آموزشگاه آرایشگری عریس


آکادمی آرایشگری عریس در سال 1999 میلادی تحت عنوان یک موسسه آموزش عالی بین المللی و چند ملیتی تاسیس شد و اکنون در 9 کشور ترکیه، ایران، امارات متحده عربی، روسیه، مالزی، آلمان، برزیل، کانادا و استرالیا نمایندگی فعال دارد. آموزشگاه آرایشگری عریس از زمان تاسیس تا امروز موفق به کسب بیش از 30 عنوان و لوح و رتبه برتر در سطح بین المللی شده است و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و تخصصی ترین مراکز آموزش عالی در زمینه های آرایشگری و مراقبتی زیبایی در دنیا شناخته می شود. آموزشگاه آرایشگری عریس دارنده ی انحصاری 17 مدرک و گواهینامه بین المللی می باشد.

 دوره های آموزشی عریس شامل بیش از 70 شاخه اصلی آرایشگری، زیبایی، مراقبتی و بهداشتی می شود. دوره های ترمیک در آموزشگاه آرایشگری عریس در دو سطح تخصصی و مربیگری برگزار شده و مدت زمان برگزاری ترم آموزشی متناسب با رشته و سطح آموزش بین 8 الی 22 جلسه متغیر است. کلیه دوره های آموزشی در آکادمی آرایشگری عریس دارای شرایط VIP می باشد. بطوریکه هنرجویان شهرستانی از هر نقطه از کشور که قصد شرکت در کلاس های آموزشی را دارند می توانند از امکاناتی همچون برخورداری از هتل و محل اقامت، بلیط هواپیما، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری استفاده کنند.

برای ثبت نام در دوره های آرایش و پیرایش، گریم و میکاپ، کاشت ناخن و آموزش کراتینه مو می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...