ثبت آموزشگاه در آموزشگاهان

فعالیت وبسایت آموزشگاهان کاملا تخصصی و مخصوص آموزشگاه ها و مراکز آموزشی است و با سایت های تبلیغاتی دیگر متفاوت است. برای مشاوره در مورد تبلیغات، ثبت آموزشگاه خود در وب سایت آموزشگاهان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلگرام و واتساپ با شماره تلفن 09193652272 در ارتباط باشید.

 

تعرفه تبلیغات در آموزشگاهان

هزینه تبلیغات در آموزشگاهان به ازای هر دسته بندی 3 ماهه 1/100/000 تومان، 6 ماهه 2 میلیون تومان است. در صورت نیاز برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از رتبه های وبسایت در کلمات کلیدی مختلف و بازدید ها از طریق تلگرام و یا واتس اپ پیام دهید.

بازدهی تبلیغات در آموزشگاهان چقدر است؟

به خاطر فعالیت تخصصی در حوزه آموزشگاه و داشتن بازدید از طریق کلمات کلیدی مختلف در هر حوزه، بازدید کنندگان از سایت عمدتا مخاطب هدف کسب و کار شما هستند.

برای مثال در زمینه آموزشگاه موسیقی در تهران و آموزشگاه موسیقی در کرج، انواع کلاس ها برای ساز های مختلف دسته بندی شده و برای هر کلاس (مثلا : کلاس گیتار در کرج) رتبه جداگانه دارد و بازدید کننده های زیادی از این طریق وارد سایت می شوند.

چگونه آموزشگاه خود را در آموزشگاهان ثبت کنیم؟

برای ثبت آموزشگاه در این وبسایت اطلاعات آموزشگاه خود (نام آموزشگاه، آدرس، تلفن ثابت، موبایل، شماره واتس اپ، آی دی تلگرام، آی دی اینستاگرام، آدرس سایت، عکس لوگو، لوکیشن و توضیحات لازم در مورد آموزشگاه و کلاس ها) را به تلگرام یا واتس اپ شماره تلفن 09193652272 ارسال نمایید.

 

تلفن

09193652272