مرکز تخصصی زبان های خارجی گویا


گویا با تکیه برتجربیات کسب شده به عنوان یکی از مراکز رسمی برگزار کننده آیلتس آکادمیک و جنرال در اهواز، استان خوزستان و جنوب غرب کشور به متقاضیان آزمون IELTS کمک می‌کند تا با یک برنامه منسجم و جامع تمام نیازهایشان برطرف شده و بالاترین نمره را در این آزمون کسب کنند.

دوره‌های ویژه کودک و نوجوان

آموزش همراه با بازی و سرگرمی ، کلیپ های شاد و مفرح و محیطی کاملا دوستانه به دور از استرس همان چیزی است که فرزندان عزیز شما در آموزشگاه گویا تجربه خواهند کرد. باید متن این قسمت به لحاظ اندازه، یکی باشن که شکیل بودن باکس‌ها، حفظ بشه برای همین این خط اضافه شد.

دوره Oxford Phonics World شامل ۴ ترم می‌باشد که ویژه‌ی کودکان دوم تا سوم ابتدایی در نظر گرفته شده است. گام اول در این دوره‌ها آموزش اصوات و حروف الفبای انگلیسی می‌باشد. کودکان عزیز ما در پایان این دوره ها در کنار تقویت مهارت‌های زبانی، اطلاعات بسیار زیادی از واژگان و مکالمات کاربردی انگلیسی را فرا گرفته و قادر به نوشتن حروف و کلمات انگلیسی خواهند بود.

دوره Up & Away پیشرفته کودکان برای دانش آموزان کلاس سوم تا ششم ابتدایی طراحی شده است. سری کتاب‌های Up And Away in English با ارائه برنامه آموزشی مبتنی بر گرامر زبان انگلیسی و شکل نوشتاری ساده، ایده‌آل‌ترین روش آموزش را فراهم می‌آورد. در این دوره زبان آموزان در حین حال که کلاس شاد و مفرحی همراه با بازی و سرگرمی خواهند داشت، آموزش جدی و سطح بالاتری را نسبت به دوره‌های قبل خواهند گذراند. پس از اتمام این دوره ها زبان آموزان عزیز ما قادر به انجام مکالمه‌های روزمره‌ی خود به صورت انگلیسی بدون هیچ مشکلی خواهند بود.

دوره Big English نوجوان مجموعه کتاب‌های Big English در شش جلد تدریس خواهند شد. این مجموعه یکی از بهترین و کامل ترین دوره‌های آموزش زبان انگلیسی است که در قالب محتوا و مطالبی مانند جغرافیا، علوم ، ریاضیات، هنر و … به آموزش زبان انگلیسی می‌پردازد. در روش آموزش CLIL یا همان آموزش زبان محتوا محور ، شاهد افزایش اعتماد به نفس ، اطلاعات عمومی و گسترش دید زبان آموز و در نتیجه افزایش توانایی وی در صحبت کردن، خواهیم بود. در این کتاب شروع هر درس با یک آهنگ خواهد بود که لغات کلیدی و مهم همان درس را آموزش داده و سبب افزایش انگیزه و انرژی زبان آموز می‌شود. در ادامه لغات کلیدی با تصاویر جذاب ارائه شده و نکات گرامری در قالب داستان و مطالب متنوع، آموزش داده خواهند شد. طبق تحقیقات انجام شده، یکی از بهترین روش‌های آموزش گرامر تدریس آن بصورت ناخودآگاه است که این موضوع به خوبی در این کتاب مشاهده می‌شود.

دوره‌های ویژه آیلتس آکادمیک

امتحان آیلتس در دو نوع مختلف آکادمیک و جنرال ترینینگ برگزارمی‌شود. امتحان اکادمیک توانایی انگلیسی داوطلبانی را میسنجد که قصد دارند تحصیلات خودرا درمقطع کارشناسی به بالا در یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه دهند و کسب نمره قابل قبول از این امتحان بسیار مهم است.

این دوره ها مناسب افرادی است که قصد شرکت در آزمون های بین المللی و یا داخلی را دارند. در دوره های آکادمیک هر ۴ مهارت شما Listening , Speaking در کنار مهارت Writing , Reading به صورت تخصصی تقویت خواهند شد. پس اگر تمایل به شرکت در آزمون های بین المللی و یا داخلی را دارید، بهترین انتخاب برای شما دوره های آکادمیک مرکز زبان گویا می باشد.

با اساتید مجرب و جوان و حر فه ای دوره های جذابی را تجربه می کنید.در دوره ها مهارت ها به صورت تفکیک شده و کاملا تخصصی تدریس شده و کلیه فنون و تکنیک های تست زنی آموزش داده می شود.جزوات مدرن و انحصاری گویا در هر مهارت به صورت دسته بندی شده به همراه مجموعه پرسش ها و تست های رایج و کلیدی آزمون اصلی در اختیار داوطلبین قرار میگیرند. آزمون های آزمایشی MOCK EXAM و کلاس های تست زنی در هر ماه در حال برگزاریست و به زبان آموزان محترم کارنامه و مشاوره اختصاصی ارائه می گردد.

دوره‌های ترمیک Touchstone

دوره آموزش زبان تاچ استون Touchstone,منتشر شده از سوی انتشارات دانشگاه کمبریج, مجموعه ای کامل برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان و نوجوانان در سطح مقدماتی تا متوسط (۲B-1A) ست.براساس تحقیقات و بررسی های صورت گرفته از سوی دانشگاه کمبریج تاچ استون …

تاچ استون مهارت های گرامر,واژگان واستراتژی های مکالمه را برای برطرف ساختن نیازهای زبان آموزان در زندگی مدرن امروزی آموزش میدهد.ویژگی های اصلی و بارز این مجموعه عبارتند از:

 • آموزش زبان طبیعی-توسعه صریح و سیستماتیک سبب ایجاد اعتماد به نفس و روان تر شدن مکالمات می گردد.
 • یادگیری استقرایی-تمرین های فعال/دانش آموزان را تشویق می کند تادر یادگیری مستقل تر شده ومسایل را به چالش بکشد.
 • یادگیری تلفیقی-تاچ استون ترکیبی از کتاب ها ,فایل های صوتی ,نرم افزار وفایل های ویدویی است که به یادگیری بهتر زبان آموز کمک شایانی خواهد نمود.

دوره های خصوصی گویا

پکیج های خصوصی برای افرادی طراحی شده است که به دنبال فراگیری زبان انگلیسی در حداقل زمان میباشند. طی سالهای اخیر، تیم آموزشی مرکز زبان گویا پکیج های خصوصی خود را با هدف بهره وری در زمان و صرفه جویی در هزینه طراحی و برای علاقه مندان برگزار می نماید. چنانچه زمان شما به هر دلیلی محدود بوده و فرصت شرکت در کلاسهای عمومی ما را ندارید به شما توصیه می کنیم که در کلاسهای خصوصی ما شرکت کنید.

مزایای شرکت در کلاسهای خصوصی آموزشگاه گویا

 1. فراگیری زبان و تمرین مکالمه با یک مدرس در طی یک دوره آموزشی
 2. نظارت دقیق و پشتیبانی از سوی مدرس مربوطه و دفتر آموزش
 3. نهایت بهره مندی از کلاس بطوریکه تمرکز کلاس کاملا بر روی زبان آموز می باشد
 4. قرارگرفتن زبان آموز در معرض زبان انگلیسی بطور کامل توسط مدرس در طی برگزاری جلسات
 5. رصد کردن نقاط ضعف و قوت زبان آموز و رفع مشکلات زبانی در لحظه
 6. شرکت در کلاسها در زمان دلخواه زبان آموز
 7. داشتن کلاس با مدرس دلخواه
 8. صرفه جویی در وقت و هزینه

تماس با ما


ارسال نظر

Loading...