لیست بهترین کلاس بازیگری در تهران


کلاس بازیگری در تهران

لیست بهترین کلاس های بازیگری کودک و بزرگسال در تمام مناطق تهران از مبتدی تا حرفه ای با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس و تلفن، معرفی بهترین آموزشگاه سینمایی و بازیگری تهران

موسسه هنرگستر حیایی

موسسه هنرگستر حیایی در تابستان 1397 به منظور کشف، جذب، آموزش و حمایت از افراد مستعد و علاقمند به بازیگری و تئاتر تاسیس شد. موسسه بازیگری حیایی با دارا بودن امکانات استاندارد و حرفه ای نظیر 3 پلاتو و استودیو فیلمبرداری کروماکی کار خود را برای پرورش هنرجویان پر تلاش شروع کرد تا این عزیزان بتوانند فضای سینمایی را تجربه کنند. کلاس های آموش بازیگری در موسسه هنرگستر حیایی هم برای نوجوانان و هم برای بزرگسالان در 3 سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته برگزار می شوند. علاقمندان به بازیگری و آموزش بازیگری تئاتر بعد از انجام یک مرحله تست بازیگری که به صورت رایگان برگزار می شود، یادگیری بازیگری را آغاز می کنند.

 • waze

تهران، میرداماد، ضلع جنوبی میدان مادر، خیابان شاه نظری، کوچه ناز آفرین، مجتمع تجاری پویا، طبقه ۴

کلاس بازیگری شبنم قلی خانی

در آموزشگاه بازیگری شبنم قلی خانی شما از همان ابتدای کار با مشکلات بدن و بیان خود رو به رو می شوید و در جهت رفع ایرادات خود پیش می روید. در آموزشگاه شبنم قلی خانی دوره های بازیگری شامل مبانی بازیگری، بازیگری پیشرفته، ایده تا اجرا، کلاس بازیگری کودک و نوجوان و دوره های کارگردانی شامل کارگردانی تئاتر و کارگردانی فیلم و دوره نویسندگی شامل مبانی نمایشنامه نویسی و نمایشنامه نویسی پیشرفته است.


تهران، خیابان ولیعصر

کلاس بازیگری کارنامه

آموزشگاه فرهنگی و هنری کارنامه، در زمینه ادبیات، هنر، تئاتر و سینما فعالیت دارد. اگر به دنبال کلاس بازیگری در تهران هستید، موسسه کارنامه می تواند یکی از گزینه های خوب در شمال تهران باشد. موسسه کارنامه عضو اتحادیه مدارس سینمایی یوروآسیا است. کلاس بازیگری کارنامه شامل دوره های شخصیت سازی، نقش آفرینی، کارگردانی متن ناممکن، مستند سازی، کارگردانی تئاتر، کارگاه بازیگری، شناخت سینما، تاریخ سینما، فیلمنامه نویسی، کاربرد زبان صورت و بدن و بسیاری از دوره های دیگر است.

 • waze

تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی (سعدآباد)، خیابان افراز، کوچه انوش، پلاک 5
کلاس بازیگری امین تارخ

کلاس بازیگری امین تارخ

کلاس های بازیگری امین تارخ به عنوان اولین و قدیمی ترین کلاس آزاد بازیگری در یوسف آباد تهران است که در سال 1373 تاسیس شد. پوریا پور سرخ، شهرام قاعدی، پاشا رستمی، حبیب رضایی، مهتاب کرامتی، ترانه علیدوستی، شهاب کسرایی، مریم بوبانی، بیتا بادران، غزل صارمی، مجید مشیری، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، شبنم مقدمی، بیتا سحرخیز، شهناز شهبازی، مینا احمدوند، فرانک حیدریان و بسیاری از بازیگران دیگر، از فارغ التحصیلان موسسه بازیگری امین تارخ هستند.

 • waze

تهران، خیابان جهان آرا، کوچه سی و پنجم، پلاک ۵۹

کلاس بازیگری در تهران

اگر قصد ثبت نام در کلاس بازیگری در تهران را دارید، برای آشنایی با بهترین کلاس بازیگری در تهران با آموزشگاهان همراه باشید. کلاس بازیگری یکی از زیر مجموعه های آموزشگاه فرهنگی و هنری است. در آموزشگاه های بازیگری کلاس هایی مانند کلاس بازیگری بزرگسال، بازیگری کودک و نوجوان، کلاس های کارگردانی، بازیگری و هنرهای نمایشی، کلاس های فن بیان و گویندگی و سخنوری، عکاسی و تصویربرداری، گریم سینمایی، تدوین فیلم، طراحی صحنه، نویسندگی و نمایشنامه نویسی برگزار می شوند.

سن یکی از عوامل اصلی برای انتخاب یک نقش است. بیشتر افرادی که در کلاس های بازیگری ثبت نام می کنند، در بازه سنی 15 تا 30 سال هستند. اما این دلیل بر این نیست که حتما باید در این بازه سنی قرار داشته باشید. در هر سن و سالی که باشید می توانید در کلاس بازیگری ثبت نام کنید و نقش برای تمامی سنین در فیلم ها وجود دارد. برای بازیگر شدن پیش نیاز مشخصی وجود ندارد اما داشتن مهارت هایی مانند فن بیان، سوارکاری، نقاشی، خوشنویسی و… به شما در انتخاب شدن برای ایفای نقش کمک می کند.

چهار عامل علاقه، استعداد، حمایت خانواده و پشتیبانی مالی از عوامل مهم برای ورود به حرفه بازیگری است و نبود آن ها راه را کمی دشوار میکند.

هزینه کلاس بازیگری در تهران

هزینه کلاس های بازیگری در آموزشگاه های مختلف تهران متفاوت است و اختلاف مشهودی وجود دارد. معمولا شهریه کلاس بازیگری از حدود 2 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان است. برای اطلاع دقیق از هزینه کلاس بازیگری با شماره تلفن های آموزشگاه ها تماس بگیرید.

 • برای ثبت نام در کلاس بازیگری چه سنی مناسب است؟

  بهترین سن برای ثبت نام در کلاس بازیگری 15 تا 30 سال است اما افراد در همه‌ی سنین می توانند در کلاس های بازیگری ثبت نام کنند.

 • پیش نیاز کلاس های بازیگری چیست؟

  علاقه، استعداد، حمایت خانواده و پشتیبانی مالی از عوامل مهم برای ورود به حرفه بازیگری است و نبود آن ها راه را کمی دشوار میکند.

 • زود بازده ترین بخش حرفه بازیگری از نظر درآمد کدام است؟

  تدوین و تصویر برداری نسبت به کارگردانی و بازیگری زود بازده تر است و زودتر به درآمد می رسید.

 • بهترین آموزشگاه برای ثبت نام در کلاس بازیگری کدام است؟

  برای ثبت نام در کلاس بازیگری حتما به قدمت موسسه، فعالیت‌های جاری، اساتید، مجوز فعالیت و … توجه کنید.

 • تفاوت بازیگری در تئاتر و سینما در چیست؟

  بازیگری در تئاتر به صورت زنده و بدون هیچ ضبطی صورت می گیرد اما بازیگری در سینما با برداشت و ضبط های متعدد انجام می شود.


ارسال نظر

Loading...
 • محمدرضا مهدی زاده
  کلاس های بازیگری شرایط سنی داره؟ پسرم که 14 سالشه رو میخوام بفرستم کلاس بازیگری خودش بیشتر به تئاتر علاقه داره
  • مدیر سایت

   سلام

   برای اطلاع در مورد شرایط سنی ثبت نام در کلاس های بازیگری باید با خود آموزشگاه ها تماس بگیرید.