لیست بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اهواز با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان فرانسه در اهواز

لیست بهترین آموزشگاه های زبان فرانسه در مناطق مختلف اهواز از مبتدی تا پیشرفته با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس و تلفن برای بزرگسالان و کودکان

مرکز تخصصی زبان های خارجی گویا

گویا با تکیه برتجربیات کسب شده به عنوان یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آیلتس آکادمیک و جنرال در اهواز، استان خوزستان و جنوب غرب کشور به متقاضیان آزمون IELTS کمک می‌کند تا با یک برنامه منسجم و جامع تمام نیازهایشان برطرف شده و بالاترین نمره را در این آزمون کسب کنند.

دوره های مرکز زبان گویا شامل دوره های ویژه کودک و نوجوان، دوره ویژه آیلتس، دوره های بزرگسالان، و دوره های خصوصی اروندسخن می باشد.

  • waze

اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زمرد، نبش فیاض

کانون آیلتس و مکالمه اندیشه سازان

موسسه زبان‌های خارجه اندیشه سازان از سال 1379 شروع به فعالیت در شهر اهواز نموده است. بکارگیری روش‌های نوین و منحصر به فرد که آمیخته با علم و تجربه مدرسین این آموزشگاه می‌باشد، از نکات قابل توجه زبان آموزانی است که این مرکز را انتخاب نموده‌اند. با شرکت در دوره‌های متنوع ما تغییر را در کوتاهترین مدت احساس خواهید کرد.

فراگیری زبان انگلیسی درهای بسیاری را در زندگی به روی شما باز می‌کند و می‌تواند مسیر شما به سوی آینده‌ای روشن باشد. اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی جهت ادامه تحصیل، پیشرفت در حرفه خود یا یک تجربه فوق‌العاده در زندگی هستید، موسسه زبان‌های خارجه اندیشه سازان شما را به این هدف سوق خواهد داد.

  • waze

اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 8 شرقی، مجتمع جاودانه، طبقه اول، موسسه آموزشی اندیشه سازان

آموزشگاه زبان اروندسخن اهواز

آموزشگاه زبان اروندسخن با  هدف آموزش ، گسترش علم ،کمک به پیشرفت افراد و آینده سازان کشور به منظور توسعه فردی ، اجتماعی و گسترش ارتباطات بین المللی در منطقه جنوب غرب ایران تاسیس شده است.زبانکده اروندسخن که یکی از بهترین موسسات در استان خوزستان و شهر اهواز می باشد با تکیه بر حضور اساتید و کادر مجرب و حرفه ای واستفاده از متد نوین آموزش در دنیا، تا رسیدن به قله موفقیت در کنار شما خواهد بود. ساعات پذیرش عمومی و دریافت مشاوره حضوری شنبه تا چهارشنبه بعد از ظهرها است.

اروند سخن برگزار کننده دوره های ویژه کودک و نوجوان، دوره ویژه آیلتس، دوره های بزرگسالان، و دوره های خصوصی اروندسخن می باشد.

  • waze

اهواز، گلستان، خیابان فروردین، بین آبان و آذر
کانون زبان فانوس شرق اهواز

کانون زبان فانوس شرق اهواز

کانون زبان فانوس شرق در پاداد اهواز یکی از بهترین موسسه های آموزش زبان های خارجی در اهواز است. در این موسسه کلاس های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی به صورت حضوری، آنلاین، خصوصی و گروهی برگزار می شود. برای آشنایی با اساتید مجموعه زبان فانوس شرق و شیوه ی آموزشی آن ها می توانید به صفحه اینستاگرام این موسسه مراجعه نمایید.

  • waze

اهواز، پاداد، خیابان 16 غربی، پلاک 141
موسسه زبان های بین المللی آران

موسسه زبان های بین المللی آران

موسسه زبان های بین المللی آران واقع در کیانپارس اهواز برگزار کننده دوره های آموزش زبان انگلیسی، مکالمه انگلیسی ویژه بزرگسالان، دوره های انگلیسی ویژه کودکان و نوجوانان، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی ویژه بزرگسالان، روسی، چینی و اسپانیایی از مبتدی تا پیشرفته با اساتید مجرب است. همچنین این آموزشگاه کلاس های آمادگی برای آزمون های ترکیه جهت تحصیل در ترکیه را نیز برگزار می کند.


اهواز، کیانپارس، خیابان 6 غربی، فاز 2

یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت های کاری و تحصیلی به کشور های فرانسوی زبان یک نیاز است. اگر ساکن اهواز هستید و به دنبال بهترین آموزشگاه زبان فرانسه اهواز می گردید، در این صفحه می توانید لیست بهترین آموزشگاه های فرانسه اهواز را مشاهده کنید. در میان زبان های خارجی زبان فرانسه جزو زبان های سخت دسته بندی می شود. در مسیر یادگیری زبان فرانسه با اانجام دادن بعضی از کارها می توانید این مسیر را زودتر طی کنید. تمرین مستمر و برنامه ریزی شده یکی از عوامل مهم در یادگیری هر زبان خارجی است. دیدن فیلم های فرانسوی، گوش کردن به موسیقی و پادکست های فرانسوی، نوشتن، صحبت کردن از روش های مهم پیشرفت در این زمینه هستند.

سطوح مختلف زبان فرانسه

  • سطح A1 زبان فرانسه (مبتدی اول)
  • سطح A2 زبان فرانسه (مبتدی دوم)
  • سطح B1 زبان فرانسه (متوسط اول)
  • سطح B2 زبان فرانسه (متوسط دوم)
  • سطح C1 زبان فرانسه (پیشرفته اول)
  • سطح C2 زبان فرانسه (پیشرفته دوم)

اگر هیچ پیش زمینه ای از زبان فرانسه ندارید، باید در پایین ترین سطح آن یعنی سطح A1 زبان فرانسه (مبتدی اول) ثبت نام کنید. عموما مخاطب کلاس زبان فرانسه اهواز افرادی هستند که متقاضی ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان مثل کانادا، شرکت در آزمون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای داخل کشور در حوزه زبان و ادبیات فرانسه، مترجمی زبان فرانسه را دارند. کلاس های آموزش فرانسه در اهواز شامل کلاس های حضوری و آنلاین است. کلاس های حضوری هم می تواند به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی باشد.

در کلاس های آموزش فرانسه اهواز مهارت‌‏های زبانی شفاهی و نوشتاری مد نظر بوده و اهداف گرامری، آواشناسی و دایره لغات در رابطه با این اهداف کاربردی انتخاب شده و تدریس می‌شوند. دوره‌‏های آموزشی زبان فرانسه (عمومی یا با اهداف خاص) برای سه گروه سنی مجزای کودک، نوجوان و بزرگسال طراحی شده و  توسط مدرسین با تجربه تدریس می‏‌شود.

برای یادگیری زبان فرانسه چقدر زمان لازم است؟

مدت زمان یادگیری زبان فرانسه نسبت به زبان‌هایی مثل روسی، چینی و آلمانی کمتر است. مدت زمان یادگیری فرانسه برای زبان آموزان مختلف متفاوت است. مدت یادگیری بستگی به شیوه ی آموزشی، اساتید، تلاش و علاقه زبان آموز، استعداد و قدرت یادگیری زبان آموز و یک سری موارد دیگر دارد. مدت زمان لازم برای یادگیری فرانسه در سطح A1 تقریبا 60 ساعت است و این مقدار با توجه به تعداد روز های کلاس در هفته متغیر است. مدت زمان یادگیری زبان فرانسه سطح A2 تقریبا 160ساعت، مدت زمان یادگیری زبان فرانسه سطح B1 تقریبا 310 ساعت است. مدت زمان یادگیری زبان فرانسه سطح B2 نیز 490 ساعت است.

هدف شما از یادگیری زبان فرانسه، میزان انگیزه شما برای یادگیری زبان فرانسه، سابقه ی یادگیری زبان های دیگر و مدت زمان مطالعه شما به طور مستقیم بر روی مدت زمان یادگیری زبان فرانسه تاثیر می گذارد. با ثبت نام در کلاس فرانسه اهواز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن این زبان را آموزش ببینید. برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اهواز حتما مواردی مثل مدرسین مجرب، امکانات باکیفیت، داشتن مدرک معتبر، آموزش‌های بهروز و تنوع در دوره‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

مدت زمانی که برای یادگیری زبان فرانسه نیاز دارید، بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله سطح شما در زبان‌های دیگر، تعهد و وقتی که برای مطالعه زبان دارید، و روش‌های یادگیری که استفاده می‌کنید. اما به طور معمول، برای رسیدن به سطح مکالمه قابل قبول در زبان فرانسه، حدود ۶ ماه تا یک سال زمان نیاز است. اما برای رسیدن به سطح پیشرفته و تسلط بر زبان، ممکن است چندین سال زمان نیاز باشد.

هزینه کلاس زبان فرانسه در اهواز

هزینه کلاس زبان فرانسه اهواز بستگی به موارد مختلفی مثل محل آموزشگاه، مدارک علمی و سطح اساتید، امکانات و خدمات آموزشی، نوع دوره آموزشی (فشرده یا غیر فشرده) و ... دارد. هزینه کلاس فرانسه در اهواز برای هر ترم تقریبا 3 میلیون تومان است. البته این هزینه ممکن است در آموزشگاه های مختلف متفاوت باشد. برای اطلاع از مبلغ دقیق شهریه ها می توانید با شماره تلفن آموزشگاه مورد نظر تماس بگیرید.

انواع دوره های آموزش زبان فرانسه در اهواز

دوره ها و کلاس های آموزش زبان فرانسه در اهواز شامل دوره های ترمیک و دوره های فشرده هستند. اگر برای یادگیری زمان زیادی ندارید می توانید با شرکت کردن در دوره های فشرده زبان فرانسه در اهواز مسیر یادگیری را زودتر طی کنید. دوره‌های زبان فرانسه می‌توانند به شکل‌های مختلفی ارائه شوند، از جمله دوره‌های زبان فرانسه برای مبتدیان: این دوره‌ها برای افرادی است که هیچ تجربه‌ای در یادگیری زبان فرانسه ندارند و از صفر شروع می‌کنند. دوره‌های زبان فرانسه برای سطوح متوسط و پیشرفته: این دوره‌ها برای افرادی است که سطح مقدماتی را در زبان فرانسه دارند و می‌خواهند به سطوح بالاتری از آن رسید. دوره‌های زبان فرانسه تخصصی: برخی دوره‌ها به زبان فرانسه در حوزه‌های خاصی مانند تجارت، علوم، فناوری، هنر و فرهنگ اختصاص دارند. دوره‌های آمادگی برای آزمون‌های زبان فرانسه: برخی دوره‌ها به آمادگی برای آزمون‌های معتبری مانند DELF و DALF متمرکز هستند. دوره‌های آنلاین و حضوری: دوره‌های حضوری در مؤسسات آموزش زبان و دوره‌های آنلاین از طریق وبسایت‌ها و پلتفرم‌های آموزشی ارائه می‌شوند. دوره‌های خصوصی: برخی افراد ترجیح می‌دهند با معلم خصوصی یا توسط کلاس‌های خصوصی یاد بگیرند.

دوره‌های زبان فرانسه ممکن است در قالب کلاس‌های حضوری، آنلاین، کتاب‌ها و منابع چاپی، ویدئوها و پادکست‌ها ارائه شود. همچنین، بعضی از دوره‌ها ممکن است به صورت رایگان یا با هزینه‌ای کمتر ارائه شوند.

آزمون دلف DELF چیست؟ - تفاوت آزمون Delf و Dalf
مقالات زبان

آزمون دلف DELF چیست؟

بررسی ساختار آزمون Delf، نحوه ثبت نام در آزمون و کسب نمره  قبولی


ارسال نظر

Loading...