آموزشگاه کامپیوتر پرتو


آموزشگاه کامپیوتر پرتو

یکی از بهترین و تخصصی ترین مراکز آموزش نرم افزار های کامپیوتر در خیابان انقلاب تهران، آموزشگاه کامپیوتر پرتو است. در این آموزشگاه انواع نرم افزار های مورد نیاز شما برای ورود به بازار کار آموزش داده می شود.

این آموزشگاه در یک محیط بسیار آرام و در طبقه نهم ساختمان واقع شده است. کلاس های این آموزشگاه بزرگ و دارای امکانات کامل می باشد. همچنین از نظر دسترسی و رفت و آمد نیز بسیار خوش مسیر است و به راحتی می توانید با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد کنید.

در آموزشگاهان آموزشگاه های مختلف را یکجا و در کنار هم ببینید و بهترین را انتخاب کنید.

اساتید آموزشگاه کامپیوتر پرتو

اساتید آموزشگاه کامپیوتر پرتو، بسیار با تجربه هستند. اساتید آموزشگاه پرتو به صورت انحصاری با این آموزشگاه همکاری می کنند و تمام وقت خود را صرف تدریس و پشتیبانی دانشجویان این آموزشگاه می کنند.

خدمات آموزشگاه کامپیوتر پرتو

یکی از خدمات ویژه آموزشگاه کامپیوتر پرتو معرفی دانشجویان نمونه به بازار کار است. روزانه بسیاری از شرکت ها که به دنبال نیروی متخصص در زمینه نرم افزار ها هستند، با آموزشگاه تماس می گیرند. آموزشگاه پرتو با مشورت اساتید خود، دانشجویانی که نمرات خوبی در آزمون ها و عملکرد خوب و موفقی در پروژه های عملی دارند را به این شرکت ها توسط معرفی نامه رسمی معرفی می کند.

اگر به دنبال آموزشگاه کامپیوتر در تهران هستید، آموزشگاه پرتو یکی از گزینه های مناسب است.

کلاس های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر پرتو

در آموزشگاه کامپیوتر پرتو کلاس های آموزشی انواع نرم افزار های کاربردی و مربوط به بازار کار برگزار می گردد. کلاس هایی از قبیل کلاس فتوشاپ ، کلاس برنامه نویسی ، کلاس طراحی سایت، دوره آموزشی تحصصی جاوا اسکریپت، دوره آموزشی کرل، دوره آموزشی ایلاستریتور، کلاس ICDL و هر آنچه که شما برای ورود به بازار کار نیاز دارید.

اگر به دنبال کلاس طراحی سایت در تهران می گردید، آموزشگاه پرتو را به عنوان یکی از گزینه های خود در نظر داشته باشید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
 • مسئول آموزش آکادمی پرتو
  با سلام شماره های تماس آکادمی پرتو به 66980082 66980084 66980075 تغییر یافته است
  • مدیر سایت

   سلام، اصلاح شد

   ممنون از اطلاعتون