بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه کدام است؟

نرم افزار مدیریت آموزشگاه

معرفی و بررسی امکانات، قابلیت ها و ویژگی ها 4 تا از بهترین نرم افزار های مدیریت آموزشگاه، موسسه و مراکز آموزشی

آموزشگاهان
آموزشگاهان

هنگامی که تعداد دانش آموزان، دانشجویان و هنرجویان یک آموزشگاه و موسسه افزایش پیدا می کند، مدیریت کلاس ها، اساتید، زمان بندی کلاس ها، ثبت نام داوطلب ها و ... سخت می شود و دیگر قادر به مدیریت آن ها به صورت دستی و بدون نرم افزار مدیریت آموزشگاه نخواهید بود. شرکت های نرم افزاری متعددی نرم افزار مدیریت آموزشگاه طراحی و ارائه کرده اند که هر کدام از آن ها قابلیت ها، امکانات و ویژگی های خاصی را دارا می باشند. یکی دیگر از موضوعات مهم در انتخاب نرم افزار مدیریت آموزشگاه، پشتیبانی و خدماتی است که شرکت ارائه دهنده نرم افزار بعد از آن به شما ارائه می دهد. قیمت نرم افزارهای مدیریت آموزشگاه نیز با توجه به امکانات آن متغیر است. در برخی از این نرم افزار ها امکان برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین وجود دارد. در ادامه ی این مطلب از وبسایت آموزشگاهان می خواهیم برخی از نرم افزار های مدیریت آموزشگاه را معرفی و امکانات آن ها ر ابا هم مقایسه کنیم. با مطالعه این مطلب می توانید بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه را انتخاب نمایید.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه شامل نرم افزار مدیریت آموزشگاه علمی و کنکور، نرم افزار مدیریت آموزشگاه زبان، نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی، نرم افزار مدیریت آموزشگاه حسابداری و مالی و ... می باشد.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان

نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان یک نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت وب است که مناسب برای آموزشگاه های علمی و کنکور، فنی، زبان، موسیقی، هنری، موسیقی و فرهنگی می باشد. با نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان می توانید تمامی امور جاری آموزشگاه خود را مدیریت کنید. مهم ترین ویژگی نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان پرتال بودن آن است. یعنی شما در هر مکان و زمانی امکان کنترل و مدیریت آموزشگاه خود را دارید. این نرم افزار برای آموزشگاه ها و موسساتی که دارای چند شعبه هستند نیز مناسب است و امکان مدیریت تمام واحدهای آموزشی از طریق نرم افزار وجود دارد.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان ماژول ها و قابلیت های مختلفی دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. این ماژول ها شامل ثبت نام و پرداخت آنلاین، کلاس مجازی (آنلاین)، فروشگاه آنلاین، پنل تحت وب داوطلب، پنل تحت وب اساتید، اتوماسیون مدیریت آموزش تحت وب، آزمون آنلاین، سامانه پرسش و پاسخ آنلاین، ماژول تیکت، سامانه مشاوره تحصیلی آنلاین، پخش فیلم ها به صورت استریم، ماژول تعیین وقت، اتوماسیون داخلی، مدیریت جلسات، اجرای دوره مجازی و گواهی نامه است. اگر به دنبال بهترین نرم افزار مدیریت آموزشگاه هستید، نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه می باشد.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان

در این نرم افزار هر استاد و هر دانش آموز به صورت جداگانه پنل شخصی دارند و هر کدام دسترسی ها و امکانات مربوط به خود را دارند. امکان برگزاری آزمون های آنلاین چهارگزینه ای، تشریحی، آزمون های اسپیکینگ، رایتینگ و سوالات به صورت تصویری و صوتی در نرم افزار آموزشگاه بهسامان وجود دارد.

در اتوماسیون داخلی نرم افزار بهسامان امکان ارسال و دریافت پیام توسط کاربران، اساتید و داوطلبان وجود دارد و هر یک از این کاربران به صندوق ورودی، صندوق ارسالی، پیش نویس و آرشیو خودشان دسترسی دارند.

از دیگر ویژگی های مهم نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان قابلیت اجرا در تمام سیستم عامل های موبایل است که باعث تمایز آن نسبت به سایر نرم افزار ها شده است. نرم افزار آموزشگاه بهسامان به گونه ای در موبایل طراحی شده است که مثل یک اپلیکیشن موبایلی کار می کند. همچنین این نرم افزار قابلیت اتصال به نرم افزار های برگزاری کلاس آنلاین مثل ادوبی کانکت، اسکای روم، بیگ بلو باتن و ... را دارد.

در قسمت حسابداری نرم افزار بهسامان می توانید از طریق ماژول مالی نرم افزار به راحتی پرداختی های هر داوطلب را ثبت کنید و گزارش های متنوع بگیرید. موعد سر رسید های چک و اقساط را بررسی کنید. میزان در آمد آموزشگاه در طول یک ترم و هزینه هایی که در آن ترم کرده اید را هم می توانید گزارش بگیرید.

محیط نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان

اگر بخواهیم به طور خلاصه مهم ترین ویژگی های نرم افزار مدیریت آموزشگاه شرکت بهسامان را مرور کنیم می توانیم به ریسپانسیو بودن، پنل دانش آموز و اساتید، کاملا تحت وب، گزارشات متنوع و کاربردی، مدیریت چندین شعبه، ثبت نام و پرداخت آنلاین شهریه، تعریف انواع تخفیف، فروشگاه آنلاین، تعریف اپراتور و سطوح دسترسی، تعیین سطح (ویژه آموزشگاه زبان)، قابلیت توزیع بار سرور کلاس آنلاین، ارزیابی اساتید توسط سوپروایزر، مدیریت تکلیف، محاسبه دستمزد اساتید و تردد و حضور و غیاب کارکنان و اساتید اشاره کنیم.

برای آشنایی بیشتر و دریافت نسخه دموی رایگان نرم افزار مدیریت آموزشگاه بهسامان می توانید به وبسایت شرکت بهسامان مراجعه نمایید.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس یک نرم افزار ساده و هوشمند است که محیطی ساده و کاربرپسند دارد و کاربران را با کمترین تعداد کلیک به مقصد می رساند و بسیاری از فرآیندها را به صورت هوشمند مدیریت می کند.

برای استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس نیازی به نصب نرم افزار نیست واین نرم افزار به صورت تحت وب است و فقط کافی است در سامانه ثبت نام کنید تا به صورت خودکار فضای کاربری آموزشگاه شما ایجاد شود. ایجاد نسخه پشتیبان در نرم افزار لنمیس به صورت خودکار انجام می شود و نیازی به بک آپ گیری به صورت دستی نیست. لنمیس دارای اپلیکیشن اندروید و آی او اس رایگان برای استفاده مدرس، دانش آموزان، مدیر و پرسنل است. امکان پرداخت شهریه به صورت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی نیز در این نرم افزار وجود دارد. در قسمت آموزش آنلاین نرم افزار لنمیس امکان اتصال سرور اختصاصی موسسه نیز به نرم افزار وجود دارد. برای دریافت نسخه دمو نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس می توانید به وبسایت آن مراجعه نمایید.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان

نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان یکی از نرم افزار های به روز و کامل در زمینه مدیریت آموزشگاه است. نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان نیز همانند دو نرم افزار قبلی معرفی شده تحت وب است و نیازی به نصب ندارد و از طریق مرورگر می توانید به تمامی امکانات آن دسترسی داشته باشید. این نرم افزار دارای محیط کاربری ساده و زیبا است و تمامی امکانات آن به فرم بصری شکیل در اختیارتان قرار گرفته است.

امکانات نرم افزار مدیریت آموزشگاه دمان شامل کلاس آنلاین، آزمون آنلاین، پرداخت شهریه یا سیستم حضور و غیاب آموزشگاه و ... است. برای دریافت دموی رایگان نرم افزار آموزشگاه دمان می توانید از طریق وبسایت آن اقدام نمایید.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام

نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام نیز همانند نرم افزار های قبلی یکی از نرم افزار های خوب در زمینه مدیریت آموزشگاه است که می تواند تمامی کار های یک آموزشگاه از قبیل مدیریت تعیین سطح ها، ثبت نام ها، مدیریت کلاس های حضوری و مجازی، امور مالی، صدور گواهی، اطلاعات دانش آموزان و … را به سادگی مدیریت نماید. این نرم افزار برای انجام انواع عملیات های مدیریت آموزشی و ثبت نام ها، مدیریت مالی، مدیریت منابع و انواع گزارش گیری طراحی شده است. امکان برگزاری کلاس های آموزشی به صورت آنلاین و شرکت کردن دانش پذیران  از طریق تلفن همراه و یا کامپیوتر در نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام وجود دارد.

ثبت نام و پرداخت آنلاین شهریه، برگزاری آزمون آنلاین، مدیریت ترم و یا سال تحصیلی، مدیریت دپارتمان ها و گروه های آموزشی، مدیریت سطح ها و یا دوره ها،  مدیریت کلاس ها، مدیریت اطلاعات دانش آموزان، تعیین سطح دانش آموز، حضور و غیاب، نمرات و گواهی پایان دوره و گزارش گیری متنوع از ویژگی های نرم افزار مدیریت آموزشگاه راهمام است.


  • نرم افزار مدیریت آموزشگاه برای چه آموزشگاه هایی مناسب است؟

    نرم افزار مدیریت آموزشگاه برای تمامی مراکز آموزشی از جمله آموزشگاه های زبان، علمی و کنکور، هنری و موسیقی، مدارس، آموزشگاه های حسابداری و کامپیوتر، واحد آموزش ادارات و ... مناسب است و کاربرد دارد.

  • نرم افزار مدیریت آموزشگاه نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت وب به چه معناست؟

    نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت وب به این معنی است که نرم افزار نیازی به نصب ندارد و از طریق مرورگر اجرا می شود.

  • نرم افزار های مدیریت آموزشگاه دارای چه امکانات و قابلیت هایی هستند؟

    نرم افزار های مدیریت آموزشگاه معمولا امکاناتی مانند ثبت نام و پرداخت آنلاین شهریه، برگزاری آزمون آنلاین، مدیریت ترم و یا سال تحصیلی، مدیریت دپارتمان ها و گروه های آموزشی، مدیریت سطح ها و یا دوره ها، مدیریت کلاس ها، مدیریت اطلاعات دانش آموزان، تعیین سطح دانش آموز، حضور و غیاب، نمرات و گواهی پایان دوره و گزارش گیری متنوع دارند.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...