لیست بهترین آموزشگاه موسیقی در اهواز با آدرس و تلفن


آموزشگاه موسیقی در اهواز

لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی در مناطق مختلف اهواز از مبتدی تا پیشرفته با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس و تلفن برای بزرگسالان و کودکان

آموزشگاه موسیقی ریتم

آموزشگاه موسیقی ریتم

آموزشگاه موسیقی ریتم در منطقه ی کیانپارس اهواز واقع شده و برگزار کننده ی کلاس های آموزش پیانو، گیتار، هنگ درام، ویولن، سنتور، تار، سه تار، موسیقی کودک (ارف)، دف، تنبک و ... می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آموزشی آموزشگاه موسیقی ریتم می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.

  • waze

اهواز، کیانپارس، نبش یک شرقی، جنب بانک سپه
آموزشگاه موسیقی سُرایش

آموزشگاه موسیقی سُرایش

آموزشگاه موسیقی سُرایش اهواز واقع در کیانپارس و با مدیریت جناب آقای عارف قادری نژاد می باشد. در این آموزشگاه انواع ساز های ایرانی و جهانی از جمله پیانو، گیتار، تار، سه تار، ویولن، تنبک، دف، سنتور و ... آموزش داده می شود. در آموزشگاه سرایش کلاس های آموزش موسیقی کودک، صدا سازی، و آواز نیز برگزار می شود. مدرسین این آموزشگاه دارای تحصیلات دانشگاهی هستند. کنسرت های آموزشی هنرجویان نیز در این آموزشگاه برگزار می شود.

  • waze

اهواز، کیانپارس، خیابان اصلی، بین 5 و 6 غربی، مجتمع نور، طبقه سوم
آموزشگاه موسیقی وزیری

آموزشگاه موسیقی وزیری

در آموزشگاه موسیقی وزیری واقع در کیانپارس اهواز با مدیریت جناب آقای راشید عزیزی کلاس های آموزشی پیانو، گیتار (فلامنکو، پاپ، کلاسیک، الکتریک)، سنتور، کمانچه، تار، سه تار، دف، سلفژ، صداسازی و موسیقی کودک برگزار می شود.

  • waze

اهواز، کیانپارس، بین 1 و 2 شرقی

در آموزشگاه‌های موسیقی اهواز کلاس‌های بسیاری از جمله کلاس آموزش پیانو، کلاس گیتار، سنتور، تنبک، آواز، ویولن، تار، سه تار، کمانچه، هارمونیکا و ... برگزار می شود. اگر ساکن اهواز هستید و قصد ثبت نام در کلاس‌های موسیقی دارید در این صفحه از آموزشگاهان می‌توانید لیست بهترین آموزشگاه‌های موسیقی اهواز را مشاهده نمایید. آموزشگاه خاصی را به عنوان بهترین آموزشگاه موسیقی اهواز نمی‌توان معرفی کرد اما آموزشگاه‌های معرفی شده در این صفحه جزو بهترین‌ها هستند. آموزشگاه‌های موسیقی اهواز از نظر سطح اساتید و مربیان، امکانات آموزشگاه، فضای آموزشی و ... با هم تفاوت دارند. آموزشگاه موسیقی اهواز زیتون کارمندی، آموزشگاه موسیقی اهواز کیان آباد، آموزشگاه موسیقی اهواز گلستان و اموزشگاه موسیقی در نادری اهواز از پر تقاضا ترین آموزشگاه های موسیقی در اهواز هستند.

کلاس‌های آموزش موسیقی در اهواز معمولا به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می‌شوند. زمان این کلاس‌ها عموماً به صورت 30 دقیقه‌ (نیم ساعت) است. در کلاس‌های آموزش موسیقی هنرجو در هر جلسه درس و تمرین جلسه قبل را اجرا می‌کند و مربی ایرادات وی را برطرف می‌کند. بعد از اجرای تمرین جلسه قبل مربی درس جدید را آموزش می‌دهد.

مدت زمان یادگیری یک ساز بستگی به عوامل مختلفی مثل مربی، علاقه و استعداد هنرجو، مدت زمان تمرین هنرجو، سبک انتخابی و ... دارد. با این حال یادگیری هر ساز حداقل به ۶ ماه الی یک سال زمان احتیاج دارد. اگر قصد ثبت نام در کلاس‌های موسیقی در اهواز را دارید قبل از خرید ساز حتماً با استاد مربوطه مشورت نمایید.

کلاس آموزش پیانو در اهواز

پیانو به عنوان کامل‌ترین ساز و ساز مادر یکی از پرطرفدارترین سازها است. پیانو گستره صوتی وسیعی دارد و قادر به اجرای نت‌های بسیاری است. کودکان نیز از سنین ایین می‌توانند یادگیری پیانو را شروع کنند. پیانو در انواع آکوستیک و دیجیتال تولید می‌شود. آموزش پیانو در سبک‌های کلاسیک و ایرانی انجام می‌شود و هنرجویان می‌توانند مطابق با علاقمندی خود یکی از این سبک‌ها را انتخاب کنند. شرایط برگزاری کلاس‌های پیانو در اهواز همانند کلاس‌های گیتار است. اگر علاقمند به یادگیری پیانو هستید بالای همین صفحه از آموزشگاهان می‌توانید لیست بهترین آموزشگاه‌های موسیقی برگزار کننده کلاس‌های پیانو در اهواز در محله‌هایی مثل گلستان، زیتون کارمندی، کیانپارس و ... را مشاهده نمایید.

کلاس آموزش گیتار در اهواز

گیتار یکی از سازهای محبوب در میان جوانان است و طرفداران بسیاری دارد. برای یادگیری گیتار در حد متوسط به زمانی در حدود یک سال نیاز دارید. کلاس‌های آموزش گیتار در سبک‌های پاپ  کلاسیک و فلامنکو برگزار می‌شوند. در کلاس‌های گیتار جلسات اول با تئوری موسیقی، مفاهیم پایه، اصول و تکنیک‌های عمومی این ساز آشنا می‌شوید. گیتار در انواع کلاسیک، آکوستیک و الکتریک وجود دارد. هر کدام از این نوع گیتارها سبک‌های مرتبط با خود را دارند و شما مطابق با علاقه خود می‌توانید یکی از این سازها را انتخاب کنید. سن مناسب برای یادگیری گیتار از حدود 6 سالگی می‌باشد. کودکان برای شرکت کردن در کلاس‌های گیتار می‌توانند از گیتار سایز کوچک یا همان 3/4 (سه چهارم) استفاده کنند. سبک پاپ آسان‌ترین سبک گیتار است که در مدت زمان کوتاه‌تری نسبت به سایر سبک‌ها می‌توانید آن را یاد بگیرید. فلامنکو ت‌ترین سبک گیتار است و علاقمندان خاصی را به خود جذب کرده است. قیمت کلاس گیتار در اهواز در هر آموزشگاه متفاوت است و بستگی به عواملی مثل منطقه، سطح اساتید، امکانات و فضای آموزشی و .... دارد.

کلاس آموزش ویولن در اهواز

ویولن یکی از سخت‌ترین سازهای موسیقی است در دسته سازهای زهی و آرشه‌ای طبقه‌بندی می‌شود. کودکان می‌توانند ویولن را از سن ۴ الی ۵ سالگی آغاز کنند. ویولن هم مثل پیانو در دو سبک کلاسیک و ایرانی آموزش داده می‌شود. دلیل سختی ویولن این است که ‌های موسیقی بر روی دسته این ساز تفکیک نشده‌اند و نوازنده باید با گوش خود ت‌ها را از هم تفکیک و تشخیص دهد. یادگیری ویولن نسبت به سایر سازها سخت‌تر بوده و مدت زمان بیشتری را لازم دارد. اگر ساکن اهواز هستید و علاقمند به یادگیری ویولن هستید در بالای این صفحه می‌توانید لیست بهترین آموزشگاه‌های موسیقی اهواز که این کلاس را برگزار می‌کنند مشاهده نمایید.

کلاس آموزش آواز در اهواز

آواز در سبک‌های مختلفی مثل سنتی، پاپ، کلاسیک و یا ترکیبی از آنها آموزش داده می‌شود. یکی از پرطرفدارترین بک‌های آواز در چند سال اخیر سبک پاپ است که جوانان بسیاری را به خود جذب کرده است. در کلاس‌های آموزش آواز در جلسات ابتدایی سعی بر آموزش تنفس صحیح است. تنفس صحیح یکی از مهم‌ترین موارد در آواز است. بعد از اینکه هنرجو نفس صحیح را یاد گرفت دیگر تکنیک‌های آواز به او آموزش داده می‌شود. اگر علاقمند به یادگیری آواز در اهواز هستید در این صفحه می‌توانید لیست بهترین آموزشگاه‌های برگزار کننده کلاس‌های آموزش آواز در اهواز را مشاهده نمایید.

تاسیس آموزشگاه موسیقی و راهنمای مرحله به مرحله دریافت مجوز
مقالات موسیقی

تاسیس آموزشگاه موسیقی و راهنمای مراحل دریافت مجوز

شرایط و مدارک لازم برای اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی و نحوه درخواست الکترونیکی صدور مجوز تاسیس آموزشگاه موسیقی


ارسال نظر

Loading...