معرفی بهترین آموزشگاه های عکاسی در تهران با آدرس و تلفن


آموزشگاه عکاسی در تهران

معرفی بهترین کلاس ها و آموزشگاه های عکاسی در تهران از مبتدی تا پیشرفته با آدرس و تلفن

آموزشگاه عکاسی دیدنگار

آکادمی عکاسی دیدنگار واقع در خیابان انقلاب در سال 1395 با اهداف آموزشی و بهره گیری از اساتید خوش نام و مجرب آغاز به کار کرد. این آموزشگاه دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده و مورد تایید وزارت کار می باشد، در نتیجه مدرک ارائه شده در پایان دوره، معتبر و قابل استناد است. آکادمی دیدنگار برگزار کننده انواع مختلف کلاس ها و دوره های حضوری، آنلاین و فیلم های آموزشی به صورت مبتدی تا پیشرفته است.

  • waze

تهران، خیابان انقلاب، خیابان بهار جنوبی، مجتمع بهار، طبقه دوم اداری، واحد 540

اگر می خواهید به عنوان یک عکاس حرفه ای فعالیت داشته باشید، باید حتما دید بلند مدتی داشته باشید تا بتوانید در این حوزه موفق شوید. عکاسی یکی از شاخه های هنر است که در صورت فعالیت در آن می توانید آن را به یک شغل ثابت و پر درآمد تبدیل کنید. این حرفه علاقه مندان زیادی دارد و فعالیت در آن نیازمند یادگیری، خلاقیت و تمرین است. برای یادگیری عکاسی می توانید در دوره ها و کلاس های آموزش عکاسی در آموزشگاه های معتبر و دارای مجوز شرکت کنید. در بالای همین صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه های عکاسی در تهران را برایتان گردآوری کرده ایم. اگر علاقه مند به عکاسی و ساکن تهران هستید، تا انتهای این صفحه همراه آموزشگاهان باشید.

در ابتدای یادگیری عکاسی باید مثل هر حرفه ی دیگری الفبای آن را که شامل شناخت کادربندی و عناصر بصری و از همه مهم‌تر شناخت دوربین عکاسی که ابزار شما برای ثبت عکس است آموزش ببینید. از راز های موفقیت در عکاسی می توان به علاقه، صبر و شناخت همه جانبه عکاسی اشاره کرد.

عکاسی حوزه ها و شاخه های مختلفی از جمله عکاسی دیجیتال، عکاسی پرتره و مدلینگ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، عکاسی کودک و نوزاد، ادیت عکس، عکاسی طبیعت، عکاسی ودینگ (عروسی)، عکاسی ورزشی، عکاسی در شب، عکاسی مستند اجتماعی، عکاسی تئاتر و سینما، عکاسی معماری، عکاسی خبری و ... دارد.

با شناخت انواع سبک های عکاسی و با توجه به علاقه تان بعد از یادگیری اصول، مفاهیم و تکنیک های اولیه عکاسی می توانید وارد هر یک از این شاخه ها شوید و در آن فعالیت کنید. برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران می توانید در صفحه مربوط به هر آموزشگاه در مورد خدمات و کلاس های آن ها مطالعه کنید و بهترین آن را انتخاب کنید. اگر هم به دنبال کلاس آموزش عکاسی با مدرک بین المللی هستید می توانید در مورد مدرک قابل ارائه از هر آموزشگاه سوال فرمایید.

دوره های آموزشی عکاسی در تهران

معمولا دوره ها و کلاس های آموزش عکاسی در تهران در بیشتر آموزشگاه ها شامل دوره آموزش عکاسی آتلیه، دوره عکاسی دیجیتال، عکاسی پرتره و مدلینگ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، عکاسی کودک و نوزاد و دوره های ادیت عکس می باشد. هر کدام از این شاخه ها نکات و آموزش های مربوط به خودش را دارد و حوزه کاری آن جداست. پس سعی کنید در شاخه ای که علاقه دارید وارد شوید و در آن به صورت حرفه ای فعالیت کنید. سعی کنید بعد از گذراندن کلاس عکاسی در تهران حتما در آزمون فنی و حرف های شرکت کنید و مدرک مربوط به آن را بگیرید.

دوره آموزش عکاسی دیجیتال در تهران

مهم ترین و مقدماتی ترین دوره برای شروع عکاسی دوره آموزش عکاسی دیجیتال است.این دوره پیش نیاز خاصی برای شرکت کردن ندارد و خود این دوره پیش نیاز تمامی دوره های عکاسی است. لازمه شرکت در دوره عکاسی دیجیتال داشتن یک دوربین دیجیتال است که قابلیت تعویض لنز داشته باشد. در ابتدای این دوره هنرجویان ابتدا با مفاهیم اساسی و پایه تصویر مانند خط، نقطه، سطح، رنگ و … آشنا می شوند. بعد از یادگیری مفاهیم پایه وارد بخش شناخت دوربین می شوید و بعد از گذراندن این دوره و تسلط بر آن می توانید وارد سبک مورد علاقه تان شوید و آن را یاد بگیرید.

دوره آموزش عکاسی دیجیتال شامل سرفصل های آشنایی با منو دوربین ها، آشنایی با مثلث نوردهی، دیافراگم، ترکیب بندی و … است. این دوره حدودا 50 ساعت است و در طی 2 ماه برگزار می شود. مدرکی که در پایان این دوره اعطا می شود مدرک آموزشگاهی است اما اگر مدرک رسمی فنی و حرفه ای می خواهید باید در آزمون سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنید.

دوره آموزش عکاسی صنعتی در تهران

عکاسی صنعتی در حوزه عکاسی از محصولات تولید کنندگان برای تبلیغات و بازاریابی فعالیت دارد. این دوره هم برای افرادی که تولید کننده یک محصول هستند مناسب است و هم برای افراد علاقه مند این حوزه که می توانند از طریق همکاری با تولید کننده ها درآمد داشته باشند. پیش نیاز شرکت در دوره عکاسی صنعتی و تبلیغاتی این است که بیس عکاسی دیجیتال و‌ پایه رو بلد باشید و بتونید روی حالت منوآل دوربین عکاسی کنید.

یک عکاس صنعتی باید توانایی نمایش همه زوایای محصول، متریال و جنس محصول، ابعاد محصول، رنگ محصول و به طور خلاصه نشان دادن ویژگی‌های ظاهری کالا را داشته باشد. بازار کار عکاسی صنعتی و تبلیغاتی هم مثل عکاسی پرتره خوب است و برای شروع آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی با خریدن حداقل تجهیزات مانند یک دوربین و سه شاخه نور می توانید این کار را شروع کنید. اگر ساکن تهران و علاقه مند به عکاسی صنعتی و تبلیغاتی هستید، برای ثبت نام در دوره آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در تهران می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موجود در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

دوره آموزش عکاسی پرتره در تهران

یکی از محبوب ترین و جذاب ترین دوره های عکاسی، دوره عکاسی پرتره است و به دلیل جذابیتی که دارد علاقه مندان زیادی را جذب خود کرده است. برای شرکت در این دوره هم مثل دوره قبل نیاز به یک دوربین دیجیتالی که قابلیت تعویض لنز داشته باشد دارید و پیش نیاز شرکت در این دوره این است که بیس و پایه عکاسی را بلد باشید. معمولا سوژه های عکاسی پرتره سوژه های انسانی است و به همین دلیل بازار کار خوبی دارد و درآمد بالایی دارد. از نکات مهمی که در این دوره یاد می گیرید انتخاب نور و زاویه مناسب و آشنایی با اصول نورپردازی و ترکیب بندی است. عکاسی پرتره شامل عکاسی پرتره کلاسیک، عکاسی پرتره استریت استایل، عکاسی پرتره سبک زندگی و … می باشد. با گذراندن این دوره و شناخت عمیق انواع نور در آموزش عکاسی پرتره و مدلینگ می توانید عکس های زیبایی از چهره افراد ثبت کنید و از طریق آن به درآمد برسید. همچنین در این دوره کار با مدل و ‌نحوه درست ژست دهی آموزش داده می شود.

حوزه کاری عکاسی پرتره بسیار وسیع است و از ساده ترین عکس ها که همان عکس های پرسنلی است را شامل می شود تا عکاسی از مدل های مزون ها، عکاسی از خوانندگان و هنرمندان برای آلبوم ها و آثار هنری شان، عکاسی از مدل های لوازم آرایشی و ...

سر فصل های آموزشی در دوره آموزش عکاسی پرتره شامل آشنایی با تنظیمات حرفه ای دوربین، تکنیک های کادربندی و ترکیب بندی، تکنیک های عکاسی از چهره و بدن، آشنایی با اصول عکاسی پرتره گلامور و …

در دوره عکاسی مدلینگ، مدل هم برای تمرین هنرجویان حضور دارد و هنرجویان می توانند نکاتی که آموزش می بینند را اجرا کنند. بعد از گذراندن این دوره با کمی خلاقیت و تمرین زیاد و داشتن نمونه کارهای قوی می توانید وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید. اگر ساکن تهران و علاقه مند به عکاسی پرتره هستید، برای ثبت نام در دوره آموزش عکاسی پرتره در تهران می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موجود در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

دوره آموزش عکاسی کودک و نوزاد در تهران

یکی از شاخه های پردرآمد عکاسی مخصوصا در شهر هایی مثل تهران و تهران عکاسی کودک و نوجوان است. زوج های جوان علاقه دارند تا از کودک شان از نوزادی تا نوجوانی عکس های زیبا داشته باشند. البته فعالیت در این شاخه از عکاسی به دلیل سر و کار داشتن با کودکان صبر و حوصله زیادی می خواهد و ممکن است هر کسی نتواند از پس آن بر آید. یکی از مهم ترین مبانی آموزش در این دوره دورپیچ کردن نوزاد هست که آموزش می بینید.

شناخت رنگ ها و هارمونی رنگ ها یکی از مهم ترین مواردی است که باید در زمینه عکاسی کودک و نوزاد یاد بگیرید. یکی از موارد مهم در عکاسی کودک داشتن اکسسوری های متنوع است. برای بازاریابی در زمینه عکاسی کودک باید نمونه کار های خوب تان را به اشتراک بگذارید تا بتوانید مشتری جذب کنید. این دوره از عکاسی مدرک رسمی فنی و حرفه ای ندارد اما هر آموزشگاه در پایان دوره به هنرجو های خود گواهی پایان دوره می دهد. اگر ساکن تهران و علاقه مند به عکاسی کودک و نوزاد هستید، برای ثبت نام در دوره آموزش عکاسی کودک و نوزاد در تهران می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موجود در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

هزینه دوره عکاسی فنی حرفه ای در تهران

هزینه کلاس های عکاسی به عوامل مختلفی مثل محل آموزشگاه، امکانات آموزشگاه، اساتید و مربیان، نوع دوره ها، تعداد جلسات و ... بستگی دارد. به طور معمول شهریه کلاس های عکاسی در تهران از حدود 4 الی 5 میلیون تومان شروع می شود و در آموزشگاه های مختلف این نرخ متفاوت است. یکی دیگر از مواردی که بر روی مقدار شهریه ی کلاس ها تاثیر می گذارد خصوصی و یا گروهی بودن کلاس هاست که قاعدتا کلاس های خصوصی عکاسی هزینه بالاتری دارند. محل آموزشگاه هم یکی از موارد تاثیر گذار بر روی شهریه کلاس ها است. به طور مثال هزینه کلاس های عکاسی در عظیمیه و مهرشهر با هزینه کلاس عکاسی در فردیس متفاوت است.


ارسال نظر

Loading...