیری کامپیوتر برای مبتدیان، یادگیری نرم افزار های مورد نیاز کامپیوتر برای استخدامی در شرکت ها و ادارات


ارسال نظر

Loading...