كانون زبان آلمانی دنا


كانون زبان آلمانی دنا در تاریخ 15 تیرماه 1388 با هدف گسترش و آموزش زبان آلمانی در شهر اصفهان تاسیس گردید و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تخصصی زبان آلمانی در زمینه های برگزاری دورهای آموزش زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته، برگزاری دورهای آموزش زبان آلمانی وی‍ژه ادامه تحصیل در آلمان و اتریش، برگزاری دوره های وی‍ژه آمادگی آزمون های رسمی موسسه گوته و ösd، برگزاری دوره های ویژه آمادگی آزمون های TestDaF و DSH، برگزاری آزمون های مختلف در كلیه سطوح با ارائه گواهی معتبر، مشاوره حضوری رایگان در رابطه با شرایط تحصیل در دانشگاههای آلمان و ویزای تحصیل فعالیت می كند. در صورت تمایل برای مشاهده لیست سایر آموزشگاه های زبان آلمانی در اصفهان می توانید به صفحه آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان مراجعه نمایید.

دوره مقدماتی (Vorkurs) وA1

آموزش زبان آلمانی در کانون دنا با دوره مقدماتی (Vorkurs) از سطح مبتدی آغاز می‌شود و سپس با سطح A1 ادامه پیدا می‌کند. زبان‌آموز پس از گذراندن دوره A1 قادر به فهم و بیان جملات ساده مربوط به مسائل روزمره و رفع نیازهای عادی خواهد بود. همچنین زبان‌آموز می‌تواند خود و دیگران را معرفی کند، پرسش‌های خود در مورد امور روزمره را مطرح کند و به اینگونه پرسش‌ها پاسخ دهد. دوره مقدماتی (Vorkurs) در ۲۰ ساعت آموزشی (۱۰ جلسه ۹۰ دقیقه‌ای) ارائه می‌شود و دوره A1 در 120 تا 150 ساعت آموزشی (60 تا 75 جلسه ۹۰ دقیقه‌ای) به اتمام می‌رسد. در دوره‌های ترمیک، دوره مقدماتی (Vorkurs) در یک نیم ترم ۱۰ جلسه‌ای ارائه می‌شود. پس از آن سطح A1 به ۳ بخش (Teil) تقسیم می‌شود. در دوره‌های فوق فشرده (intensiv) سطح مقدماتی و هر سه بخش A1 در یک ترم 75 جلسه‌ای ارائه می‌شود.

دورۀ A2

در ادامۀ دوره A1 دورۀ A2 ارائه می‌شود. زبان‌آموز پس از گذراندن دورۀ A2 قادر به فهم و بیان جملات پرکاربرد مربوط به امور عادی زندگی مانند اطلاعات شخصی و خانوادگی، کار، خرید و ... خواهد بود. همچنین زبان‌اموز می‌تواند در امور معمول که در ارتباط مستقیم با زندگی او است اظهارنظر کند و توضیح دهد.دورۀ A2 در 120 تا 150 ساعت آموزشی (60 تا 75 جلسه 90دقیقه‌ای) ارائه می‌شود. در دوره‌های ترمیک، سطح A2 به ۳ بخش (Teil) تقسیم می‌شود/ در دوره‌های فوق فشرده (intensiv) هر سه بخش A2 در یک ترم 75 جلسه‌ای ارائه می‌شود.

دورۀ B1

پس از پایان دورۀ A2، دورۀ B1 (سطح متوسط یک) ارائه می‌شود. زبان‌آموز پس از گذراندن دورۀ B1 قادر به فهم اطلاعات مهم می‌باشد در صورتی که زبان استاندارد به کار رود و در ارتباط با موضوعاتی مانند آموزش، اوقات فراغت، کار و ... قادر به تسلط بر بیشتر موقعیت‌ها خواهد بود. همچنین زبان‌آموز می‌تواند در مورد موضوعات فوق و علایق شخصی نظر دهد و در مورد تجربیات و اتفاقات، اهداف و آرزوها و... اظهار نظر کند و دلایل خود را برای این نظرات به صورت ساده بیان کند. دورۀ B1 در 120 تا 168 ساعت آموزشی (60 تا 84 جلسۀ 90 دقیقه‌ای) ارائه می‌شود. در دوره‌های ترمیک، سطحB1 به ۳ بخش (Teil) تقسیم می‌شود. در دوره‌های فوق فشرده (intensiv) هر سه بخش B1در یک ترم 81 جلسه‌ای ارائه می‌شود.

دورۀ B1+

پس از پایان دورۀ B1، دورۀ B1+ (سطح متوسط دو) ارائه می‌شود. این دوره در روند زبان‌آموزی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. در این دوره زبان‌آموز ضمن تکرار و تمرین گرامر تا پایان سطح B1، با متون پیشرفته‌تر و خواندن و درک مفهوم آنها آشنا می‌شود و دامنۀ واژگان خود را گسترش می‌دهد. گذراندن این دوره موجب آمادگی هرچه بیشتر زبان‌آموز برای ورود به سطح B2 می‌شود. دورۀ B1+ در 160 تا 224  ساعت آموزشی (80 تا 112 جلسۀ 90 دقیقه‌ای) ارائه می‌شود.

دورۀ B2

پس از پایان دورۀ B1+، دورۀ B2 (سطح پیشرفته یک) ارائه می‌شود. زبان‌آموز پس از پایان این سطح توان درک موضوعات اصلی متون پیشرفته را خواهد داشت، ضمن اینکه در حیطۀ حرفۀ خود گفت‌وگوهای تخصصی را می‌فهمد. همچنین قادر به بیان روشن و دقیق نظرات خود در موضوعات فراوان خواهد بود و می‌تواند ضمن بیان نظرات خود در مورد یک موضوع به تحلیل این نظرات نیز بپردازد. زبان‌آموز در این سطح قادر به ارتباط روان و فی‌البداهه با دیگران است به صورتی که گفت‌وگو با آلمانی زبان‌ها بدون مشکل جدی به خوبی میسر شود.دورۀ B2 در 160 تا 224  ساعت آموزشی (80 تا 112 جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ای) ارائه می‌شود.

دورۀ C1

پس از پایان دورۀ B2، دورۀ C1 (سطح پیشرفته دو) ارائه می‌شود. زبان‌آموز پس از گذراندن سطح C1 قادر به درک مفموم متون پیچیده و طولانی در موضوعات فراوان خواهد بود و می‌تواند مفاهیم کنایی را نیز درک کند. همچنین می‌تواند به صورت فی‌البداهه و روان اظهار نظر کند و از دانش زبانی خود در زندگی اجتماعی، شغلی،‌ آموزشی و تحصیلی به گونۀ مؤثر و مفید استفاده کند. زبان‌آموز در این سطح توانایی اظهار نظر در مورد موضوعات پیشرفته به صورت مفصل و با ساختارهای پیشرفته را خواهد داشت. دورۀ C1 در 160 تا 224 ساعت آموزشی (80 تا 112 جلسۀ ۹۰ دقیقه‌ای) ارائه می‌شود.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...