لیست بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در شیراز با آدرس و تلفن


آموزشگاه آرایشگری زنانه در شیراز

لیست بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در شیراز با مدرک رسمی فنی و حرفه ای به همراه آدرس و تلفن (دوره آرایش و پیرایش، کراتینه مو، کاشت ناخن، رنگ مو، کوتاهی مو و ...)

آکادمی شیما جاوید

در آموزشگاه شیما جاوید انواع تکنیک های آرایش دائم از جمله از تتو، میکروبلیدینگ، فیبروز ابرو، میکروپیگمنتیشن و … آموزش داده می شود. آموزش های ارائه شده در آموزشگاه شیما جاوید خلاقیت محور بوده و توسط تیمی از افراد ماهر و خلاق انجام می شود. آکادمی شیما جاوید بر محور تجربه و خلاقیت فعالیت می کند و تمامی تجربه خود را به صورت تمرین های خلاقانه با سبک آموزشی متفاوت برای یادگیری هنرجو ارائه می کند. در تمام فایل های آموزشی تکنیک و سبک انحصاری این آکادمی باعث تسهیل در روند آموزش و یادگیری هنرجو میشود. همچنین این تکنیک ها در ماندگاری و رضایت کلاینت ها و همینطور اعتماد به نفس هنرجویی که تازه وارد بازار کار شده به شدت تاثیر گذار است.

  • waze

شیراز، کوی وحدت، خیابان فرشته، روبروی پارکینگ نگین، کوچه محمدی، پلاک 57

یکی از مشاغل پردرآمد برای خانم‌ها شغل آرایشگری است. برای ورود به شغل آرایشگری باید دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه را بگذرانید. برای دریافت مدرک آرایشگری زنانه باید ابتدا در آموزشگاه‌های آرایشگری معتبر در دوره مورد نظرتان ثبت نام نمایید بعد از اتمام دوره در آزمون تئوری و عملی فنی و حرفه‌ای شرکت نمایید و در صورت قبولی در این آزمون مدرک رسمی فنی و حرفه‌ای دریافت خواهید کرد. اگر ساکن شیراز هستید و قصد شرکت در کلاس‌های آموزش آرایشگری در شیراز را دارید در بالای همین صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه در شیراز را برایتان گردآوری کرده ایم. با گرفتن مدارک آرایشگری می‌توانید در سالن‌های زیبایی مشغول به کار شوید. اگر قصد راه‌اندازی سالن زیبایی دارید فقط با مدرک آرایش و پیرایش زنانه است که می‌توانید سالن زیبایی تاسیس کنید.

هزینه کلاس‌های آرایشگری در شیراز

هزینه دوره‌های آموزش آرایشگری در شیراز با توجه به عوامل مختلف متفاوت است که در ادامه به توضیح آنها می‌پردازیم. قیمت دوره‌های آموزش آرایشگری با توجه به محل آموزشگاه، امکانات و خدمات آموزشگاه، نوع دوره، نحوه برگزاری دوره، تعداد نفرات  نقد یا اقساطی بودن شهریه و ... متفاوت است. با توجه به اینکه در برخی از آموزشگاه‌ها لوازم و وسایل مورد نیاز برای آموزش از طرف آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد، ممکن است هزینه آموزش متفاوت باشد.

نحوه برگزاری کلاس‌های آموزش آرایشگری زنانه در شیراز

کلاس‌های آموزش آرایشگری زنانه در شیراز به سه شکل  خصوصی نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. کلاس‌های خصوصی معمولاً به صورت یک تا سه نفره، ‌کلاس‌های نیمه خصوصی ۴ تا ۸ نفره و کلاس‌های گروهی ۱۰ تا ۱۵ نفره برگزار می‌شوند. هر چقدر تعداد افراد شرکت کننده در کلاس‌ها بیشتر باشد شهریه کلاس‌ها کمتر است.

بازار کار آرایشگری زنانه در شیراز

از زمان‌های قدیم شغل آرایشگری زنانه از مشاغل با درآمد خوب به شمار می رفت. در سال‌های اخیر خانم‌ها بیشتر از گذشته به زیبایی خود توجه می‌کنند و همین موضوع باعث شده است تا بازار کار سالن‌های زیبایی بهتر از قبل باشد. کراتینه مو رنگ مو کوتاهی مو و کاشت ناخن از جمله مهارت‌هایی است که می‌تواند درآمد خوبی داشته باشد. اگر علاقمند به یادگیری این مهارت‌ها هستید می توانید در دوره‌های آموزشی آموزشگاه‌های معرفی شده در همین صفحه از آموزشگاهان شرکت کنید.

انواع دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه در شیراز

دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه به صورت جداگانه برگزار می‌شوند مطابق با علاقه‌مندی خود می‌توانید در آنها شرکت کنید و مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کنید. پرتقاضا ترین دوره‌های آموزش آرایشگری شامل دوره آموزش کراتین مو، دوره آرایش و پیرایش زنانه، دوره آموزش گریم و میکاپ، دوره آرایش دائم، دوره کوتاهی مو زنانه، دوره کاشت ناخن و ... است.

دوره آموزش کراتین مو در شیراز

کراتین مو یکی از پرتقاضاترین خدماتی است که در سالن‌های زیبایی انجام می‌شود. شرکت کردن در دوره‌های آموزش کراتین مو پیش نیاز خاصی ندارد همه افراد با هر مدرک تحصیلی می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند. با شرکت کردن در کلاس‌های آموزش کراتین مو در شیراز می توانید در آزمون تئوری و عملی فنی و حرفه‌ای کراتین مو شرکت کنید و پس از قبولی در این آزمون مدرک رسمی دریافت نمایید. مدرکی که پس از قبولی در آزمون به هنر آموزان داده می‌شود مدرک کار با مواد شیمیایی است.

دوره آموزش کاشت ناخن در شیراز

کاشت ناخن هم مانند کراتین مو از خدمات پر تقاضا در سالن‌های زیبایی است و در صورت انجام کار با کیفیت خوب می‌توانید درآمد خوبی را از این راه کسب کنید. برای ورود به حوزه کاشت ناخن باید بعد از گذراندن کلاس‌های آموزشی و دریافت مدرک یک مدت کارآموزی انجام دهید و بعد از آن وارد بازار کار شوید. برای شرکت کردن در کلاس‌های کاشت ناخن در شیراز پیش نیاز خاصی لازم ندارید تمامی افراد با هر سطح تحصیلی می‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند.

برای شرکت کردن در دوره های کاشت ناخن به وسایل قالب کاشت، دستگاه uv، سوهان برقی، سوهان دستی، ست سر سوهان مانیکور، سر سوهان‌ الماسه استوانه، سر سوهان الماسه استوانه سر گرد،قلم وان بال، قلم کار با ژل، قلم تخت، کاتر تیپ، فرمر، عقب زن، نیپر، ست قلم طراحی، کروم، فویل، ژل طراحی، پولک، اکلیل، نگین و شوگر  نیاز دارید.

دوره آموزش فیبروز ابرو در شیراز

در سال‌های گذشته تا توی ابرو طرفداران زیادی پیدا کرده بود. در چند سال اخیر فیبروز ابرو جایگزین تاتوی ابرو شده است. فیبروز ابرو یا همان میکروبلیدینگ ابرو با دستگاه میکروبلیدینگ انجام می‌شود و توسط آن نواقص ابرو و قسمت‌های خالی آن برطرف می‌شود. هدف از انجام فیبروز ابرو پرپشت‌تر شدن و پهن‌تر شدن ابرو است. این روش به دلیل طبیعی بودن و زیبایی طرفداران زیادی دارد. اگر علاقمند به یادگیری فیبروز ابرو در شیراز هستید می‌توانید با شرکت کردن در کلاس‌های آموزش فیبروز ابرو در شیراز و شرکت کردن در آزمون فنی و حرفه‌ای مدرک مربوطه را دریافت کنید. بعد از دریافت مدرک فیبروز ابرو باید مدتتی در سالن‌های زیبایی به صورت کارآموز فعالیت کنید تا بتوانید وارد بازار کار شوید. مدت زمان برگزاری دوره‌های آموزش فیبروز معمولاً بین ۱۲ تا ۱۵ ساعت است و این کلاس‌ها معمولاً به شکل خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شوند. در کلاس‌های فیبروز ابرو تمامی مطالب تئوری و عملی مورد نیاز برای انجام فیبروز به هنرآموزان آموزش داده می‌شود و ین‌های عملی بر روی مدل واقعی انجام می‌شود.

راهنمای تاسیس آرایشگاه زنانه – هزینه راه اندازی، مدارک لازم، وسایل مورد نیاز
مقالات آرایشگری

راهنمای تاسیس آرایشگاه زنانه

سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه این روز ها به یک منبع درآمد خوب و شغل برای خانم ها تبدیل شده است. خیلی از خانم های علاقمند به این حوزه که به دنبال راه اندازی یک آرایشگاه زنانه یا سالن زیبایی هستند اطلاعات لازم برای تاسیس آرایشگاه زنانه را ندارند و ممکن است در این مسیر با مشکلات و موانعی رو به رو شوند.

انواع مدرک آرایشگری زنانه و هزینه گرفتن مدرک فنی حرفه ای
مقالات آرایشگری

انواع مدرک آرایشگری زنانه

معرفی انواع مدرک آرایشگری زنانه و بهترین آنها، نحوه اخذ مدرک فنی حرفه ای برای راه اندازی آرایشگاه و بررسی آن ها از نظر اعتبار در داخل و خارج از ایران

درآمد آرایشگری زنانه ماهانه چقدر است؟
مقالات آرایشگری

درآمد آرایشگری زنانه چقدر در ماه است؟

شغل آرایشگری زنانه در سال های اخیر به یکی از مشاغل پردرآمد برای خانم ها تبدیل شده است. هر چه جلوتر می رویم تقاضا برای تاسیس آرایشگاه زنانه بیشتر می شود و بر تعداد سالن ها افزوده می شود. احتمالا شما هم هدفتان از جستجوی این مطلب تاسیس آرایشگاه است و می خواهید قبل از راه اندازی آن از درآمد و بازار کار آن با خبر شوید.

معرفی بهترین و پرفروش ترین برند های لوازم آرایش خارجی و ایرانی در بازار
مقالات آرایشگری

بهترین برند های لوازم آرایشی

معرفی بهترین و پر فروش ترین مارک ها و برند های لوازم آرایشی در بازار ایران و جهان و مقایسه ویژگی های آن ها، راه های تشخیص لوازم آرایشی اصل از غیر اصل (فیک)

سرمایه لازم برای آرایشگاه زنانه در سال 1402 چقدر است؟
مقالات آرایشگری

سرمایه لازم برای آرایشگاه زنانه در سال 1402 چقدر است؟

بررسی سرمایه لازم برای اخذ مجوز و خرید تجهیزات نو و کارکرده جهت تاسیس آرایشگاه زنانه در سال 1402

دیپلم آرایشگری زنانه فنی و حرفه ای و نحوه گرفتن
مقالات آرایشگری

دیپلم آرایشگری زنانه فنی و حرفه ای

همه چیز در مورد دیپلم آرایشگری زنانه و صفر تا صد شرایط و نحوه ثبت نام تا گرفتن مدرک برای راه اندازی آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی

انواع روش های صاف کردن مو (مزایا و معایب)
مقالات آرایشگری

انواع روش های صافی مو

معرفی و بررسی مزایا و معایب انواع روش های موقت، نیمه دائمی و دائمی صافی مو از جمله کراتینه، صافی با دستگاه نانو، صافی با پروتئین تراپی، ماسک مو و ...

انواع مدل کوتاهی مو زنانه و دخترانه با عکس
مقالات آرایشگری

انواع مدل کوتاهی مو زنانه

معرفی و بررسی انواع مدل های کوتاهی مو زنانه و دخترانه کرنلی مدل موی کوپ گرد، لیر، باب،لیزری، ویچ، فانتزی، کوپ، کلوش، گرجوئیشن، بلانت کات با عکس به همراه ویژگی ها

بهترین برند رنگ مو خارجی و ایرانی موجود در بازار
مقالات آرایشگری

بهترین برند رنگ مو خارجی و ایرانی

معرفی بهترین و پرفروش ترین برند های رنگ مو خارجی و ایرانی موجود در بازار ایران به همراه ویژگی های آن ها

ماندگاری کاشت مژه (طبیعی، اکستنشن و مصنوعی) و راه های افزایش آن
مقالات آرایشگری

ماندگاری کاشت مژه (طبیعی، اکستنشن و مصنوعی)

بررسی مدت زمان ماندگاری انواع کاشت مژه طبیعی، اکستنشن و مصنوعی و راه های افزایش زمان ماندگاری از طریق مراقبت های بعد از کاشت مژه


ارسال نظر

Loading...