بهترین کلاس های آموزش زبان فرانسه در کرج با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان فرانسه در کرج

لیست بهترین آموزشگاه ها و کلاس های آموزش زبان فرانسه در کرج با آدرس و تلفن (عظیمیه، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، فردیس و ...)

آموزشگاه زبان سفیر کرج

آموزشگاه زبان سفیر کرج دارای دو شعبه واحد کرج ( خیابان شهید بهشتی) و واحد فردیس (دختران) است. در آموزشگاه زبان سفیر کرج کلاس‌های زبان عمومی برای رده‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت دوره‌های آموزش فشرده و ترمیک برگزار می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به کانترهای ثبت‌نام در این واحدها در این کلاس‌ها شرکت کنید.

 • waze

کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر طالقانی، جنب اداره دارایی، پلاک ۱۰۵۳

آموزشگاه دیار دانش

آموزشگاه دیار دانش، یکی از بهترین آموزشگاه ها در کرج می باشد که کلاس تمامی زبان های خارجه، از جمله انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی و .... برای تمامی داوطلبان چه به صورت حضوری (کرج، تهران و شهرهای اطراف آن) و چه به صورت آنلاین (سراسر کشور) برگزار می کند. همچنین آموزشگاه دیار دانش در حوزه تحصیل در ترکیه نیز فعالیت می کند که جزء اولین و برترین موسسه ها، در کرج و سراسر ایران می باشد.

 • waze

کرج، سه راه گوهردشت، نبش ولیعصر 5، آموزشگاه دیار دانش

یادگیری زبان فرانسوی برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور های فرانسوی زبان را دارند از اهمیت بالایی برخوردار است. زبان فرانسه در ایران یکی از زبان های پر طرفدار بعد از زبان انگلیسی است. کلاس آموزش زبان فرانسه تنها در برخی از آموزشگاه های زبان کرج برگزار می شود. زبان فرانسوی تقریبا در 70 کشور جهان رسمیت دارد و حدود 260 میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند. بسیاری از زبان آموزان کلاس های آموزش زبان فرانسه در کرج، این زبان را به خاطر مهاجرت به کشور های فرانسوی زبان مثل کانادا یاد می گیرند. بعضی از زبان آموزان کلاس های فرانسه نیز دانشجوی این رشته هستند و برای شرکت در آزمون های این رشته در کلاس ها شرکت می کنند.

اگر ساکن کرج هستید و قصد ثبت نام در کلاس های آموزش زبان فرانسه در کرج را دارید، در این صفحه از آموزشگاهان می توانید لیستی از بهترین مراکز آموزش زبان فرانسوی در کرج را مشاهده نمایید. کلاس های آموزش فرانسه معمولا به دو شکل ترمیک یا فشرده برگزار می شود. در بعضی از آموزشگاه ها برای افرادی که به دلیل شاغل بودن فرصت کمی دارند تایم زیادی ندارند، یک روز در هفته کلاس برگزار می کنند.

برای شروع یادگیری زبان فرانسه هم می توانید به صورت خود آموز و هم می توانید با شرکت در کلاس ها آن را شروع کنید. اگر هدفتان از یادگیری زبان فرانسه مسافرت و تفریح به کشور های فرانسوی زبان است، باید بیشتر بر روی مکالمه (شنیدن و صحبت کردن) تمرکز داشته باشید. اگر هدفتان تحصیل در دانشگاه های کشور های فرانسوی زبان است، باید بیشتر بر روی خواندن و نوشتن تمرکز داشته باشید. برای ثبت نام در کلاس فرانسه در کرج همین حالا می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

هزینه کلاس زبان فرانسه در کرج

هزینه کلاس های فرانسه در کرج در آموزشگاه های مختلف با توجه به محل آموزشگاه، سطح علمی اساتید، امکانات آموزشگاه، آنلاین یا حضوری بودن و ... مقداری تفاوت دارد. یکی دیگر از عوامل موثر بر میزان شهریه کلاس های زبان فرانسوی، سطح کلاس مورد نظر است. با همه ی این تفاسیر مقدار شهریه کلاس زبان فرانسه در کرج در سال 1402 و سطح کلاس ها مبلغی بین 800 هزار تومان تا 1 میلیون و 200 هزار تومان در هر ترم است. در این صفحه از آموزشگاهان می توانید بهترین کلاس های آموزش زبان فرانسه در کرج را مشاهده نمایید.

 • هزینه کلاس زبان فرانسه در کرج چقدر است؟

  شهریه کلاس زبان فرانسه در کرج در سال 1402 با توجه به سطح کلاس ها مبلغی بین 800 هزار تومان تا 1 میلیون و 200 هزار تومان در هر ترم است.

 • چند کشور به زبان فرانسوی صحبت می کنند؟

  زبان فرانسوی تقریبا در 70 کشور جهان رسمیت دارد و حدود 260 میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند.

 • کلاس های آموزش فرانسه چگونه برگزار می شوند؟

  کلاس های آموزش فرانسه معمولا به دو شکل ترمیک یا فشرده برگزار می شود.

آزمون دلف DELF چیست؟ - تفاوت آزمون Delf و Dalf
مقالات زبان

آزمون دلف DELF چیست؟

بررسی ساختار آزمون Delf، نحوه ثبت نام در آزمون و کسب نمره  قبولی

تاسیس آموزشگاه زبان خارجی و شرایط دقیق اخذ مجوز
مقالات زبان

تاسیس آموزشگاه زبان

بررسی شرایط تاسیس آموزشگاه زبان و صفر تا صد مراحل راه اندازی آموزشگاه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی و ...، بررسی هزینه ها و مدارک لازم

تبلیغ برای آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی
مقالات زبان

تبلیغ آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی

مقایسه و بررسی روش های مختلف تبلیغ آموزشگاه زبان کودک و بزرگسال و معرفی بهترین روش تبلیغات با هزینه کم و بازدهی بالا (تبلیغات اینترنتی، اینستاگرامی، تراکت، بنر و ...)


ارسال نظر

Loading...
 • نازنین بیگی
  برای شروع کلاس فرانسه از چه سطحی باید شروع کنیم و هزینه کلاس های فرانسه توی کرج چقدره برای هر ترم؟
  • مدیر سایت

   برای شروع یادگیری زبان فرانسه از صفر باید از سطح A1 شروع کنید.

   شهریه کلاس های آموزش زبان فرانسه به صورت گروهی در حدود 900 هزار تومان برای هر ترم است و در آموزشگاه های مختلف متفاوت است.