لیست بهترین آموزشگاه موسیقی در شیراز با آدرس و تلفن


آموزشگاه موسیقی در شیراز

لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی در مناطق مختلف شیراز با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس، تلفن و شهریه کلاس ها

آموزشگاه موسیقی نو

آموزشگاه موسیقی نو واقع در بلوار پاسداران (زرهی) شیراز با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته موسیقی و در سه بخش آموزش ساز و آواز به کودکان و بزرگسالان (با مدیریت استاد پژمان سهامی و مدیر داخلی خانم سارا خوش کام)، دپارتمان تخصصی موسیقی کودک و نوجوان (آموزش موسیقی به کودکان، برگزاری دوره های والد و کودک و برگزاری دوره های تربیت مربی موسیقی کودک) و خانه سنتور شیراز  به صورت تخصصی فعالیت دارد.

  • waze

شيراز، بلوار پاسداران (زرهي)، نبش كوچه ۵۸

آموزشگاه موسیقی نوا آفرین

موسسه فرهنگی هنری نواآفرین سرور مهر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  است. مدیریت این آموزشگاه با سرکار خانم ها ندا دهناد (کارشناس موسیقی و کارشناس ارشد پژوهش هنر) و نازنین دهناد (دکتری معماری) است و اساتید آموزشگاه موسیقی نواآفرین مجرب و دانش آموخته ی رشته موسیقی هستند.

  • waze

شیراز، حدفاصل فلکه قصردشت و چهارراه زرگری، رو به روی کوچه ۷۸

اگر ساکن شیراز هستید و برای شروع کلاس های موسیقی دنبال آموزشگاه موسیقی در شیراز هستید، احتمالا دچار سردرگمی شده اید. اگر یک سری به خیابان های شیراز بزنید، خواهدید دید که تعداد آموزشگاه های موسیقی نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده و انتخاب یک آموزشگاه موسیقی خوب کار سختی است. اگر به دنبال بهترین آموزشگاه موسیقی شیراز هستید، ما در بالای این صفحه از وب سایت آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه های موسیقی شیراز را برایتان گردآوری کرده ایم.

معمولا آموزشگاه موسیقی خوب آموزشگاه های با سابقه ای هستند که اساتید با تجربه و با تحصیلات دانشگاهی رشته موسیقی دارند. پس یکی از معیار های مهم در انتخاب آموزشگاه موسیقی سطح سواد موسیقایی اساتید آن است. نکته ی دیگری که در انتخاب آموزشگاه موسیقی باید مد نظر قرار دهید، خدمات جانبی و امکانات آن هاست. بعضی از آموزشگاه های موسیقی در شیراز به استودیوی ضبط مجهز هستند و هنرجویان می توانند به ضبط قطعات موسیقی بپردازند. برخی دیگر داران فضا برای تمرین گروهی هنرجویان هستند. همچنین بعضی از آموزشگاه های موسیقی سالن برای برگزاری اجرا های هنرجویی دارند و در پایان هر ترم یا هر فصل این اجرا ها را برگزار می کنند.

شهریه کلاس موسیقی در شیراز

شهریه کلاس های موسیقی در آموزشگاه موسیقی در شیراز برای بیشتر ساز ها یکسان است و در سال 1402 چیزی بین 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان در ماه است. مبلغ شهریه برای 4 جلسه کلاس است که هفته ای یک جلسه نیم ساعته برگزار می شود.

میزان شهریه کلاس موسیقی در شیراز در هر آموزشگاه با توجه به منطقه، اساتید، امکانات و ... متفاوت است و نرخ مصوبی ندارد. در وبسایت آموزشگاهان با کلیک بر روی اسم هر آموزشگاه میتوانید صفحه مربوط به آن آموزشگاه را باز کنید و در مورد خدمات، کلاس ها، اساتید، نحوه ثبت نام، شهریه و ... مطالعه کنید. همچنین برای اطلاع از مبلغ دقیق شهریه کلاس های موسیقی در شیراز می توانید با شماره تلفن هر آموزشگاه تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه موسیقی کودک شیراز

کودکانی در سنین پایین هنگامی که هنوز توانایی یادگیری ساز های اصلی را ندارند، باید برای شروع موسیقی کلاس های موسیقی کودک را بگذرانند. در کلاس های موسیقی کودک، کودکان با الفبای موسیقی، نت ها و ریتم ها آشنا می شوند. در این کلاس ها سازهایی مثل بلز، فلوت و ... آموزش داده می شود. کودکان بعد از گذراندن کلاس های موسیقی کودک و بالاتر رفتن سن شان می توانند ساز اصلی خود را با آمادگی بیشتر انتخاب کنند. کلاس های موسیقی کودک معمولا برای سنین 3 الی 8 سال مناسب است و برای سنین بالاتر کودکان می توانند کم کم ساز اصلی و مورد علاقه خود را انتخاب و شروع کنند. اگر به دنبال کلاس موسیقی کودکان در شیراز هستید، می توانید به دسته بندی کلاس موسیقی کودک در شیراز مراجعه نمایید و لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی کودک شیراز را مشاهده کنید. معمولا همه ی آموزشگاه موسیقی در شیراز کلاس موسیقی کودک را ندارند و تنها برخی از آن ها دارند.

کلاس گیتار در شیراز

گیتار یکی از ساز های مورد علاقه نوجوانان و جوانان است و در شیراز افراد زیادی علاقه مند یادگیری گیتار هستند. کلاس گیتار در شیراز معمولا به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می شود. تایم کلاس های گیتار شیراز 30 دقیقه (نیم ساعت) است و هر ماه 4 جلسه می باشد. در این فرصت نیم ساعته استاد درس جلسه قبل را از هنرجو می پرسد و در صورت داشتن ایراد، رفع اشکال می کند و سپس درس جدید را آموزش می دهد. گیتار در سه سبک پاپ، کلاسیک و فلامنکو تدریس می شود. برای اطلاع از قیمت کلاس گیتار در شیراز می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های درج شده در صفحه کلاس گیتار در شیراز وبسایت آموزشگاهان تماس بگیرید.

کلاس پیانو در شیراز

پیانو یکی از پرطرفدار ترین ساز ها در موسیقی است. آموزش پیانو را از سنین کودکی می توان آغاز کرد. در این صفحه از وبسایت آموزشگاهان می توانید لیست بهترین کلاس های آموزش پیانو در شیراز را مشاهده نمایید. در ابتدای شروع یادگیری پیانو یک سری اصول اولیه موسیقی مانند شناخت نت ها، میزان ها، ضرب ها به هنرجویان آموزش داده می شود و در ادامه قطعات ساده کلاسیک و ترانه های پاپ را یاد می گیرند. در کلاس های آموزش پیانو معمولا اساتید از کتاب های بیر، جان تامسون، چرنی، هانون، مکتب سوزوکی و مایکل آرون برای تدریس استفاده می کنند. مدت زمان یادگیری پیانو بستگی به مواردی مانند پشتکار و استعداد هنرجو دارد و معمولا 2 سال زمان لازم است تا به حد قابل قبولی در نوازندگی پیانو برسید.

کلاس های آموزش پیانو در  آموزشگاه موسیقی شیراز به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می شوند و زمان هر جلسه 30 دقیقه (نیم ساعت) است. این کلاس ها هفته ای 1 جلسه و 4 جلسه در هر ماه برگزار می شوند.  اگر هم به دنبال تدریس خصوصی پیانو در شیراز (در منزل) هستید می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موجود در صفحه کلاس پیانو در شیراز تماس بگیرید.

کلاس آواز در شیراز

آواز یکی از مهارت های موسیقی است که علاقه مندان زیادی را در سال های اخیر جذب کرده است. کلاس های آموزش آواز در شیراز در سبک های مختلف سنتی، کلاسیک، پاپ و ... برگزار می شوند. پر طرفدار ترین کلاس آواز، کلاس آواز پاپ است که در بین جوانان محبوبیت بیشتری دارد. اگر ساکن شیراز هستید و می خواهید در کلاس آواز در شیراز ثبت نام کنید، لیستی از بهترین کلاس های آموزش آواز در شیراز به همراه بهترین اساتید آواز شیراز را برایتان در صفحه کلاس آواز در شیراز آورده ایم. معمولا بیشتر نوازنده های گیتار و پیانو علاقه مند به یادگیری آواز پاپ هستند و نوازنده های ساز هایی مثل تار و سه تار نیز به یادگیری آواز سنتی علاقه دارند. اگر علاقه مند به صدا سازی و دنبال استاد صداسازی در شیراز هستید، باید در کلاس های سلفژ شرکت کنید.

در کلاس های آموزش آواز در شیراز در جلسات ابتدایی بر روی نحوه ی صحیح تنفس و نفس گیری صحیح کار می شود. بعد از یادگیری تنفس صحیح بر روی نحوه ی اجرای صحیح نت ها بدون باز کردن دهان کار می شود و بعد از آن اجرای صحیح نت ها با صدا آموزش داده می شود. در جلسات بعد مواردی مانند اجرای آهنگ ها و تکنیک هایی مثل اجرای تحریر، ویبره و ... آموزش داده می شود.

  • زمان کلاس های موسیقی در شیراز چقدر است؟

    زمان کلاس های موسیقی برای هر جلسه 30 دقیقه (نیم ساعت) است.

  • شهریه کلاس های موسیقی در شیراز چقدر است؟

    میزان شهریه کلاس های موسیقی در هر آموزشگاه بسته به منطقه، امکانات و اساتید متفاوت و در سال 1402 بین 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان است.

بهترین مدل گیتار برای شروع - معرفی + قیمت + نکات مهم
مقالات موسیقی

بهترین مدل گیتار برای شروع

اگر جزو افرادی هستید که می خواهید برای اولین بار یادگیری گیتار را شروع کنید و نمی دانید که چه مدل گیتاری بخرید، با این مطلب از آموزشگاهان همراه باشید. در این مطلب قصد معرفی سه مدل از بهترین مدل‌های گیتار برای شروع را داریم. این مدل ها هم از نظر قیمت مناسب هستند و هم از نظر استاندارد مورد تایید همه‌ی اساتید گیتار هستند.

هزینه کلاس گیتار در سال 1402 به صورت خصوصی و گروهی
مقالات موسیقی

هزینه کلاس گیتار در سال 1402 به صورت خصوصی و گروهی

هزینه کلاس گیتار در سال 1402 به صورت خصوصی و گروهی در آموزشگاه های موسیقی و خارج از آموزشگاه - شهریه کلاس آنلاین گیتار

تاسیس آموزشگاه موسیقی و راهنمای مرحله به مرحله دریافت مجوز
مقالات موسیقی

تاسیس آموزشگاه موسیقی و راهنمای مراحل دریافت مجوز

شرایط و مدارک لازم برای اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی و نحوه درخواست الکترونیکی صدور مجوز تاسیس آموزشگاه موسیقی

تفاوت گیتار کلاسیک و آکوستیک، کدام بهتر است؟
مقالات موسیقی

تفاوت گیتار کلاسیک و آکوستیک

گیتار کلاسیک و آکوستیک از نظر شکل ظاهری،ساختار فنی، صدای تولید شده و سبک نوازندگی با هم تفاوت دارند. دانستن این تفاوت ها می تواند در انتخاب ساز و سبک مورد نظرتان موثر باشد.

آموزش کوک کردن گیتار با تیونر و گوشی
مقالات موسیقی

آموزش کوک کردن گیتار با تیونر و گوشی

آموزش آسان ترین روش کوک کردن گیتار با گوشی موبایل و معرفی بهترین نرم افزار تیونر، آموزش کوک کردن گیتار با تیونر و گوش


ارسال نظر

Loading...