لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی در اصفهان با آدرس و تلفن


آموزشگاه موسیقی در اصفهان

لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی در اصفهان با آدرس و تلفن ( ملک شهر، خیابان جی، خیابان پروین و ...)

آموزشگاه موسیقی سکوت سفید

آموزشگاه سکوت سفید مجهز به استودیوی تخصصی صدابرداری موسیقی، برگزار کننده دوره های آموزشی در زمینه های مختلف موسیقی اعم از نوازندگی سازهای ایرانی و جهانی، دوره های آهنگسازی موسیقی ایرانی، پاپ، تئوری موسیقی و سلفژ، نرم افزارهای آهنگسازی، صدابرداری و میکس و مسترینگ میباشد. آموزش پیانو، سنتور، آواز ایرانی، صداسازی و آواز پاپ، تار و سه تار، ویولون، کمانچه، دیوان، گیتار پاپ و کلاسیک، تنبک، کاخن، هنگدرام، دف و ... در این مرکز برگزار میشود.

  • waze

اصفهان، خیابان طالقانی، ابتدای خیابان خلجا، مجتمع الماس، طبقه دوم

آموزشگاه موسیقی سپاهان سینا

موسسه فرهنگی هنری سپاهان سینا مفتخر است از سال 1383 در خدمت هنردوستان و هنرجویان محترم می باشد. آموزشگاه موسیقی سپاهان سینا از بدو تاسیس به عنوان بزرگترین مرکز آموزش موسیقی در اصفهان و یکی از معتبرترین مراکز موسیقی کشور مطرح شد. حضور اساتید مجرب و تحصیل کرده در رشته ی موسیقی و نیز برخی اساتید مطرح کشوری همچون استاد هوشنگ ظریف، کیوان ساکت، نوید افقه، ابراهیم لطفی، امیرحسین اسلامی، امیر علی حنانه و ... به اعتبار آموزشگاه موسیقی سپاهان سینا افزوده است. راه اندازی ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی سپاهان با همکاری و رهبری آقای مرتضی شفیعی برای اولین بار جز افتخارات این آموزشگاه می باشد. دریافت تندیس نخستین جشنواره تولید آثار هنری آموزشگاه ها از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از افتخارات دیگر آموزشگاه موسیقی سپاهان سینا محسوب می شود.

  • waze

اصفهان، خیابان هزارجریب، ابتدای خیابان آزادی، نرسیده به ملاصدرا جنوبی

آموزشگاه موسیقی رادفر

آموزشگاه موسیقی رادفر در اصفهان دارای بهترین اساتید مجرب و همچنین دارای کلاس هاس مختلف آموزش موسیقی سنتی و پاپ با قیمت مناسب آماده ثبت نام علاقه مندان دوره کلاس حضوری و یا آنلاین می باشد. در آکادمی رادفر کلاس های آموزش پیانو، آموزش گیتار، آموزش ویولن، موسیقی برای کودکان، آموزش تنبک، آموزش سنتور، آموزش سه تار، آموزش تار، آموزش هنگ درام، آموزش آنلاین هنگ درام، آموزش دف، آموزش آواز کودکان، آموزش کالیمبا، آموزش نی، آموزش ارگ، آموزش کلارینت (قره نی)، آموزش ساز دهنی ) هارمونیکا(، آموزش آکاردئون، آموزش کیبورد، آموزش ساز قانون، سلفژ، آموزش ساکسیفون، آموزش فلوت کلید دار-رکوردار، آموزش کمانچه، آموزش نی انبان، آموزش تنبور، آموزش گیتار الکتریک، آموزش باغلاما برگزار می شود.

  • waze

اصفهان، خیابان مدرس، ابتدای رضا عباسی، آموزشگاه موسیقی رادفر

اصفهان یکی از استان هایی است که هنرمندان زیادی در آن فعالیت دارند. آموزشگاه های موسیقی بسیاری در اصفهان فعالیت دارند و کلاس های آموزش موسیقی برگزار می کنند. در این صفحه از آموزشگاهان می توانید لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی در اصفهان را مشاهده نمایید. کلاس های آموزش موسیقی شامل کلاس آموزش پیانو، کلاس آموزش گیتار، کلاس ویولن، کلاس تار، کلاس سه تار، کلاس دف، کلاس تنبک، کلاس آواز، کلاس هنگ درام، کلاس هارمونیکا، کلاس فلوت و ... است.

کلاس های آموزش موسیقی در اصفهان معمولا به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می شوند. تایم این کلاس ها معمولا 30 دقیقه است. هر هفته 1 جلسه کلاس برگزار می شود و در هر ماه 4 جلسه است. شهریه کلاس های موسیقی در آموزشگاه موسیقی اصفهان برای یک ماه (4 جلسه) است.

هزینه کلاس موسیقی در اصفهان

شهریه کلاس های آموزش موسیقی در اصفهان برای ساز های مختلف تقریبا یکسان است. شهریه پرداختی برای کلاس های آموزشی به صورت ماهانه است. کلاس ها هفته ای 1 جلسه برگزار می شوند و در هر ماه 4 جلسه است. زمان هر جلسه کلاس موسیقی در اصفهان 30 دقیقه (نیم ساعت) است. برای اطلاع دقیق از میزان هزینه کلاس موسیقی در اصفهان می توانید با شماره تماس آموزشگاه های معرفی شده تماس بگیرید. اگر در جستجوی یک آموزشگاه موسیقی خوب در نزدیکی محل سکونتتان هستید، در این صفحه از آموزشگاهان می توانید لیست بهترین آموزشگاه موسیقی اصفهان را مشاهده نمایید.

کلاس آموزش پیانو در اصفهان

پیانو یکی از ساز های پر طرفدار است و به عنوان ساز مادر شناخته می شود. پیانو در دو سبک کلاسیک و ایرانی آموزش داده می شود. در اصفهان علاقه مندان بسیاری هستند که خواهان یادگیری پیانو هستند. در این صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده کلاس پیانو در اصفهان را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. کلاس های آموزش پیانو در اصفهان به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می شود و زمان کلاس ها نیم ساعته است. در این زمان مربی درس جلسه قبل را از هنرجو می خواهد و در صورت وجود اشکال آن را رفع می کند و درس جدید می دهد. در آموزشگاه های معرفی شده بهترین اساتید پیانو در اصفهان مشغول تدریس هستند.

یادگیری پیانو نیاز به علاقه و پشتکار دارد و برای رسیدن به یک سطح قابل قبول باید حداقل 1 سال آموزش ببینید و تمرین کافی داشته باشید. یادگیری پیانو حداقل به 1 ساعت تمرین در روز نیاز دارد. عوامل مهم در مدت زمان یادگیری پیانو علاقه، پشتکار فرد، میزان تمرین، شیوه ی تدریس مربی و ... است. پیانو در انواع دیجیتال و آکوستیک وجود دارد. قبل از ثبت نام در کلاس های آموزش پیانو در اصفهان، برای خرید پیانو حتما با مربی خود مشورت کنید.

کلاس آموزش گیتار در اصفهان

گیتار هم مثل پیانو یکی از ساز های پر طرفدار است و در بین جوانان علاقه مندان زیادی دارد. گیتار در سبک های کلاسیک، پاپ، فلامنکو و ... تدریس می شود. کلاس گیتار پاپ و کلاسیک در اصفهان علاقه مندان زیادی دارد. کلاس های گیتار در اصفهان به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می شود و زمان کلاس ها 30 دقیقه (نیم ساعت) است. اگر علاقه مند به ثبت نام در کلاس های آموزش گیتار در اصفهان هستید، در بالای همین صفحه می توانید لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی اصفهان که این کلاس ها را برگزار می کنند مشاهده کنید.

برای شروع کلاس های گیتار می توانید گیتار مدل یاماها C40، یاماها C70 و گیتار پارسی M5 تهیه کنید. این ساز ها استاندارد هستند و قیمت مناسبی دارند. به همین جهت برای شروع مناسب هستند. برای اطلاع از هزینه کلاس گیتار در اصفهان می توانید با شماره تلفن آموزشگاه ها تماس بگیرید.

کلاس آموزش آواز در اصفهان

در سال های اخیر جوانان زیادی به سمت آواز پاپ رفته اند. برای شرکت کردن در کلاس های آموزش آواز اصفهان نیاز نیست که نوازنده باشید و ساز خاصی را بلد باشید. کلاس های آموزش آواز در اصفهان از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می شود و همه ی افراد می توانند در این کلاس ها شرکت کنند. کلاس های آموزش آواز در اصفهان در دو سبک پاپ و سنتی برگزار می شود. در جلسات ابتدایی کلاس های آموزش آواز روش صحیح تنفس و تکنیک های تقویت دیافراگم آموزش داده می شود. هنرجویانی که قبلا موسیقی کار نکرده اند نت های موسیقی را یاد می گیرند. در کلاس های آموزش آواز و سلفژ در اصفهان با خواندن صحیح نت ها آشنا می شوید. در آموزشگاه های معرفی شده بهترین اساتید آواز در اصفهان مشغول به تدریس هستند. برای اطلاع از هزینه کلاس آواز در اصفهان می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های معرفی شده تماس بگیرید.

کلاس موسیقی کودکان در اصفهان

کلاس های آموزش موسیقی کودک یکی از کلاس های پر طرفدار است که مزایای زیادی برای کودکان دارد. این کلاس ها برای آمادگی کودکان در انتخاب ساز تخصصی بسیار موثر هستند. در کلاس های موسیقی کودک با روش های جذاب و کودکانه اصول موسیقی آموزش داده می شود. در کلاس های ارف یا همان موسیقی کودک در اصفهان، ساز هایی مانند بلز یا فلوت کلید دار به کودکان آموزش داده می شود. آموزش موسیقی ارف به کودکان توسط آهنگساز آلمانی کارل ارف ابداع شد و دلیل نامگذاری آن اسم ابداع کننده اش است. آموزش موسیقی کودک (ارف) به کودکان بر پایه موسیقی، حرکت و کلام است. آموزش ارف به کودکان با حرکاتی موزون همراه با آواز و ریتم انجام می شود تا برای کودکان جذاب تر شود و علاقه ی آنها به یادگیری بیشتر شود. این حرکات شامل دست زدن های ریتمیک و موزون، پایکوبی و خواندن شعر و آواز های کودکانه است.

از مزایای آموزش موسیقی به کودکان می توان به افزایش ضریب هوشی، خلاقیت و عملکرد هم زمان دو نیمکره و افزایش توانایی های کودک اشاره کرد. همچنین یادگیری موسیقی ارف صبوری کودک شما را بهبود می بخشد. سن مناسب برای آموزش موسیقی به کودکان معمولا از 2 سال تا 5 سال است اما در خیلی از آموزشگاه های موسیقی تا 11 سال نیز ادامه دارد. البته همه ی کودکان از نظر ذهنی و جسمی مثل هم نیستند و شرایط متفاوت است. هر پدر و مادری فرزند خود را بهتر می شناسد و هر زمانی که احساس می کنید فرزندتان آمادگی یادگیری دارد می توانید در کلاس های موسیقی کودک ثبت نام کنید. اگر کودکتان 5 سال به بالا است ممکن است توانایی یادگیری ساز های اصلی را نیز داشته باشد.

تاسیس آموزشگاه موسیقی و راهنمای مرحله به مرحله دریافت مجوز
مقالات موسیقی

تاسیس آموزشگاه موسیقی و راهنمای مراحل دریافت مجوز

شرایط و مدارک لازم برای اخذ مجوز تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی و نحوه درخواست الکترونیکی صدور مجوز تاسیس آموزشگاه موسیقی


ارسال نظر

Loading...