لیست بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در کرج با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

لیست بهترین کلاس ها و آموزشگاه های زبان آلمانی درمناطق مختلف کرج (عظیمیه، مهرشهر، جهانشهر، طالقانی، گلشهر، فردیس، محمدشهر و ...) با آدرس و تلفن

آموزشگاه دیار دانش

آموزشگاه دیار دانش، یکی از بهترین آموزشگاه ها در کرج می باشد که کلاس تمامی زبان های خارجه، از جمله انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی و .... برای تمامی داوطلبان چه به صورت حضوری (کرج، تهران و شهرهای اطراف آن) و چه به صورت آنلاین (سراسر کشور) برگزار می کند. همچنین آموزشگاه دیار دانش در حوزه تحصیل در ترکیه نیز فعالیت می کند که جزء اولین و برترین موسسه ها، در کرج و سراسر ایران می باشد.

  • waze

کرج، سه راه گوهردشت، نبش ولیعصر 5، آموزشگاه دیار دانش

آموزشگاه زبان نصیر گوهردشت

آموزشگاه زبان نصیر کرج دارای چند شعبه در سراسر کرج از جمله گوهردشت، درختی، عظیمیه، مهرشهر، فردیس و انوشیروان است و شعبه مرکزی آن گوهردشت می باشد. کلاس های آموزشی این موسسه به صورت حضوری و آنلاین است. همچنین  کلاس های آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد. در آموزشگاه نصیر زبان های انگلیسی، آلمانی و فرانسه تدریس می شود.

  • waze

کرج، رجایی شهر(گوهردشت)، خیابان آریا، خیابان قائم(عج)(داریوش)، پلاک44، طبقه 2

آموزشگاه زبان ایران مهر کرج

آموزشگاه زبان ایران مهر کرج دارای سه شعبه در گوهردشت، گلشهر و طالقانی است. کلاس های این آموزشگاه برای رده های سنی متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود. مشاوره و تعیین سطحح در آموزشگاه ایران مهر به صورت رایگان انجام می شود. برای مشاهده آدرس و شماره تماس شعب آموزشگاه ایران مهر به قسمت جزییات بیشتر مراجعه نمایید.

  • waze

کرج، گوهردشت، خیابان چهارم غربی، پلاک 11

زبان آلمانی یکی از زبان های روز دنیاست که افرادی که قصد مهاجرت به کشور های با زبان آلمانی را دارند باید آن را آموزش ببینند. زبان آلمانی فقط در بعضی از آموزشگاه های زبان کرج تدریس می شود و احتمالا شما هم برای پیدا کردن لیست بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در کرج مجبور به جستجو در گوگل شده اید. قبل از شروع یادگیری زبان آلمانی و ثبت نام در کلاس زبان آلمانی در کرج احتمالا برایتان سوال پیش آمده که آیا یادگیری زبان آلمانی سخت است؟ یا سوالاتی از قبیل اینکه یادگیری زبان آلمانی چقدر طول می کشد؟ باید بدانید که یادگیری هر زبانی سخت است. اگر بخواهیم سختی یادیگری زبان آلمانی را با انگلیسی مقایسه کنیم، باید بگوییم که درجه ی سختی زبان آلمانی هم مثل زبان انگلیسی است. زبان آموزانی که قبلا انگلیسی یاد گرفته باشند، یادگیری زبان آلمانی برایشان آسان تر است. اگر ساکن کرج هستید و قصد ثبت نام در کلاس آموزش زبان آلمانی در کرج را دارید، در بالای همین صفحه لیست بهترین آموزشگاه های آموزش زبان آلمانی در کرج را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. در این صفحه سعی شده است که لیست بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در گوهردشت کرج، مهرشهر کرج، عظیمیه، طالقانی، جهانشهر، فردیس و ... را برایتان گردآوری کنیم.

یکی از ویژگی های مهم زبان آلمانی این است که چیزی که در کتاب ها می خوانید و یاد می گیرید با چیزی که در مکالمات روزمره استفاده می شود یکی است و تفاوت ندارد. در زبان فارسی و انگلیسی اینطور نیست و بسیاری از اصطلاحات در مکالمات روزمره با چیز هایی که در کتاب ها می خوانید متفاوت است. یکی دیگر از ویژگی های زبان آلمانی این است که صحبت کردن و مکالمه در این زبان راحت تر از خواندن و نوشتن آن است. زبان آموزان با گذراندن کلاس های آموزش زبان آلمانی به راحتی می توانند مکالمه زبان آلمانی را یاد بگیرند.

اگر قصد گرفتن مدرک گوته در کرج را دارید، باید بدانید که آزمون گوته فقط در شهر تهران برگزار می شود و هیچ گونه شعبه ی دیگری در شهر های دیگر ندارد و در آموزشگاه های زبان آلمانی در کرج فقط دوره های آموزشی زبان آلمانی برگزار می شود و آزمون اصلی گوته فقط و فقط در تهران و تحت نظارت سفارت آلمان برگزار خواهد شد و هیچ آزمون دیگری در شهری جز تهران از نظر سفارت آلمان رسمی نیست.

مواردی که در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج باید به آن توجه کنید شامل حرفه ای بودن اساتید آموزشگاه، استفاده از ابزارهای کمک آموزشی جدید و مدرن، زمانبندی مناسب کلاس ها و ترم ها، ارائه مدرک معتبر در پایان ترم و ... است.

هزینه کلاس آلمانی در کرج

معمولا هزینه کلاس های زبان های خارجه با هم برابر است و تفاوت خیلی کمی دارد. کلاس زبان آلمانی به خاطر کم بودن تعداد آموزشگاه ها و اساتید مقداری گران تر از سایر زبان های خارجی است. هزینه کلاس های آموزش زبان در آموزشگاه های مختلف با هم تفاوت دارد و به مواردی مانند منطقه، اساتید آموزشگاه، امکانات آموزشگاه و کلاس ها، تعداد جلسات و ... بستگی دارد. هزینه کلاس آلمانی در کرج به ازای هر ترم 3 ماهه چیزی بین 4 الی 6 میلیون تومان است. کلاس های زبان آلمانی از نظر سطح بندی شامل کلاس های سطح A1 (پایین ترین سطح) تا سطح B2 (بالاترین سطح) هستند. مقدار شهریه کلاس زبان آلمانی در سطوح مختلف هم ممکن است مقداری تفاوت داشته باشد.

تاسیس آموزشگاه زبان خارجی و شرایط دقیق اخذ مجوز
مقالات زبان

تاسیس آموزشگاه زبان

بررسی شرایط تاسیس آموزشگاه زبان و صفر تا صد مراحل راه اندازی آموزشگاه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی و ...، بررسی هزینه ها و مدارک لازم

تبلیغ برای آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی
مقالات زبان

تبلیغ آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی

مقایسه و بررسی روش های مختلف تبلیغ آموزشگاه زبان کودک و بزرگسال و معرفی بهترین روش تبلیغات با هزینه کم و بازدهی بالا (تبلیغات اینترنتی، اینستاگرامی، تراکت، بنر و ...)

سطوح زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته
مقالات زبان

سطوح زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته

معرفی سطوح مختلف زبان آلمانی و مدت زمان گرفتن مدرک زبان آلمانی در سطوح مختلف برای مهاجرت


ارسال نظر

Loading...