لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران


آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

لیست بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه در تمام مناطق تهران و شهریه دوره ها در سال 1401

آموزشگاه آرایشگری سرای نمونه

آموزشگاه آرایشگری سرای نمونه در تجریش یکی از آموزشگاه های قدیمی با بیش از 20 سال سابقه است. آموزشگاه سرای نمونه برگزار کننده کلیه دوره های مراقبت و زیبایی توسط مدرسین برجسته کشوری و مجهز به ابزارهای مدرن و پیشرفته است. این آموزشگاه ارائه دهنده پنج دیپلم بین المللی و ۲۴/۵ واحد درسی از مبتدی تا پیشرفته با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد.

 • waze

تهران، تجریش، میدان قدس، نبش دربند، پلاک 3، طبقه 3

آموزشگاه آرایشگری سفیر

آموزشگاه آرایشگری سفیر در خیابان خاوران تهران، یکی از آموزشگاه های فعال در زمینه آموزش آرایشگری مردانه با سه شعبه است. هر سه شعبه ی آموزشگاه سفیر زیر نظر یک نفر مدیریت می شود و شعب آن هیچ تفاوتی با هم ندارند. آموزشگاه سفیر دارای پروانه تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد و بیش از 25 سال تجربه دارد.

 • waze

تهران، خیابان خاوران، ضلع جنوبی ترمینال خاوران، ساختمان پلیس +10، طبقه دوم

آموزشگاه آرایشگری پارسامو

آموزشگاه آرایشگری پارسامو در بلوار فردوس تهران با 30 سال سابقه در زمینه آموزش آرایشگری مردانه یکی از آموزشگاه های معتبر منطقه است. این آموزشگاه دارای دو شعبه در تهران است که یکی در بلوار فردوس و دیگری در شهر قدس است. هدف اموزشگاه پارسامو آموزش های کاربردی و عملی برای ورود راحت تر هنرجویان به بازار کار و راه اندازی کسب و کار است.

 • waze

تهران، بلوار فردوس غرب (ناصر حجازی)، بعد از چهارراه شقایق، جنب شیرینی فروشی کندو، پلاک 471، طبقه سوم

آموزشگاه آرایشگری عصر مو

آموزشگاه آرایشگری عصر مو در تهران دارای دو شعبه در میدان ولیعصر و میدان فاطمی می باشد. آموزشگاه عصر مو برگزار کننده دوره های آموزش آرایشگری مردانه در رشته های مختلف است.  در آموزشگاه عصر مو دوره های آموزش آرایشگری مردانه  درجه 1 و 2 و دوره جامع برگزار می شود. همچنین دوره های آموزش گریم سینمایی (چهره پردازی مردانه)، آموزش گریم داماد (متعادل سازی چهره مردانه)، آموزش ترمیم موی مردانه، کاربرد مواد شیمیایی و انواع رنگ تخصصی برگزار می شود.

 • waze

تهران، میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز، جنب ساندویچ هایدا، ساختمان شماره 14 طبقه 5 واحد 15

آموزشگاه آرایشگری نیک رویان

یکی از آموزشگاه های آرایشگری مردانه در میدان ولیعصر تهران، آموزشگاه آرایشگری نیک رویان است. در آموزشگاه نیک رویان دوره های آرایشگری از جمله دوره پیرایشگر مردانه درجه 1 و 2، متعادل ساز چهره مردانه، چهره پردازی مردانه، ترمیم کننده موی سر برگزار می شود.

 • waze

تهران، شمال غربی میدان ولیعصر، ورودی شرقی مجتمع تجاری اهدا، طبقه اول، واحد 14

آموزشگاه آرایشگری جهان مو

آموزشگاه آرایشگری جهان مو در میدان انقلاب تهران، یکی از شعب آموزشگاه های آرایشگری مردانه است که توسط استاد عباس نجفی اداره می شود. از شعب دیگر استاد نجفی می توان به آموزشگاه آرایشگری سفیر اشاره کرد. همه ی شعب آموزشگاه ها، زیر نظر استاد نجفی بوده و تفاوتی از نظر سطح آموزش، تضمین ها و تخفیف ها ندارند. آموزشگاه جهان مو دارای 30 سال سابقه کار و برگزاری سمینارهای متعدد خارجی و داخلی است.

 • waze

تهران، میدان انقلاب، ضلع شمال شرقی میدان، جنب بانک شهر، ساختمان 1135 ، طبقه 4

آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

اگر به دنبال آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران هستید با آموزشگاهان همراه باشید. در آموزشگاهان لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران را برای شما آماده کرده ایم.  بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه آموزشگاهی است که تمام نیاز های شما را از همان ابتدای آموزش تا هنگام راه اندازی سالن رفع کند.

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگاه مردانه در تهران

آموزشگاه آرایشگاه مردانه ی خوب باید دارای امکانات و تجهیزات کامل برای آموزش هنرجویان باشد. مدرکی که در پایان دوره آموزش آرایشگری به هنرجویان داده می شود باید معتبر باشد. سعی کنید آموزشگاهی که تکنیک ­ها و مهارت­ های متنوع و به روز را در متد آموزشی خود داشته باشد، انتخاب کنید.  بهترین کار این است که از افرادی که قبلا در آموزشگاه مورد نظرتان دوره دیده اند، اطلاعات بیشتر کسب کنید و یا از نظراتشان آگاه شوید. برای این منظور می توانید به صفحه ی اینستاگرام آموزشگاه مد نظرتان مراجعه کنید و نظرات را بخوانید. در آموزشگاهان آدرس صفحه اینستاگرام همه ی آموزشگاه ها موجود است.

هزینه آموزش آرایشگری مردانه در تهران

شهریه دوره های آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه های مختلف تفاوت دارد و بستگی به منطقه، امکانات آموزشگاه، مهارت اساتید و برخی فاکتورهای دیگر دارد.

مزایا و معایب شغل آرایشگری مردانه

از مزایای شغل آرایشگری مردانه می توان به این مورد اشاره کرد که در هر جایی از ایران و یا کشور های دیگر می توانید این کار را راه اندازی کنید و حتی برای مهاجرت نیز از این مهارت استفاده کنید. از معایب این کار می توان به ایستادن های طولانی مدت و آسیب های جسمی در دراز مدت  اشاره کرد. راه اندازی آرایشگری مردانه نسبت به زنانه آسان تر بوده و سرمایه کمتری برای راه اندازی نیاز دارد. اگر دنبال آموزشگاه آرایشگری مردانه هستید، در بالای همین صفحه می توانید بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه در تهران را مشاهده کنید.

 • آرایشگری مردانه چه دوره هایی دارد؟

  آموزش آرایشگری مردانه درجه 1 و 2، گریم سینمایی، گریم داماد (متعادل سازی چهره) و ترمیم مو از دوره های اصلی آرایشگری مردانه هستند.

 • تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی آرایشگاه مردانه چیست؟

  سشوار، ماشین اصلاح، قیچی آرایشگری، اتو مو، صندلی آرایشگاهی، صندلی سرشور، صندلی انتظار، اب پاش، مو پران، پیش بند، شانه، برس، لوازم بهداشتی و آرایشی حداقل ترین وسایل برای راه اندازی یک آرایشگاه مردانه است.

عوارض کراتینه مو و راه های جبران عوارض و روش های جایگزین کراتین مو
مقالات آرایشگری

عوارض کراتینه مو

مواد کراتینه حاوی مواد شیمیایی قوی مانند فرمالدئید و سایر آلدئید ها بوده و ممکن است با مو و پوست سر هر کسی سازگاری نداشته باشد و باعث ایجاد یک سری عوارض کوتاه مدت و یا بلند مدت شود که در ادامه به بررسی این عوارض می پردازیم.

مدت زمان ماندگاری کراتین مو و بررسی عوامل موثر در دوام کراتینه
مقالات آرایشگری

ماندگاری کراتین مو و راه های افزایش آن– مدت زمان و عوامل موثر در دوام کراتینه

یکی از سوالاتی که احتمالا قبل از کراتینه کردن مو برایتان پیش می آید، این است که مدت زمان ماندگاری کراتین مو چقدر است. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم به مدت زمان و عوامل موثر در ماندگاری و دوام کراتینه مو بپردازیم.

هزینه دوره های آموزش کراتین و احیا مو و کار با مواد در سال 1401
مقالات آرایشگری

هزینه آموزش کراتین مو

هزینه کلاس های آموزش کراتین مو بستگی به تعداد نفرات شرکت کننده و خصوصی یا گروهی بودن کلاس ها دارد و از 3 تا 5 میلیون متغیر است. تهیه وسایل مورد نیاز دوره کراتینه و مواد مصرفی کراتینه بر عهده هنرجویان می باشد. قیمت پکیج کامل وسایل کراتینه مو در حدود 6 میلیون تومان می شود.

انواع روش های صاف کردن مو (مزایا و معایب)
مقالات آرایشگری

انواع روش های صافی مو

معرفی و بررسی مزایا و معایب انواع روش های موقت، نیمه دائمی و دائمی صافی مو از جمله کراتینه، صافی با دستگاه نانو، صافی با پروتئین تراپی، ماسک مو و ...

دلایل کمرنگ شدن تاتو بدن و راه حل
مقالات آرایشگری

کمرنگ شدن تاتو بدن

بررسی دلایل و علت های کمرنگ شدن تاتو بدن و تغییر رنگ تاتو به سبز و آبی و جلوگیری از آن، راه های مراقبت بعد از تاتو بدن

بهترین برند رنگ مو خارجی و ایرانی موجود در بازار
مقالات آرایشگری

بهترین برند رنگ مو خارجی و ایرانی

معرفی بهترین و پرفروش ترین برند های رنگ مو خارجی و ایرانی موجود در بازار ایران به همراه ویژگی های آن ها


ارسال نظر

Loading...
 • رضا قاسمی
  من میخوام یه آرایشگاه بزنم هنوز دوره ثبت نام نکردم به نظرتون درآمدش خوبه؟ و اینکه اگه خودم آرایشگاه راه بندازم خوبه یا صندلی اجاره کنم؟
  • مدیر سایت

   برای شروع شغل آرایشگری بهتره اول توی همون منطقه ای که قصد دارید آرایشگاه راه اندای کنید، صندلی اجاره کنید و یه مدت کار کنید تا زمانی که خواستید خودتون مغازه بگیرید مشتری داشته باشید و اصطلاحا خاک خوری کرد هباشید تا از نظر مالی ضرر نکنید.