بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در کرج با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در کرج

لیست بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تمام مناطق کرج (عظیمیه، گوهردشت، جهانشهر، طالقانی، مهرشهر، گلشهر، فردیس و ...) با آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان ارتباطات اصلی

آموزشگاه زبان ارتباطات اصلی کرج  برگزارکننده دوره های زبان های خارجی با بالاترین سطح کیفیت و بازدهی می باشد. مشاوره و تعیین سطح رایگان در این مرکز انجام می شود. دراین مرکز دوره های آموزش تمامی زبان های خارجی برای تمامی رده های سنی (کودکان نوجوانان بزرگسالان )، دوره های حضوری و آنلاین، دوره های ترمیک فشرده و عادی، دوره های گروهی ،نیمه خصوصی و خصوصی با ارائه مدرک رسمی و صدور گواهی برای سفارت، دوره های تربیت مدرس با استخدامف پکیج ویژه آیلتس و تافل، مکالمه فشرده، دوره های ویژه ی مهاجرت و سفر، دوره های ویژه ی شاغلین و دوره های تقویتی ویژه دروس مدارس برگزار می شود.

  • waze

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبه روی بانک پاسارگاد، ساختمان پزشکان ۱۱۰ /۳، طبقه دوم واحد ۴، طبقه سوم واحد ۹

آموزشگاه زبان ایران مهر کرج

آموزشگاه زبان ایران مهر کرج دارای سه شعبه در گوهردشت، گلشهر و طالقانی است. کلاس های این آموزشگاه برای رده های سنی متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود. مشاوره و تعیین سطحح در آموزشگاه ایران مهر به صورت رایگان انجام می شود. برای مشاهده آدرس و شماره تماس شعب آموزشگاه ایران مهر به قسمت جزییات بیشتر مراجعه نمایید.

  • waze

کرج، گوهردشت، خیابان چهارم غربی، پلاک 11

موسسه زبان ملل کرج

موسسه زبان ملل با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه آموزش زبان های خارجی در سطح کشور در حال فعالیت است. آموزشگاه زبان ملل در کرج یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در این شهر است که با سابقه طولانی، تجربه و اساتید مجرب مشغول آموش به زبان آموزان است. با دوره های مختلف آنلاین، حضوری و خصوصی و استفاده از بهترین کتاب های آموزشی، در کوتاه ترین زمان به زبان خارجی مسلط خواهید شد. اساتید ملل از بهترین اساتید در سطح کرج هستند. مدیریت زبان ملل جناب آقای فقیهی و سرکار خانم ابو القاسمی با تحصیل در انگلستان و دریافت برترین روش های آموزش زبان و سرکار خانم دکتر فقیهی مدیریت آموزش، اقدام به تاسیس موسسه زبان ملل کرده اند. این امر زبان ملل را به برترین آموزشگاه در کرج تبدیل کرده است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص اساتید و مدیریت می توانید به وبسایت موسسه مراجعه نمایید.

  • waze

کرج، سه راه گوهردشت، نبش ده متری انقلاب، موسسه زبان ملل

آموزشگاه دیار دانش

آموزشگاه دیار دانش، یکی از بهترین آموزشگاه ها در کرج می باشد که کلاس تمامی زبان های خارجه، از جمله انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی و .... برای تمامی داوطلبان چه به صورت حضوری (کرج، تهران و شهرهای اطراف آن) و چه به صورت آنلاین (سراسر کشور) برگزار می کند. همچنین آموزشگاه دیار دانش در حوزه تحصیل در ترکیه نیز فعالیت می کند که جزء اولین و برترین موسسه ها، در کرج و سراسر ایران می باشد.

  • waze

کرج، سه راه گوهردشت، نبش ولیعصر 5، آموزشگاه دیار دانش

ترکیه یکی از کشورهایی است که ایرانی های زیادی به آنجا سفر می کنند و برای برقراری ارتباط با آنها دانستن زبان ترکی استانبولی خالی از لطف نیست. یادگیری این زبان هم مثل زبان های دیگر سختی های خودش را دارد اما با شیوه ی صحیح آموزش می توان مسیر را ساده تر کرد. با ثبت نام در کلاس های آموزش فشرده ترکی استانبولی می توانید در مدت زمان بین 6 ماه تا یک سال این زبان را در حد قابل قبول یاد بگیرید. زبان ترکی استانبولی دارای سطوح مختلفی از جمله سطح A1، A2، B1، B2 است. در این سطح بندی A1 پایین ترین سطح و سطح مقدماتی آموزش ترکی استانبولی است و B2 سطح پیشرفته ی آن است. اگر می خواهید زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید، سعی کنید دوره های آموزشی را در آموزشگاه های معتبر بگذرانید. یادگیری زبان ترکی استانبولی به صورت خودآموز ممکن است شما را در مسیر اشتباه قرار دهد. اگر هم نمی خواهید در کلاس های گروهی آموزش ترکی استانبولی در کرج شرکت کنید، می توانید از آموزشگاه هایی که تدریس خصوصی ترکی استانبولی در کرج را انجام می دهند بهره ببرید.

زبان ترکی استانبولی یکی از زبان هایی است که طرفداران زیادی در سال های اخیر پیدا کرده است. یادگیری ترکی استانبولی با هدف مهاجرت به کشور های ترک زبان و یا تحصیل در دانشگاه های ترکیه انجام می شود. در این صفحه از وبسایت آموزشگاهان سعی کرده ایم لیستی از بهترین مراکز و آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در کرج از جمله عظیمیه، گوهردشت، جهانشهر، طالقانی، مهرشهر، گلشهر، فردیس و ... را با آدرس و تلفن برای شما عزیزان گردآوری کنیم. آموزشگاه های زبان زیادی در کرج هستند اما همه ی آنها کلاس آموزش زبان ترکی استانبولی ندارند و تنها برخی از آموزشگاه ها این کلاس را دارند.

هزینه کلاس ترکی استانبولی در کرج

هزینه کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی در کرج بر اساس سطح دوره ی مورد نظر مقداری متفاوت است و در سطوح مقدماتی حدود 850 هزار تومان به ازای هر ترم است. در سطوح بالاتر و پیشرفته به صورت پلکانی شهریه افزایش می یابد و تا حدود 1 میلیون و 200 هزار تومان به ازای هر ترم می رسد. میزان شهریه کلاس های آموزش ترکی استانبولی در کرج به موارد دیگری مثل محل آموزشگاه، سطح علمی اساتید، امکانات آموزشگاه و ... بستکی دارد.

یادگیری زبان ترکی استانبولی از صفر

یکی از عواملی که باعث یادگیری سریع زبان می شود، انتخاب مسیر یادگیری درست است. اگر بتوانید مسیر درستی را برای یادگیری ترکی استانبولی انتخاب کنید، هم باعث افزایش سرعت شما در یادگیری می شود هم باعث علاقه مند شدن شما به یادگیری این زبان می شود. با ثبت نام در یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در کرج می توانید بهترین مسیر را برای یادگیری این زبان در پیش بگیرید.

اگر علاقمند به یادگیری زبان ترکی استانبولی در منزل هستید، راه های زیادی از جمله شرکت در دوره های آنلاین و آفلاین آموزش زبان ترکی استانبولی، انواع اپلیکیشن آموزش زبان ترکی استانبولی، انواع کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی و ... وجود دارد که بسته به علاقه و توانایی های فردی‌تان می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و یادگیری زبان ترکی را شروع کنید.

زمان لازم برای یادگیری زبان ترکی استانبولی

سرعت و قدرت یادگیری در افراد مختلف با هم فرق دارد و نمی توان یک عدد مشخص را برای زمان یادگیری ترکی استانبولی تعیین کرد. یکی از عوامل تعیین کننده مدت زمان مورد نیاز برای یادگیری ترکی استانبولی، این است که هدفتان گرفتن کدام مدرک است و در چه سطحی می خواهید آموزش ببینید. به طور میانگین حدود یک الی دو سال طول می کشد تا به سطح قابل قبولی از زبان ترکی برسید. اگر هم این مدت زمان برایتان زیاد است می توانید در دوره های فشرده آموزش زبان ترکی استانبولی شرکت کنید. برخی از این دوره ها با عنوان هایی نظیر "آموزش زبان ترکی استانبولی در 30 روز" برگزار می شوند. مهم ترین عامل در یادگیری ترکی استانبولی، انگیزه و علاقه‌ی زبان آموز است. ممکن است یک نفر راه دو ساله را در 6 ماه برود، یک نفر در 1 سال و یک نفر در 3 سال!

اگر می خواهید زبان ترکی را در زمان کوتاه تری یاد بگیرید، می توانید با دیدن فیلم های ترکی، گوش کردن به فیلم‌های ترکی، خواندن داستان‌های ترکی و صحبت کردن با افراد ترک زبان زمان یادگیری را کوتاه‌تر کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مدت زمان دقیق یادگیری زبان ترکی استانبولی می توانید به صفحه مدت زمان یادگیری زبان ترکی استانبولی در پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

آیا یادگیری زبان ترکی استانبولی سخته؟

یادگیری هر زبان خارجی برای ما ایرانی ها که به زبان فارسی صحبت میکنیم سخت است و یادگیری زبان ترکی هم مانند یادگیری زبان های دیگر است. اگر مسیر درستی را برای یادگیری انتخاب کنید، نه تنها سخت نیست، بلکه برایتان شیرین و جذاب هم می شود. تقریبا 15 درصد لغات در زبان ترکی استانبولی از زبان های دیگر وارد شده اند. لغات عربی، فرانسوی و فارسی به ترتیب بیشتری سهم را دارند.

مدارک زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی مدارک زیادی دارد و هر کدام از آنها کاربرد خاصی دارند. از جمله آزمون های معتبر زبان ترکی استانبولی می توان به آزمون تومر Tomer، آزمون  TYS، آزمون یوس YOS و آزمون ALES اشاره کرد. معمولا هزینه شرکت در آزمون های زبان ترکی استانبولی به یورو محاسبه می شود و فقط هزینه آزمون ALES به لیر محاسبه می شود. با ثبت نام در یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در کرج می توانید به راحتی این مدارک را اخذ کنید.

آزمون تومر Tomer

یکی از مهم ترین آزمون های زبان ترکی استانبولی آزمون تومر Tomer است. مدارکی که از طریق آزمون ترکی گرفته می شوند، در دانشگاه های ترکیه معتبر هستند. به همین دلیل این آزمون برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به ترکیه را دارند، مناسب است. تومر به معنی مرکز آموزش زبان ترکی است. این مرکز زیر نظر دانشگاه آنکارا است و مدارک صادره توسط آن مورد تایید سفارت های ترکیه است. برای قبولی در آزمون تومر، زبان آموز باید به سطح مناسبی از مهارت‌های گفتاری، نوشتاری و خواندن رسیده باشد. برای قبولی در این آزمون، می توانید در کلاس های آمادگی آزمون تومر در آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در کرج شرکت کنید.

محل برگزاری آزمون تومر هم در ایران و هم در ترکیه است. اگر هدفتان از مهاجرت به ترکیه ادامه تحصیل است، باید مدرک تومر سطح C1 را داشته باشید. منبع معتبر برای شرکت در آزمون تومر کتاب Hitit است. این آزمون 100 سوال دارد و زمان پاسخگویی به آن 240 دقیقه است. اعلام نتیجه آزمون تومر حدودا 15 روز بعد از برگزاری آن است.

آزمون TYS

آزمون TYS یا TPE یکی دیگر از آزمون های معتبر زبان ترکی استانبولی است که به صورت آزمون کاغذی برگزار می شود. در این آزمون مهارت های خواندن، نوشتن، مکالمه و شنیداری مورد سنجش قرار می گیرد. آزمون TYS در سه بخش و در 180 دقیقه برگزار می شود.

نمره قبولی در آزمون  TYS بین 55 تا 100 است و در هر بخش باید حداقل 55 درصد نمره را کسب کنید. اگر میخواهید مدارک ترکی استانبولی سطح B2 دریافت کنید، باید نمره‌ای بین 55 تا 70 کسب کنید. اگر مدرک سطح C1 می خواهید باید نمره‌ای بین 71 تا 88 کسب کنید و اگر هدفتان گرفتن بالاترین سطح مدارک زبان ترکی استانبولی یعنی C2 است باید نمره بالای 88 کسب کنید.

آزمون یوس YOS

آزمون یوس یکی از زیر مجموعه‌های آزمون تومر است و مناسب دانشجویان است. اعتبار مدرک یوس 2 سال است و این آزمون یکی از معیار های پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه های ترکیه است.

پیش نیاز شرکت در آزمون یوس داشتن حداقل مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و یا دانش آموز سال چهارم دبیرستان بودن است. این آزمون تقریبا مشابه کنکور است. سوالات آزمون یوس به دو زبان انگلیسی و ترکی نوشته شده است. آزمون یوس نمره منفی دارد و به ازای هر 4 غلط یک پاسخ صحیح حذف می شود. نمره آزمون یوس از 100 محاسبه می شود و زمان اعلام نتیجه آن حدود 20 روز طول می کشد. زمان برگزاری آزمون یوس تقریبا در ماه آپریل یا بین اردیبهشت ماه تا تیر ماه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون یوس، نحوه قبولی در آن و بهترین مراکز آمادگی برای شرکت در آزمون یوس می توانید به صفحه آموزشگاه دیار دانش مراجعه نمایید.

آزمون ALES

آزمون ALES برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های ترکیه را دارند مناسب است. آزمون ALES دارای 100 سوال بوده و از دو بخش دانش زبان ترکی و دانش ریاضی تشکیل شده است. مدت زمان پاسخگویی به سوالات آزمون ALES 150 دقیقه است.نمره آزمون ALES از 100 محاسبه می شود و نمره قبولی در آن بستگی به دانشگاه مقصد دارد اما معمولا حداقل نمره قبولی در آزمون ALES بین 50 تا 55 است.

  • یادگیری ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟

    برای یادگیری ترکی استانبولی در حد متوسط به 6 ماه تا یک سال زمان نیاز دارید.

  • پایین ترین سطح زبان ترکی استانبولی کدام است؟

    A1 پایین ترین سطح و سطح مقدماتی آموزش ترکی استانبولی است.

بهترین دانشگاه های ترکیه معرفی کامل آن ها
مقالات کنکور

بهترین دانشگاه های ترکیه

لیست بهترین و معتبرترین دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه برای ادامه تحصیل به همراه معرفی کامل آن ها، شرایط پذیرش، تحصیل و شهریه

تاسیس آموزشگاه زبان خارجی و شرایط دقیق اخذ مجوز
مقالات زبان

تاسیس آموزشگاه زبان

بررسی شرایط تاسیس آموزشگاه زبان و صفر تا صد مراحل راه اندازی آموزشگاه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی و ...، بررسی هزینه ها و مدارک لازم

تبلیغ برای آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی
مقالات زبان

تبلیغ کلاس زبان و آموزشگاه با بالاترین بازدهی

مقایسه و بررسی روش های مختلف تبلیغات آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان و بزرگسال و معرفی بهترین روش تبلیغات با هزینه کم و بازدهی بالا (تبلیغات اینترنتی، اینستاگرامی، تراکت، بنر و ...)

مدت زمان دقیق یادگیری زبان ترکی استانبولی
مقالات زبان

یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟

بررسی مدت زمان یادگیری زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده و عادی و عوامل موثر بر یادگیری زبان ترکی استانبولی


ارسال نظر

Loading...