لیست بهترین آموزشگاه زبان در اهواز با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان انگلیسی در اهواز

لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در مناطق مختلف اهواز از مبتدی تا پیشرفته با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس و تلفن برای بزرگسالان و کودکان

آموزشگاه زبان اروندسخن اهواز

آموزشگاه زبان اروندسخن با  هدف آموزش ، گسترش علم ،کمک به پیشرفت افراد و آینده سازان کشور به منظور توسعه فردی ، اجتماعی و گسترش ارتباطات بین المللی در منطقه جنوب غرب ایران تاسیس شده است.زبانکده اروندسخن که یکی از بهترین موسسات در استان خوزستان و شهر اهواز می باشد با تکیه بر حضور اساتید و کادر مجرب و حرفه ای واستفاده از متد نوین آموزش در دنیا، تا رسیدن به قله موفقیت در کنار شما خواهد بود. ساعات پذیرش عمومی و دریافت مشاوره حضوری شنبه تا چهارشنبه بعد از ظهرها است.

اروند سخن برگزار کننده دوره های ویژه کودک و نوجوان، دوره ویژه آیلتس، دوره های بزرگسالان، و دوره های خصوصی اروندسخن می باشد.

  • waze

اهواز، گلستان، خیابان فروردین، بین آبان و آذر

مرکز تخصصی زبان های خارجی گویا

گویا با تکیه برتجربیات کسب شده به عنوان یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آیلتس آکادمیک و جنرال در اهواز، استان خوزستان و جنوب غرب کشور به متقاضیان آزمون IELTS کمک می‌کند تا با یک برنامه منسجم و جامع تمام نیازهایشان برطرف شده و بالاترین نمره را در این آزمون کسب کنند.

دوره های مرکز زبان گویا شامل دوره های ویژه کودک و نوجوان، دوره ویژه آیلتس، دوره های بزرگسالان، و دوره های خصوصی اروندسخن می باشد.

  • waze

اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زمرد، نبش فیاض

کانون آیلتس و مکالمه اندیشه سازان

موسسه زبان‌های خارجه اندیشه سازان از سال 1379 شروع به فعالیت در شهر اهواز نموده است. بکارگیری روش‌های نوین و منحصر به فرد که آمیخته با علم و تجربه مدرسین این آموزشگاه می‌باشد، از نکات قابل توجه زبان آموزانی است که این مرکز را انتخاب نموده‌اند. با شرکت در دوره‌های متنوع ما تغییر را در کوتاهترین مدت احساس خواهید کرد.

فراگیری زبان انگلیسی درهای بسیاری را در زندگی به روی شما باز می‌کند و می‌تواند مسیر شما به سوی آینده‌ای روشن باشد. اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی جهت ادامه تحصیل، پیشرفت در حرفه خود یا یک تجربه فوق‌العاده در زندگی هستید، موسسه زبان‌های خارجه اندیشه سازان شما را به این هدف سوق خواهد داد.

  • waze

اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 8 شرقی، مجتمع جاودانه، طبقه اول، موسسه آموزشی اندیشه سازان
کانون زبان فانوس شرق اهواز

کانون زبان فانوس شرق اهواز

کانون زبان فانوس شرق در پاداد اهواز یکی از بهترین موسسه های آموزش زبان های خارجی در اهواز است. در این موسسه کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی به صورت حضوری، آنلاین، خصوصی و گروهی برگزار می شود. برای آشنایی با اساتید مجموعه زبان فانوس شرق و شیوه ی آموزشی آن ها می توانید به صفحه اینستاگرام این موسسه مراجعه نمایید.

  • waze

اهواز، پاداد، خیابان 16 غربی، پلاک 141
موسسه زبان های بین المللی آران

موسسه زبان های بین المللی آران

موسسه زبان های بین المللی آران واقع در کیانپارس اهواز برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی، مکالمه انگلیسی ویژه بزرگسالان، دوره های انگلیسی ویژه کودکان و نوجوانان، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی ویژه بزرگسالان، روسی، چینی و اسپانیایی از مبتدی تا پیشرفته با اساتید مجرب است. همچنین این آموزشگاه کلاس های آمادگی برای آزمون های ترکیه جهت تحصیل در ترکیه را نیز برگزار می کند.


اهواز، کیانپارس، خیابان 6 غربی، فاز 2
آموزشگاه زبان بیان نو

آموزشگاه زبان بیان نو

آموزشگاه زبان بیان نو واقع در کیانپارس اهواز برگزار کننده کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی و روسی است. کلاس های این آموزشگاه برای کودکان و بزرگسالان توسط اساتید و کادر مجرب برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس ها و شیوه ی آموزشی و آشنایی با اساتید آموزشگاه بیان نو می توانید به صفحه اینستاگرام آموزشگاه مراجعه نمایید.


اهواز، کیانپارس، خیابان مرداد غربی

زبان یکی از مهارت های مهم ارتباطی است که امروزه همه ی مردم به آن نیاز دارند. زبان انگلیسی در زندگی روزمره، سفر، تحصیل، مشاغل مختلف و ... مورد استفاده قرار می گیرد. در هر شهری آموزشگاه های زبان بسیاری وجود دارد که دوره های مختلف آموزشی برگزار می کنند. در شهر اهواز هم آموزشگاه های زبان کلاس های حضوری و آنلاین آموزش زبان انگلیسی به صورت کلاس های ترمیک، مکالمه، آیلتس، تافل و ... برگزار می کنند. کلاس های آموزش زبان انگلیسی در اهواز به دو صورت ترمیک (عادی) و فشرده برگزار می شوند. کلاس های فشرده تعداد ساعات و روز های بیشتری در هفته برگزار می شوند.

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در اهواز باید مواردی مثل اساتید آموزشگاه، فضای کلاس ها، امکانات آموزشی، خدمات آموزشی، پشتیبانی، محل آموزشگاه، تعداد نفرات هر کلاس، شیوه ی آموزشی و ... را مورد بررسی قرار دهید. سطح اساتید و تجربه آن ها مهم ترین ملاک برای امتیاز دادن به یک آموزشگاه زبان است. فضای کلاس ها باید به گونه ای باشد که زبان آموزان احساس راحتی داشته باشند و بتوانند در مباحث کلاسی شرکت کنند. سعی کنید محل آموزشگاهی که برای ثبت نام انتخاب می کنید دسترسی راحتی از نظر حمل و نقل عمومی داشته باشد تا به راحتی بتوانید در کلاس ها شرکت کنید. هر چقدر تعداد نفرات شرکت کننده در کلاس های یک آموزشگاه کمتر باشد، کیفیت آموش در آن کلاس بالاتر می رود و زبان آموزان می توانند در مباحث کلاسی مشارکت بیشتری داشته باشند و سوالات خود را راحت تر مطرح کنند.

معمولا هر آموزشگاهی در دوره ی خاصی تخصص و عملکرد بهتری دارد. بعضی از آموزشگاه های زبان اهواز در حوزه کلاس های آیلتس، برخی دیگر تافل، مکالمه و ... فعالیت دارند. اگر می خواهید در یک دوره تخصصی زبان در اهواز ثبت نام کنید، حتما از کلاس های آموزشگاه هایی که این دوره ها را به صورت تخصصی برگزار می کنند استفاده کنید. در این صفحه می توانید لیست بهترین آموزشگاه زبان اهواز که این کلاس ها را برگزار می کنند، مشاهده نمایید.

عباراتی مثل آموزشگاه زبان اهواز زیتون کارمندی، آموزشگاه زبان در اهواز کیانپارس، آموزشگاه زبان اهواز گلستان، آموزشگاه زبان اهواز نادری و کلاس زبان اهواز پاداد از پر جستجو ترین عبارات در گوگل هستند و تقاضا در این مناطق برای کلاس زبان بیشتر است.

آموزش فشرده زبان انگلیسی در اهواز

کلاس های فشرده آموزش زبان انگلیسی در اهواز معمولا به صورت 3 الی 4 روز در هفته برگزار می شوند. طول ترم های فشرده از ترم های عادی کم تر است و هزینه این دوره ها نیز از دوره های عادی بیشتر است. برای اطلاع از اینکه کدام یک از آموزشگاه های زبان معرفی شده کلاس های آموزش فشرده زبان انگلیسی در اهواز را برگزار می کنند باید یا با شماره تلفن آموزشگاه مورد نظر تماس بگیرید و یا به وبسایت آموزشگاه مراجعه نمایید. معمولا دوره های آمزوش فشرده زبان انگلیسی مکالمه محور هستند و تمرکز بر آموزش مکالمه است. با شرکت در این دوره ها می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را بدست آورید. دوره های آموزش فشرده زبان در سطوح مختلف برگزار می شوند و قبل از ثبت نام در این کلاس ها باید توسط پرسنل آموزشگاه تعیین سطح شوید. کلاس های فشرده انگلیسی در اهواز در سطوح مبتدی (Basic)، متوسط (Intermediate )، بالاتر از متوسط (upper intermediate) و پیشرفته (Advance) برگزار می شوند.

کلاس های فشرده زبان انگلیسی برای افرادی که محدودیت زمانی دارند مناسب است. این کلاس ها برای افرادی که قصد مهاجرت دارند، دانشجویان، افراد شاغل و کارمند، داوطلبین آزمون آیلتس و تافل، متقاضیان کلیه آزمون های تخصصی زبان انگلیسی و به طور کلی تمامی علاقمندانی که زمان برای آن ها مهم است مناسب است.

هزینه کلاس های آموزش زبان انگلیسی در اهواز چقدر است؟

شهریه کلاس های آموزش زبان در آموزشگاه های مختلف اهواز متفاوت است. میزان شهریه بستگی به مواردی مثل سطح اساتید، محل آموزشگاه، خدمات و امکانات آموزشگاه، فشرده یا عادی بودن کلاس ها و ... دارد. آموزشگاه هایی که از اساتید خبره و سطح بالا استفاده می کنند طبیعتا شهریه بالاتری هم برای کلاس های خود در نظر می گیرند. کلاس های فشرده و فوق فشرده نیز شهریه بیشتری نسبت به کلاس های عادی دارند.

با توجه به موارد گفته شده عدد دقیقی را نمی توان به عنوان شهریه کلاس زبان در اهواز اعلام کرد. برای اطلاع از مبلغ دقیق شهریه کلاس ها می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های معرفی شده در این صفحه تماس بگیرید.

انواع مدارک زبان انگلیسی - کاربردها + نحوه آزمون + منابع
مقالات زبان

انواع مدارک زبان انگلیسی

یادگیری زبان های خارجی و داشتن مدرک زبان یکی از مهارت های مهمی است که بسیاری از افراد در سال های اخیر به دنبال آن بوده اند. معمولا افرادی که قصد مهاجرت و یا حصیل در خارج از کشور را دارند به دنبال اخذ مدارک زبان های خارجی هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم مدرک آیلتس، مدرک تافل، مدرک TESOL، مدرک معتبر PTE و مدرک FCE را از نظر آزمون، اعتبار و ... مورد بررسی قرار دهیم.

تفاوت دقیق مدرک تافل و آیلتس از نظر اعتبار و هزینه و نحوه برگزاری آزمون و نمره دهی
مقالات زبان

تفاوت مدرک تافل و آیلتس

تافل و آیلتس پر طرفدار ترین و معروف ترین مدارک زبان در ایران هستند. البته این مدارک در بیشتر کشور های جهان معتبر هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم به تفاوت مدرک و آزمون تافل و آیلتس و بررسی سختی آزمون تافل و آیلتس، میزان اعتبار آن ها، هزینه آزمون آیلتس و تافل و اینکه کدام مدرک برای مهاجرت مناسب تر است بپردازیم.

راهنمای دقیق ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم
مقالات زبان

راهنمای دقیق ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم

راهنمای دقیق و مرحله به مرحله ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم در ثبت نام و بارگذاری مدارک

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت
مقالات زبان

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت

آزمون آیلتس دو دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار می شود و هر کدام از این مدارک برای مقاصد خاصی از جمله مهاجرت تحصیلی، کاری و ... کاربرد دارند. در این مطلب به بررسی کاربرد های این مدارک و تفاوت در آزمون آن ها می پردازیم.

بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی به صورت سریع، مزایا و معایب هر روش
مقالات زبان

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

معرفی روش های یادگیری زبان انگلیسی از طریق کلاس و یا به صورت خود آموز در زمان کوتاه به همراه مزایا و معایب هر کدام، یادگیری زبان انگلیسی از طریق کتاب، فیلم دیدن،  اپلیکیشن و ...

اعتراض به نمره آیلتس، شانس افزایش نمره و نکات مهم
مقالات زبان

نحوه اعتراض به نمره آیلتس، بررسی شانس افزایش نمره

گاهی اوقات ممکن است نتیجه آزمون آیلتس با چیزی که فکر میکردیم تفاوت زیادی دارد و تصمیم به اعتراض می گیریم. برای ثبت اعتراض نمره آزمون آیلتس باید یک سری نکات را در نظر بگیریم تا بتوانیم بهترین نتیجه را از اعتراض داشته باشیم.

آزمون PTE چیست؟ هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون PTE چیست؟

همه چیز در مورد آزمون PTE و انواع آن، هزینه و نحوه ثبت نام، محل های برگزاری آزمون، تفاوت PTE با آیلتس و تافل

آزمون MSRT یا MCHE سال 1401، هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون MSRT یا MCHE چیست؟

معرفی کامل ساختار آزمون MSRT یا MCHE، نحوه ثبت نام و نمره مورد نیاز در آزمون برای دانشگاه های داخل کشور

ثبت نام در آزمون تولیمو (tolimo) و منابع شرکت در آزمون
مقالات زبان

آزمون TOLIMO چیست؟

نحوه ثبت نام در آزمون تولیمو و بررسی ساختار آزمون و نحوه محاسبه نمره آزمون، مدت اعتبار مدرک Tolimo و منابع آزمون تولیمو برای شرکت در آزمون

شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن و قبولی در آن
مقالات زبان

تافل هوم ادیشن چیست؟

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن (Home Edition) و نکات مهم برای قبولی در آن

آزمون دولینگو و همه چیز درباره آن!
مقالات زبان

آزمون دولینگو و کاربرد های مدرک duolingo

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام درآزمون دولینگو، زمان برگزاری، هزینه و منابع آزمون، اعتبار مدرک دولینگو، مدارک و شرایط شرکت در آزمون دولینگو(Doulingo) نمره آزمون

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی (کودک و بزرگسال)
مقالات زبان

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی در کودکان و بزرگسالان و بررسی قدرت یادگیری در آن ها

آزمون TTC و گرفتن مدرک برای تدریس زبان انگلیسی
مقالات زبان

آزمون TTC

همه چیز در مورد آزمون TTC و گرفتن مدرک آن برای تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه با گذراندن دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی

تاسیس آموزشگاه زبان خارجی و شرایط دقیق اخذ مجوز
مقالات زبان

تاسیس آموزشگاه زبان

بررسی شرایط تاسیس آموزشگاه زبان و صفر تا صد مراحل راه اندازی آموزشگاه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی و ...، بررسی هزینه ها و مدارک لازم

تبلیغ برای آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی
مقالات زبان

تبلیغ کلاس زبان و آموزشگاه با بالاترین بازدهی

مقایسه و بررسی روش های مختلف تبلیغات آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان و بزرگسال و معرفی بهترین روش تبلیغات با هزینه کم و بازدهی بالا (تبلیغات اینترنتی، اینستاگرامی، تراکت، بنر و ...)


ارسال نظر

Loading...