لیست بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در اصفهان با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان

لیست بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در مناطق مختلف اصفهان از مبتدی تا پیشرفته با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس و تلفن برای بزرگسالان و کودکان

آموزشگاه زبان های خارجی سفیر اندیشه

آموزشگاه زبانهای خارجی سفیر اندیشه کار خود را درسال ۱۳۸۰ با هدف نشر و گسترش زبان انگلیسی شروع کرد.فعالیت این آموزشگاه ابتدا با نام گروه گنجینه زبان انگلیسی شکل گرفت وبه مدت ۱۳ سال ادامه داشت تا در نهایت نام سفیر اندیشه را برگزید و با توسعه کار خود از بهترین اساتید برجسته استان در تمامی زبان های تحت پوشش استفاده نمود.شعار ما رضایتمندی شما است وهمواره در این راه تمام تلاش خود را می نماییم.

  • waze

اصفهان، پل شیری، خیابان مطهری، کوچه شماره ۳۵، روبروی کلینیک امام رضا(ع)، کوی علی آباد، سفیر اندیشه

موسسه زبان گاما شعبه اصفهان

اگر بدنبال رسیدن به نتیجه در کمترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی هستید بدون شک آموزشگاه گاما در اصفهان اولین انتخاب شما خواهد بود . آموزشگاه زبان گاما نه تنها در شهر اصفهان ، بلکه در کل کشور پاسخگوی نیاز زبان آموزان گرامی است. آموزشگاه زبان گاما در شهرهای تهران، مشهد، یزد، شیراز و بوشهر نیز شعبه دارد. یکی از قوی ترین سیستم های کوتاه مدت آموزشی آیلتس، کلاس های آموزش یوس، آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی و سایر زبان ها را می‌توانید در موسسه گاما پیدا کنید. جالب است بدانید که گاما رسیدن به اهداف شما را تضمین می‌کند و تا رسیدن به آن شما را تنها نمی‌گذارد.

  • waze

اصفهان، مرداویج (میدان برج)، شیخ صدوق جنوبی، ابتدای کوچه ۳

مجتمع آموزشی ایرانیان (ساختمان مرکزی)

مجتمع آموزشی ایرانیان در اصفهان، برگزار کننده کلاس های زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، کره ای، چینی، سوئدی، عربی، ترکی، اسپانیایی، روسی و ایتالیایی است. ساعت کاری موسسه آموزشی ایرانیان شنبه الی چهار شنبه : ۰۹:۰۰ الی ۲۰:۳۰، پنج شنبه :۰۹:۰۰ الی ۲۰:۰۰ و جمعه ها : ۰۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ می باشد. از خدمات این موسسه می توان به ارائه بهترین خدمات آموزش زبان انگلیسی و برنامه ریزی رایگان درسی برای هر شخص اشاره کرد.

  • waze

اصفهان، نظر شرقی، روبروی کوچه 11، مجتمع آموزشی ایرانیان

افرادی که با هدف های مختلف شغلی و تحصیلی قصد مهاجرت و سفر به ترکیه را دارند مخاطب دوره های ترکی استانبولی هستند. کلاس های آموزش ترکی استانبولی در اصفهان به صورت ترمیک عادی و فشرده برگزار می شوند و زبان آموزان مطابق با نیاز خود می توانند در این دوره ها ثبت نام کنند. دوره های فشرده تعداد روز ها و ساعات بیشتری در هفته برگزار می شوند و برای افرادی که فرصت کمی برای یادگیری این زبان دارند مناسب است. زبان ترکی استانبولی جزو 15 زبان برتر در دنیا دسته بندی می شود و تقریبا 15 میلیون نفر در سراسر جهان (به جز خود ترکیه) به این زبان صحبت می کنند. در این صفحه از آموزشگاهان می توانید لیست بهترین کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی اصفهان را به همراه جزییات آن ها مشاهده کنید.

یکی از کشور هایی که زبان ترکی استانبولی در آن کاربردی است کشور آلمان است. در آلمان بعد از زبان آلمانی، ترکی استانبولی بیشترین کاربرد را دارد. همیشه در ابتدای مسیر یادگیری زبان ترکی استانبولی سوالاتی مثل یادگیری زبان ترکی چقدر طول می کشد و یا بهترین روش برای یادگیری زبان ترکی چیست برای زبان آموزان ایجاد می شود، با ما همراه باشید تا در ادامه‌ی این مطلب پاسخ این سوالات را بدهیم.

آزمون های ترکی استانبولی شامل آزمون تومر Tomer، آزمون TYS، آزمون یوس YOS و آزمون ALES است. با گذراندن دوره های ترکی استانبولی می توانید در این آزمون ها شرکت کنید و مدرک مورد نظر را اخذ کنید. در کلاس های ترکی استانبولی اصفهان هر 4 مهارت اصلی زبان، مهارت نوشتاری، گفتاری، شنیداری و خواندن آموزش داده می شود. سطح کلاس های ترکی استانبولی از A1 تا C1 است و زبان آموزان مبتدی باید در کلاس های سطح A1 شرکت کنند. معمولا تمامی سطوح ترکی استانبولی به جز سطح B1 دو ترم است.

شرایط برگزاری کلاس های ترکی استانبولی در اصفهان

کلاس های آموزش ترکی استانبولی در اصفهان معمولا به صورت 10 الی 15 نفره برگزار می شود. این کلاس ها معمولا برای افراد بزرگسال بوده و بیشتر این افراد قصد مهاجرت دارند. کلاس ها با توجه به عادی و فشرده بودن تعداد روز های متفاوتی دارند. کلاس های فشرده ترکی استانبولی در اصهان ممکن است تا 4 روز در هفته هم برگزار شوند. با گذراندن این کلاس ها می توانید در آزمون های ترکی استانبولی شرکت کنید و مدارک ترکی استابنولی را اخذ کنید.

هزینه کلاس ترکی استانبولی در اصفهان

شهریه و قیمت کلاس های ترکی استانبولی در شیراز به عوامل مختلفی مثل محل آموزشگاه، سطح اساتید و مربیان، امکانات آموزشی و خدمات آموزشگاه، فشرده یا عادی بودن کلاس ها، خصوصی یا گرویه بودن کلاس و ... بستگی دارد. به همین جهت قیمت مشخصی را نمی توان اعلام کرد. در صورت تمایل برای اطلاع از شهریه کلاس ترکی استانبولی در اصفهان می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های معرفی شده در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟

اولین سوالی که برای زبان آموزان ترکی استانبولی پیش می آید این است که یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می کشد. مدت زمان یادگیری زبان های خارجی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. شیوه ی آموزش، اساتید، میزان اشتیاق و انگیزه زبان‌آموز، نوع دوره ی آموزشی و ... از جمله عوامل مهمی هستند که در مدت زمان یادگیری زبان ترکی استانبولی موثرند. به طور میانگین بین یک تا دو سال زمان برای یادگیری ترکی استانبولی در حد متوسط لازم است. با رسیدن به این سطح می توانید زندگی روزمره خود را در کشور های ترک زبان بدون نیاز به مترجم پیش ببرید. مکالمه و به کاربردن مطالب آموخته شده در زندگی روزمره باعث افزایش سرعت پیشرفت و یادگیری می شود.

انتخاب بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی در اصفهان

برای اینکه بتوانید آموزشگاه های مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی در اصفهان را پیدا کنید باید چند مورد را بررسی کنید. فضای آموزشی، موقعیت مکانی آموزشگاه، پشتیبانی و پاسخگویی، سطح اساتید، امکانات آموزشی، روش آموزش از جمله موارد مهمی هستند که در انتخاب یک آموزشگاه ترکی استانبولی خوب در شهر اصفهان می توانند به شما کمک کنند. فضای آموزشی باید یک محیط مناسب، راحت با تهویه مطبوع باشد تا هنگام شرکت کردن در کلاس ها زبان آموزان در آسایش باشند. موقعیت مکانی آموزشگاه از نظر دسترسی و داشتن خطوط مترو، تاکسی و اتوبوس یک مسئله ی مهم است و باید به آن اهمیت دهید. شیوه ی آموزشی هم جزو مواردی است که به طور مستقیم بر سرعت پیشرفت زبان آموز تاثیر می گذارد. آموزشگاه هایی که از متد های آموزشی استاندارد در آموزش ترکی استانبولی در اصفهان استفاده می کنند به طبع خروجی بهتری هم در یادگیری و قبولی دارند.

بهترین دانشگاه های ترکیه معرفی کامل آن ها
مقالات کنکور

بهترین دانشگاه های ترکیه

لیست بهترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه برای ادامه تحصیل به همراه معرفی کامل آن ها، شرایط پذیرش، تحصیل و شهریه

مدت زمان دقیق یادگیری زبان ترکی استانبولی
مقالات زبان

یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟

بررسی مدت زمان یادگیری زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده و عادی و عوامل موثر بر یادگیری زبان ترکی استانبولی


ارسال نظر

Loading...