آموزشگاه زبان اروندسخن اهواز


آموزشگاه زبان اروندسخن با  هدف آموزش ، گسترش علم ،کمک به پیشرفت افراد و آینده سازان کشور به منظور توسعه فردی ، اجتماعی و گسترش ارتباطات بین المللی در منطقه جنوب غرب ایران تاسیس شده است.زبانکده اروندسخن که یکی از بهترین موسسات در استان خوزستان و شهر اهواز می باشد با تکیه بر حضور اساتید و کادر مجرب و حرفه ای واستفاده از متد نوین آموزش در دنیا ، تا رسیدن به قله موفقیت در کنار شما خواهد بود. ساعات پذیرش عمومی و دریافت مشاوره حضوری شنبه تا چهارشنبه بعد از ظهرها است.

ویژگی های آموزشگاه زبان ارودن سخن اهواز

  • مدرسین متخصص
  • دانشجویان فعال
  • رشد علمی بالا
  • آموزش آنلاین

دوره ویژه کودک و نوجوان

آموزش همراه با بازی و سرگرمی ، کلیپ های شاد و مفرح و محیطی کاملا دوستانه به دور از استرس همان چیزی است که فرزندان عزیز شما در آموزشگاه اروندسخن تجربه خواهند کرد.

دوره ویژه آیلتس

امتحان آیلتس در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینینگ برگزارمی‌شود. امتحان اکادمیک توانایی انگلیسی داوطلبانی را میسنجد که قصد دارند تحصیلات خودرا درمقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند و کسب نمره قابل قبول از این امتحان بسیار مهم است.

دوره های بزرگسالان

دوره آموزش زبان تاچ استون Touchstone,منتشر شده از سوی انتشارات دانشگاه کمبریج, مجموعه ای کامل برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان و نوجوانان در سطح مقدماتی تا متوسط (۲B-1A) ست.براساس تحقیقات و بررسی های صورت گرفته از سوی دانشگاه کمبریج تاچ استون …

دوره های خصوصی اروندسخن

پکیج های خصوصی برای افرادی طراحی شده است که به دنبال فراگیری زبان انگلیسی در حداقل زمان میباشند. طی سالهای اخیر، تیم آموزشی مرکز زبان اروندسخن پکیج های خصوصی خود را با هدف بهره وری در زمان و صرفه جویی در هزینه طراحی و برای علاقه مندان برگزار می نماید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...