موسسه هنرگستر حیایی


موسسه هنرگستر حیایی

موسسه هنرگستر حیایی در تابستان 1397 به منظور کشف، جذب، آموزش و حمایت از افراد مستعد و علاقمند به بازیگری و تئاتر تاسیس شد. موسسه بازیگری حیایی با دارا بودن امکانات استاندارد و حرفه ای نظیر 3 پلاتو و استودیو فیلمبرداری کروماکی کار خود را برای پرورش هنرجویان پر تلاش شروع کرد تا این عزیزان بتوانند فضای سینمایی را تجربه کنند. کلاس های آموش بازیگری در موسسه هنرگستر حیایی هم برای نوجوانان و هم برای بزرگسالان در 3 سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته برگزار می شوند. علاقمندان به بازیگری و آموزش بازیگری تئاتر بعد از انجام یک مرحله تست بازیگری که به صورت رایگان برگزار می شود، یادگیری بازیگری را آغاز می کنند.

معمولا قبل از ثبت نام در کلاس های بازیگری سوالاتی نظیر “شرایط بازیگر شدن چیست؟”، “راه بازیگر شدن کدام است؟”، “چگونه بازیگر شوم؟” و “برای بازیگر شدن چه باید کرد؟” برای هنرجویان پیش می آید. در مرحله ی مقدماتی آموزش بازیگری پاسخ همه ی این سوالات را می یابید. هنرجویانی که موفق به گذراندن مرحل هی مقدماتی شوند، در دوره ی متوسطه به صورت تخصصی تر با دانش بازیگری آشنا شده و پس از قبولی در آزمون های میان ترمی و پایان ترمی دوره ی پیشرفته را آغاز می کنند. هنرجویان می توانند بعد از پایان دوره های آموزشی خود، در فیلم های کوتاهی که موسسه هنرگستر حیایی تدارک می بیند حضور پیدا کنند و آموزه های خود را عملی کنند.

آموزشگاه بازیگری امین حیایی برگزار کننده دوره های آموزش بازیگری به صورت حضوری و آنلاین می باشد. برای اطلاع از دوره های بازیگری و ثبت نام در  کلاس بازیگری می توانید از طریق شماره تلفن های آموزشگاه اقدام نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...