مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز


مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز

مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز در سال های 1387، 1388و 1389 به عنوان برترین نمایندگی در بین حدود 60 نمایندگی مجتمع فنی تهران در سطح کشور شناخته شد. مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز به عنوان بزرگ ترین مرکز برگزاری دوره های آموزشی تخصصی استان البرز فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرد و در حال حاضر در سه ساختمان آزادگان، فردیس و هشتگرد به طور گسترده در حال ارائه خدمات آموزشی است. مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز دارای امکانات و تجهیزات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مناسبی است. از جمله این امکانات می توان به کلاس ها و سایت های مجهز، سالن کنفرانس و همایش، کتابخانه، بوفه، کارگاه های تخصصی، فضای برگزاری ژوژمان و ... اشاره کرد.

کلاس های آموزشی درمجتمع فنی تهران نمایندگی البرز

کلاس های آموزشی در مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز در دپارتمان های آموزشی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، هنر و معماری، فنی و مهندسی، مالی و حسابداری، مدیریت کسب و کار، مهارت های دانش آموزی،زبان های خارجی، اشتغال و کارآفرینی و آموزش های سازمانی و همچنین ارائه مشاوره تحصیلی، مهارتی و شغلی به دانش پذیران گرامی تدوین و اجرا می شود.

از جمله کلاس های کاربردی در دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات می توان به کلاس شبکه و کلاس ICDL اشاره کرد. در دپارتمان مدیریت کسب و کار کلاس هایی مانند مدیریت کسب و کار و MBA و در دپارتمان هنر و معماری کلاس معماری، طراحی لباس و کلاس آموزش خیاطی برگزار می شود.

 


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...