آموزشگاه آرایشگری نیک رویان


آموزشگاه آرایشگری نیک رویان

یکی از آموزشگاه های آرایشگری مردانه در میدان ولیعصر تهران، آموزشگاه آرایشگری نیک رویان است. در آموزشگاه نیک رویان دوره های آرایشگری از جمله دوره پیرایشگر مردانه درجه 1 و 2، متعادل ساز چهره مردانه، چهره پردازی مردانه، ترمیم کننده موی سر برگزار می شود.

دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری نیک رویان

دوره پیرایشگری درجه 2، دوره پایه و اصلی پیرایشگر مردانه است. دوره پیرایشگر درجه 1، دوره ارتقاء مهارت برای آرایشگران محترم و کارآموزانی است که درجه 2 را  گذارنده اند. در دوره متعادل ساز چهره مردانه، گریم تخصصی داماد آموزش داده می شود. همچنین در دوره چهره پردازی مردانه، گریم سینمایی آموزش داده می شود. در دوره ترمیم کننده موی سر نیز ترمیم مو پروتز و بافت موی سر به هنرجویان تدریس می شود. در آموزشگاه نیک رویان، دوره کاربر مواد شیمیایی با هدف آموزش رنگ، مش، دکلره، کراتینه و... برگزار می شود.

اگر می خواهید لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران را به صورت یکجا و در کنار هم ببینید و آموزشگاه های آرایشگری در تهران را با هم مقایسه کنید، به صفحه آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران مراجعه کنید.

هدف سایت آموزشگاهان، معرفی آموزشگاه های مختلف کشور در زمینه های مختلف و کمک به شما عزیزان در انتخاب بهترین آموزشگاه ها است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...