لیست بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در شیراز با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان آلمانی در شیراز

لیست بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در شیراز از مبتدی تا پیشرفته با آدرس و تلفن

موسسه زبان رادین

موسسه هوشمند و مدرن رادین مفتخر است كه با بیش از 15 سال سابقه علمی و آكادمیک در میان موسسات آموزش زبانهای خارجی در ایران، فراگیران و علاقمندان  به یادگیری زبان های خارجه به دلیل تمرکز بر کاربردی بودن دوره ها درخشیده و اعتماد عموم را جلب کرده است. موسسه زبان رادین با داشتن دانش مدیریت آموزشی با بیش از دو دهه فعالیت آموزش زبان “اثرگذار ” جزء بهترین آموزشگاه های زبان ایران در زمینه آموزش اکثر  زبان های روز دنیا (انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی، عربی، روسی، چینی، هلندی، کره ای و …)، مفتخر است که با قویترین کادرهای آموزشی در دو بخش حضوری و آنلاین در سرتاسر ایران و خارج از کشور به شما عزیزان زبان آموز خدمت رسانی کند.

  • waze

شیراز، بلوار دانشجو، نبش کوچه 7، آموزشگاه زبان رادین

موسسه زبان پارسا

موسسه زبان پارسا در سال 1380 با هدف آموزش زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، اسپانیایی، عربی تاسیس شد. موسسه زبان پارسا به منظور ارتقا سطح آموزشی همیشه سعی در بروز نگه داشتن تجهیزات آموزشی و زیباسازی فضای آموزشی موسسه داشته است.

  • waze

شیراز، حدفاصل چهارراه بنفشه و خلدبرین، کانون زبان پارسا

 

کلاس آموزش زبان آلمانی در شیراز

 افرادی که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای آلمانی زبان را دارند برای دریافت مدارک زبان آلمانی  این کلاس‌ها ثبت نام می‌کنند. اگر شما هم  ساکن شیراز و علاقمند به یادگیری زبان آلمانی هستید،  در این صفحه از آموزشگاهان می‌توانید لیست بهترین آموزشگاه‌های زبان آلمانی در شیراز را مشاهده نمایید. یادگیری زبان آلمانی نیز مانند زبان‌های خارجی دیگر سختی خودش را دارد و در پاسخ به این سوال که آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است باید بگوییم که بله. زبان آموزانی که قبلاً بان‌های خارجی دیگر مثل زبان انگلیسی را آموزش دیده باشند یادگیری زبان آلمانی برایشان آسان‌تر است.

یکی از ویژگی‌هایی که آلمانی نسبت به سایر زبان‌ها دارد این است که مطالبی که در کتاب‌ها می‌خوانید و یاد می‌گیرید با چیزی که در واقعیت و مکالمات روزمره استفاده می‌شود یکسان است. اما در زبان‌های دیگر مثل زبان انگلیسی اینطور نیست مطالبی که در کتاب‌ها آموزش داده می‌شود با اصطلاحاتی  که در روزمره استفاده می‌شود متفاوت است.

از دیگر ویژگی‌های خوب زبان آلمانی می‌توان به این نکته اشاره کرد که صحبت کردن و مکالمه در زبان آلمانی آسان‌تر از خواندن و نوشتن آن است. پس اگر هدفتان یادگیری مکالمه زبان آلمانی است نگران نباشید و با گذراندن کلاس‌های آموزش زبان آلمانی در شیراز می‌توانید این مهارت را به دست آورید.

موارد و معیارهایی که در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در شیراز باید توجه داشته باشید مواردی مثل سطح علمی و سوابق اساتید آموزشگاه،  کتاب‌ها  و روش آموزش،  ابزارها و وسایل کمک آموزشی،  نوع دوره‌ها، معتبر بودن مدرک و … است.

ثبت نام ازمون گوته شیراز

یکی از مدارک مهم در زبان آلمانی مدرک گوته است و برای گرفتن آن باید در آزمون گوته شرکت کنید.  آزمون گوته فقط در شهر تهران برگزار می‌شود و شعبه دیگری در شهرهای دیگر ندارد.  این آزمون در تهران و تحت نظارت سفارت آلمان برگزار می‌شود  آزمون‌هایی که در شهرهای دیگر برگزار می‌شوند رسمی نبوده و اعتباری ندارند.

هزینه کلاس آموزش زبان آلمانی در شیراز

هزینه آموزش کلاس زبان‌های خارجی معمولاً با هم یکسان است و تفاوت کمی دارند اما زبان آلمانی به خاطر خاص بودن  کم بودن تعداد آموزشگاه‌های زبان آلمانی در شیراز ممکن است مقداری گرانتر از دیگر کلاس‌های زبان خارجی باشد.   شهریه کلاس زبان آلمانی در شیراز در آموزشگاه‌های مختلف متفاوت بوده و به عواملی مثل منطقه‌ای که آموزشگاه در آن واقع شده،  امکانات آموزشگاه،  سطح علمی اساتید آموزشگاه،  شرده عادی بودن دوره‌ها و …  بستگی دارد.  برای اطلاع دقیق از میزان شهریه کلاس آموزش آلمانی در شیراز می‌توانید با شماره تلفن آموزشگاه‌های معرفی شده در بالای همین صفحه از آموزشگاهان تماس بگیرید.  کلاس‌های زبان آلمانی از سطح A1 (پایین ترین سطح) تا سطح B2 (بالاترین سطح) برگزار می‌شوند  هزینه کلاس‌ها در سطوح بالاتر مقداری بیشتر است.

مدت زمان یادگیری زبان آلمانی

عوامل بسیار زیادی در مدت زمان یادگیری زبان آلمانی تاثیر دارد.  علاقه،  استعداد،  مربی،  شیوه تدریس،  تلاش و تمرین زبان آموز از جمله هم‌ترین عوامل موثر در مدت زمان یادگیری زبان آلمانی است. یک موسسه معتبر تحقیقاتی در مورد مدت زمان یادگیری زبان آلمانی انجام داد و نتیجه آن زمان ۳۰ هفته اعلام شد.  البته این مطالعه بر روی زبان آموزان انجام شد که هفته‌ای ۲۵ ساعت در کلاس های آموزش زبان آلمانی شرکت می‌کردند و روزانه ۳ ساعت تمرین داشتند.  پس اگر میزان تمرینتان کمتر از این ساعت باشد مدت زمان بیشتری را برای یادگیری زمان آلمانی باید صرف کنید.  یکی از مواردی که می‌تواند سرعت شما را در یادگیری زبان آلمانی بهبود ببخشد این است که در زندگی روزمره خود مواردی که از زبان آلمانی یاد گرفته اید را به کار ببرید.

سطوح زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته
مقالات زبان

سطوح زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته

معرفی سطوح مختلف زبان آلمانی و مدت زمان گرفتن مدرک زبان آلمانی در سطوح مختلف برای مهاجرت

بهترین روش یادگیری زبان آلمانی در منزل
مقالات زبان

بهترین روش یادگیری زبان آلمانی

در بین زبان های خارجی یادگیری زبان آلمانی سخت تر از زبان های دیگر است. با اینکه این زبان پیچیده تر از زبان های دیگر است اما باز هم می توان آن را در منزل آموخت. روش های مختلفی برای یادگیری زبان آلمانی در خانه به صورت خود آموز وجود دارد که در ادامه به معرفی و بررسی آن ها می پردازیم.


ارسال نظر

Loading...