لیست بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز


آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز

لیست بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز با آدرس و تلفن، مبتدی تا پیشرفته، برای کودکان و بزرگسالان

موسسه زبان پارسا

موسسه زبان پارسا در سال 1380 با هدف آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، اسپانیایی، عربی تاسیس شد. موسسه زبان پارسا به منظور ارتقا سطح آموزشی همیشه سعی در بروز نگه داشتن تجهیزات آموزشی و زیباسازی فضای آموزشی موسسه داشته است.

  • waze

شیراز، حدفاصل چهارراه بنفشه و خلدبرین، کانون زبان پارسا

موسسه زبان رادین

موسسه هوشمند و مدرن رادین مفتخر است كه با بیش از 15 سال سابقه علمی و آكادمیک در میان موسسات آموزش زبانهای خارجی در ایران، فراگیران و علاقمندان  به یادگیری زبان های خارجه به دلیل تمرکز بر کاربردی بودن دوره ها درخشیده و اعتماد عموم را جلب کرده است. موسسه زبان رادین با داشتن دانش مدیریت آموزشی با بیش از دو دهه فعالیت آموزش زبان “اثرگذار ” جزء بهترین آموزشگاه های زبان ایران در زمینه آموزش اکثر  زبان های روز دنیا (انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی، عربی، روسی، چینی، هلندی، کره ای و …)، مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در دو بخش حضوری و آنلاین در سرتاسر ایران و خارج از کشور به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند.

  • waze

شیراز، بلوار دانشجو، نبش کوچه 7، آموزشگاه زبان رادین

زبان ترکی استانبولی در چند سال اخیر متقاضیان بسیاری را برای یادگیری پیدا کرده است. یادگیری زبان ترکی استانبولی برای مهاجرت‌های تحصیلی و شغلی انجام می‌شود. افرادی که در کلاس‌های آموزش ترکی استانبولی شرکت می‌کنند عموماً قصد مهاجرت به کشور‌های ترک زبان مثل ترکیه را دارند. این زبان به جز ترکیه در کشورهای دیگری مثل آلمان نیز کاربرد دارد. اگر ساکن شیراز هستید و قصد شرکت در کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز را دارید در بالای این صفحه از آموزشگاهان ‌می توانید لیست بهترین کلاس‌های آموزش ترکی استانبولی در شیراز را مشاهده نمایید. در این مطلب می‌خواهیم به مواردی مثل اینکه یادگیری زبان ترکی چقدر طول می‌کشد یا بهترین روش‌های یادگیری زبان ترکی استانبولی چیست پاسخ دهیم.

در آموزش هر زبانی کی از مهم‌ترین عواملی که سرعت یادگیری را بالا می‌برد مسیر درست است. اگر روش یادگیری و متد آموزشی غیر استاندارد باشد سیر را ناهموار کرده و مدت زمان یادگیری را افزایش می‌دهد. قبل از ثبت نام در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز حتماً از متد آموزشی آن آموزشگاه مطلع شوید و سوابق زبان آموزان آن را بررسی کنید.

برای یادگیری زبان ترکی استانبولی هم می‌توانید با ثبت نام در کلاس‌های آموزشی و هم به صورت خودآموز آن را یاد بگیرید. روش‌های بسیاری برای یادگیری زبان ترکی استانبولی به صورت خودآموز وجود دارد. روش‌های خودآموز یادگیری ترکی استانبولی شامل استفاده از کتاب‌های آموزشی، استفاده از اپلیکیشن‌های آموزش ترکی استانبولی و شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین می‌باشد.

اینکه یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می‌کشد بستگی به عوامل زیادی دارد و سرعت یادگیری در زبان آموزان مختلف با هم متفاوت است و نمی‌توان مدت زمان مشخصی را برای یادگیری زبان ترکی استانبولی مشخص کرد. شیوه آموزشی، انگیزه و استعداد زبان آموز، تمرین و پشتکار فرد، مربی و ... از جمله مهمترین عوامل در یادگیری زبان ترکی استانبولی هستند. اگر می‌خواهید در کلاس ترکی استانبولی در شیراز ثبت نام کنید حتماً موارد ذکر شده را مد نظر قرار دهید.

برای یادگیری زبان ترکی استانبولی در زمان کوتاه‌تر می‌توانید با دیدن فیلم‌های ترکی، خواندن متون ترکی و صحبت کردن با افراد ترک زبان این کار را انجام دهید.

اینکه آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی سخته یا نه باید بگوییم که درجه سختی یادگیری زبان ترکی استانبولی هم مثل زبان‌های خارجی دیگر است. اگر مسیر درستی را برای یادگیری ترکی استانبولی انتخاب کنید یادگیری این زبان نه تنها سخت نیست بلکه برایتان شیرین و جذاب می‌شود.

زبان ترکی استانبولی مدارک زیادی دارد و هر کدام از آنها استفاده خاصی دارند. از جمله آزمون های معتبر زبان ترکی استانبولی می توان به آزمون تومر Tomer، آزمون  TYS، آزمون یوس YOS و آزمون ALES اشاره کرد. عموما هزینه شرکت در آزمون های زبان ترکی استانبولی به یورو محاسبه می شود و فقط هزینه آزمون ALES به لیر محاسبه می شود.

سطوح مدارک زبان ترکی استانبولی هم مانند زبان آلمانی و فرانسوی شامل سطح A1، A2، B1 و B2 است. هر کدام از آن ها به سطوح جزیی تر هم تقسیم بندی می شوند. سطح A1 به دو سطح A1.1 و A1.2 و سطح A2 به دو سطح A2.1 و A2.2 تقسیم می شوند. سطح B1 به دو سطح B1.1 و B1.2 و سطح B2 به دو سطح B2.1 و B2.2 تقسیم می شوند.

اگر میخواهید در آزمون‌های زبان ترکی استانبولی شرکت کنید، حتما در کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی در یک آموزشگاه زبان معتبر ثبت نام کنید تا در کمترین زمان بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. برای مشاهده لیست آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز می توانید به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی در شیراز

هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی در شیراز در هر آموزشگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد. منطقه و محلی که آموزشگاه در آن واقع شده، اساتید و مربیان، فشرده یا عادی بودن دوره، سطح دوره مورد نظر، امکانات آموزشی و ... از جمله عواملی هستند که بر شهریه کلاس‌های آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز موثرند. برای اطلاع از مبلغ دقیق هزینه کلاس‌ها می ‌توانید با شماره تلفن آموزشگاه‌های معرفی شده در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

بهترین دانشگاه های ترکیه معرفی کامل آن ها
مقالات کنکور

بهترین دانشگاه های ترکیه

لیست بهترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه برای ادامه تحصیل به همراه معرفی کامل آن ها، شرایط پذیرش، تحصیل و شهریه

مدت زمان دقیق یادگیری زبان ترکی استانبولی
مقالات زبان

یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟

بررسی مدت زمان یادگیری زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده و عادی و عوامل موثر بر یادگیری زبان ترکی استانبولی


ارسال نظر

Loading...