لیست بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در اهواز با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان آلمانی در اهواز

لیست بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در مناطق مختلف اهواز از مبتدی تا پیشرفته با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس و تلفن برای بزرگسالان و کودکان

آموزشگاه زبان اروندسخن اهواز

آموزشگاه زبان اروندسخن با  هدف آموزش ، گسترش علم ،کمک به پیشرفت افراد و آینده سازان کشور به منظور توسعه فردی ، اجتماعی و گسترش ارتباطات بین المللی در منطقه جنوب غرب ایران تاسیس شده است.زبانکده اروندسخن که یکی از بهترین موسسات در استان خوزستان و شهر اهواز می باشد با تکیه بر حضور اساتید و کادر مجرب و حرفه ای واستفاده از متد نوین آموزش در دنیا، تا رسیدن به قله موفقیت در کنار شما خواهد بود. ساعات پذیرش عمومی و دریافت مشاوره حضوری شنبه تا چهارشنبه بعد از ظهرها است.

اروند سخن برگزار کننده دوره های ویژه کودک و نوجوان، دوره ویژه آیلتس، دوره های بزرگسالان، و دوره های خصوصی اروندسخن می باشد.

  • waze

اهواز، گلستان، خیابان فروردین، بین آبان و آذر

مرکز تخصصی زبان های خارجی گویا

گویا با تکیه برتجربیات کسب شده به عنوان یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آیلتس آکادمیک و جنرال در اهواز، استان خوزستان و جنوب غرب کشور به متقاضیان آزمون IELTS کمک می‌کند تا با یک برنامه منسجم و جامع تمام نیازهایشان برطرف شده و بالاترین نمره را در این آزمون کسب کنند.

دوره های مرکز زبان گویا شامل دوره های ویژه کودک و نوجوان، دوره ویژه آیلتس، دوره های بزرگسالان، و دوره های خصوصی اروندسخن می باشد.

  • waze

اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زمرد، نبش فیاض

کانون آیلتس و مکالمه اندیشه سازان

موسسه زبان‌های خارجه اندیشه سازان از سال 1379 شروع به فعالیت در شهر اهواز نموده است. بکارگیری روش‌های نوین و منحصر به فرد که آمیخته با علم و تجربه مدرسین این آموزشگاه می‌باشد، از نکات قابل توجه زبان آموزانی است که این مرکز را انتخاب نموده‌اند. با شرکت در دوره‌های متنوع ما تغییر را در کوتاهترین مدت احساس خواهید کرد.

فراگیری زبان انگلیسی درهای بسیاری را در زندگی به روی شما باز می‌کند و می‌تواند مسیر شما به سوی آینده‌ای روشن باشد. اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی جهت ادامه تحصیل، پیشرفت در حرفه خود یا یک تجربه فوق‌العاده در زندگی هستید، موسسه زبان‌های خارجه اندیشه سازان شما را به این هدف سوق خواهد داد.

  • waze

اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 8 شرقی، مجتمع جاودانه، طبقه اول، موسسه آموزشی اندیشه سازان
کانون زبان فانوس شرق اهواز

کانون زبان فانوس شرق اهواز

کانون زبان فانوس شرق در پاداد اهواز یکی از بهترین موسسه های آموزش زبان های خارجی در اهواز است. در این موسسه کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی به صورت حضوری، آنلاین، خصوصی و گروهی برگزار می شود. برای آشنایی با اساتید مجموعه زبان فانوس شرق و شیوه ی آموزشی آن ها می توانید به صفحه اینستاگرام این موسسه مراجعه نمایید.

  • waze

اهواز، پاداد، خیابان 16 غربی، پلاک 141
موسسه زبان های بین المللی آران

موسسه زبان های بین المللی آران

موسسه زبان های بین المللی آران واقع در کیانپارس اهواز برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی، مکالمه انگلیسی ویژه بزرگسالان، دوره های انگلیسی ویژه کودکان و نوجوانان، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی ویژه بزرگسالان، روسی، چینی و اسپانیایی از مبتدی تا پیشرفته با اساتید مجرب است. همچنین این آموزشگاه کلاس های آمادگی برای آزمون های ترکیه جهت تحصیل در ترکیه را نیز برگزار می کند.


اهواز، کیانپارس، خیابان 6 غربی، فاز 2
آموزشگاه زبان بیان نو

آموزشگاه زبان بیان نو

آموزشگاه زبان بیان نو واقع در کیانپارس اهواز برگزار کننده کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، ترکی استانبولی و روسی است. کلاس های این آموزشگاه برای کودکان و بزرگسالان توسط اساتید و کادر مجرب برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس ها و شیوه ی آموزشی و آشنایی با اساتید آموزشگاه بیان نو می توانید به صفحه اینستاگرام آموزشگاه مراجعه نمایید.


اهواز، کیانپارس، خیابان مرداد غربی

یادگیری زبان آلمانی برای مهاجرت یا تحصیل در آلمان و کشور های آلمانی زبان مورد استفاده قرار می گیرد. حدود 220 میلیون نفر در جهان هستند که به زبان آلمانی صحبت می کنند. به جز خود کشور آلمان کشور های دیگری در اروپا هستند که به این زبان صحبت می کنند. زبان آلمانی در کشور هایی مثل اتریش، سوئیس، هلند و لیختن اشتاین نیز مورد استفاده می باشد. کلاس های آلمانی در اهواز به سه شکل خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی تشکیل می شود. کلاس آموزش آلمانی در اهواز در سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته برگزار می شود. سطوح کلاس های آلمانی از A1 تا C2 است. A1 پایین ترین سطح کلاس های آلمانی و C2 بالاترین سطح آن هاست. اگر به دنبال بهترین استاد زبان آلمانی اهواز هستید، در این صفحه می توانید لیست اموزشگاه های زبان المانی در اهواز که بهترین اساتید را دارند، مشاهده نمایید.

با ثبت نام در کلاس های آموزش آلمانی اهواز در سطح A1 زبان آموز می تواند کلمات روزمره و جملات ابتدایی را که در رابطه با نیاز های عمومی است را درک کرده و استفاده کند. همچنین زبان آموز توانایی معرفی کردن خود را دارد و می تواند در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید.

بعد از گذراندن کلاس های سطح A1 و شرکت کردن در سطح A2 می توانید بعد از اتمام این سطح کلماتی با استفاده زیاد در ارتباط با موضوعات مشخص مثل اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف را به خوبی درک کنید و در موقعیت های ساده منظور خود را بیان کنید.

اگر هیچ اطلاعاتی در مورد زبان آلمانی ندارید و از صفر می خواهید یادگیری این زبان را شروع کنید، باید بدانید که سطح مبتدی یعنی A1 این دوره از آموزش زبان آلمانی به دو بخش تقسیم می شود. به این صورت که بخش اول A1.1 و بخش دوم A1.2 است. درهر بخش زبان آموز یک کتاب Starten Wir را تمام می کند. در هر کتاب آلمانی زبان آموزان ۱۲ درس را می گذرانند. با گذراندن دوره A1.1 زبان آموزان قادر به برقراری مکالمات روزمره، توانایی استفاده از گرامر پایه ای زبان آلمانی و نکات و کلمات پر کاربرد و پایه ای می باشند. در پایان دوره A1.2 زبان آموزان مطالبی همچون فعل در آلمانی، زمان حال، صرف فعل در زمان حال، ضمایر شخصی مفرد، صرف افعال با قاعده در زمان، اسم و حروف اضافه را یاد می گیرند.

هزینه کلاس زبان آلمانی در اهواز

به طور کلی هزینه کلاس های زبان خارجی به موارد مختلفی بستگی دارد. محل آموزشگاه، امکانات آموزشگاه، سطح دوره مورد نظر، تعداد جلسات، خصوصی یا گروهی بودن دوره، فشرده یا عادی بودن کلاس ها، سطح اساتید و ... از جمله مواردی هستند که به طور مستقیم بر میزان شهریه کلاس های آلمانی در اهواز موثر هستند. هر چقدر سطح دوره ها بالاتر باشد، شهریه کلاس ها نیز بیشتر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق شهریه کلاس ها می توانید با شماره تلفن آموزشگاه مورد نظرتان تماس بگیرید.

روش تدریس زبان آلمانی در آموزشگاه های اهواز

تمامی دوره های زبان آلمانی در اهواز در هر دو حالت آنلاین و حضوری در بالاترین کیفیت آموزشی و براساس بهترین منابع آموزشی با تاکید بر تقویت مهارت مکالمه برگزار می شوند. در کلاس های آلمانی اهواز هر 4 مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش کردن آموزش داده می شود اما بر روی مهارت صحبت کردن تمرکز بیشتری وجود دارد. آموزش آلمانی در اهواز توسط بهترین روش ها انجام می شود تا زبان آموزان بتوانند در موقعیت های واقعی از موارد آموزش داده شده به خوبی استفاده نمایند.

در کلاس های آموزش زبان آلمانی از چه کتاب هایی استفاده می شود؟

در این کلاس ها در هر دو حالت آنلاین و حضوری از کتاب Starten Wir به عنوان کتاب اصلی برای تدریس تا سطح B1-2 و برای دو سطح B2-1 و B2-2 از کتاب Sicher استفاده می شود. کتاب های Starten Wir و Sicher از جمله بهترین و جدیدترین منابع آموزشی زبان آلمانی در دنیا هستند. این کتاب ها تمامی مهارت های زبانی را به خوبی پوشش می دهند و دارای شرح درسی جذاب برای تفهیم هر درس هستند. با این حال ممکن است در آموزشگاه های مختلف اهواز از کتاب های مختلفی برای تدریس زبان آلمانی استفاده شود.

کتاب های Starten Wir درحال حاضر یکی از جدیدترین و به روز ترین کتاب های آموزش زبان آلمانی برای بزرگسالان است. کتاب Starten Wir اخیرا در آموزشگاه های زبان آلمانی ایران تدریس می‌شود و مورد تایید سفارت کشور آلمان در ایران است.

سطوح زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته
مقالات زبان

سطوح زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته

معرفی سطوح مختلف زبان آلمانی و مدت زمان گرفتن مدرک زبان آلمانی در سطوح مختلف برای مهاجرت

بهترین روش یادگیری زبان آلمانی در منزل
مقالات زبان

بهترین روش یادگیری زبان آلمانی

در بین زبان های خارجی یادگیری زبان آلمانی سخت تر از زبان های دیگر است. با اینکه این زبان پیچیده تر از زبان های دیگر است اما باز هم می توان آن را در منزل آموخت. روش های مختلفی برای یادگیری زبان آلمانی در خانه به صورت خود آموز وجود دارد که در ادامه به معرفی و بررسی آن ها می پردازیم.


ارسال نظر

Loading...