لیست بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در شیراز با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان فرانسه در شیراز

لیست بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در شیراز از مبتدی تا پیشرفته با آدرس و تلفن

موسسه زبان پارسا

موسسه زبان پارسا در سال 1380 با هدف آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، اسپانیایی، عربی تاسیس شد. موسسه زبان پارسا به منظور ارتقا سطح آموزشی همیشه سعی در بروز نگه داشتن تجهیزات آموزشی و زیباسازی فضای آموزشی موسسه داشته است.

  • waze

شیراز، حدفاصل چهارراه بنفشه و خلدبرین، کانون زبان پارسا

موسسه زبان رادین

موسسه هوشمند و مدرن رادین مفتخر است كه با بیش از 15 سال سابقه علمی و آكادمیک در میان موسسات آموزش زبانهای خارجی در ایران، فراگیران و علاقمندان  به یادگیری زبان های خارجه به دلیل تمرکز بر کاربردی بودن دوره ها درخشیده و اعتماد عموم را جلب کرده است. موسسه زبان رادین با داشتن دانش مدیریت آموزشی با بیش از دو دهه فعالیت آموزش زبان “اثرگذار ” جزء بهترین آموزشگاه های زبان ایران در زمینه آموزش اکثر  زبان های روز دنیا (انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی، عربی، روسی، چینی، هلندی، کره ای و …)، مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در دو بخش حضوری و آنلاین در سرتاسر ایران و خارج از کشور به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند.

  • waze

شیراز، بلوار دانشجو، نبش کوچه 7، آموزشگاه زبان رادین

یکی از زبان‌هایی که بعد از انگلیسی طرفداران زیادی را پیدا کرده زبان فرانسوی است. یادگیری زبان فرانسه توسط افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان مانند فرانسه و کانادا را دارند انجام می‌شود. البته برخی از افراد نیز برای شرکت کردن در آزمون‌های کارشناسی کارشناسی ارشد و دکترا در حوزه زبان و ادبیات فرانسه و آموزش زبان فرانسه در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند. کلاس‌های آموزش زبان فرانسه در شیراز نیز همانند کلاس‌های زبان انگلیسی به دو شکل ترمیک یا فشرده برگزار می‌شوند. معمولاً تعداد آموزشگاه‌های زبان فرانسه در سطح شهر کم است. به همین جهت تصمیم گرفتیم تا بهترین آموزشگاه‌های زبان فرانسه در شیراز را برای شما زبان آموزان عزیز در این صفحه معرفی نماییم.

حروف الفبای زبان فرانسه مطابق الفبای زبان انگلیسی است و ۲۶ حرف ساده دارد. در زبان فرانسوی علاوه بر حروف ساده حروف ترکیبی و زبر نشانه‌دار نیز وجود دارد. بسیاری از کلماتی که در زبان فرانسوی وجود دارند از زبان انگلیسی گرفته شده و درصد کمی از کلمات آن نیز از زبان آلمانی مابقی کلمات از سایر زبان‌ها گرفته شده‌اند.

اگر ساکن شیراز هستید و قصد یادگیری زبان فرانسه را دارید این کار را می‌توانید به صورت خودآموز و یا با ثبت نام در کلاس‌های آموزش فرانسه در شیراز انجام دهید. یادگیری زبان فرانسه به صورت خودآموز ممکن است زمان بسیار زیادی را از شما بگیرد با شرکت کردن در کلاس‌های آموزش فرانسه در شیراز می‌توانید با آموزش اصولی این مسیر را در مدت زمان کمتری طی کنید. برای آشنایی با نحوه برگزاری کلاس‌های آموزشگاه‌های مختلف می توانید با هماهنگی آموزشگاه یک جلسه به صورت مهمان در کلاس‌ها شرکت کنید. این کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شوند و تعداد افراد شرکت کننده بستگی به نوع کلاس‌ها دارد. اگر زبان فرانسه را برای برقراری ارتباط در سفر های کاری و تفریحی می‌خواهید یاد بگیرید، می‌توانید در کلاس‌های آموزش مکالمه زبان فرانسوی شرکت کنید. کلاس‌های آموزش زبان فرانسوی در شیراز از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شود و در هنگام ثبت نام در این کلاس‌ها باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنید.

مدارک زبان فرانسوی

زبان فرانسه مدارک و سطوح مختلفی دارد و از A1 تا C2 دسته بندی می شوند. A1 مبتدی‌ترین سطح زبان فرانسه و C2 بالاترین سطح آن است. اگر قصد گرفتن مدرک فرانسه به منظور مهاجرت تحصیلی را دارید باید به سراغ مدارک TCF، TEF، DELF و DALF بروید. این مدارک برای ادامه تحصیل در برخی دانشگاه ها نیاز است.

هزینه کلاس زبان فرانسه در شیراز

هزینه و شهریه کلاس‌های آموزش زبان فرانسوی در شیراز به عوامل مختلفی مثل محل آموزشگاه، اساتید و مربیان، امکانات آموزشگاه، فشرده یا عادی بودن دوره، سطح دوره، بزرگسال یا کودک بودن دوره و ... بستگی دارد. برای اطلاع از میزان دقیق هزینه کلاس‌های آموزش فرانسوی در شیراز می توانید با شماره تلفن آموزشگاه‌های معرفی شده در همین صفحه تماس بگیرید. هزینه اعلام شده معمولاً برای یک ترم می‌باشد و هر ترم در حدود یک ماه و نیم زمان می‌برد.

نحوه برگزاری کلاس زبان فرانسه در شیراز

کلاس‌های آموزش زبان فرانسه در شیراز به صورت حضوری برگزار می‌شوند. در بعضی از آموزشگاه‌ها این کلاس‌ها به صورت تفکیک شده و در بعضی به صورت مختلط برگزار می‌شوند. زمان برگزاری کلاس‌ها معمولاً به صورت یک ساعت و نیمه است. کلاس‌های آموزش فرانسه در قالب کلاس‌های ترمیک و فشرده هستند. کلاس‌های ترمیک فرانسه معمولاً به صورت دو روز در هفته کلاس‌های فشرده به صورت ۴ الی ۵ روز در هفته هستند. اگر می‌خواهید یادگیری زبان فرانسه را به صورت سریع پیش ببرید می توانید در کلاس‌های فشرده و فوق فشرده فرانسه شرکت کنید.

آزمون دلف DELF چیست؟ - تفاوت آزمون Delf و Dalf
مقالات زبان

آزمون دلف DELF چیست؟

بررسی ساختار آزمون Delf، نحوه ثبت نام در آزمون و کسب نمره  قبولی


ارسال نظر

Loading...