لیست بهترین کلاس های آموزش هنگ درام در شیراز با آدرس، تلفن و هزینه


کلاس هنگ درام در شیراز

لیست بهترین کلاس های آموزش هنگ درام کودکان و بزرگسالان در شیراز به همراه هزینه کلاس ها (اساتید خانم و آقا)

آموزشگاه موسیقی نو

آموزشگاه موسیقی نو واقع در بلوار پاسداران (زرهی) شیراز با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته موسیقی و در سه بخش آموزش ساز و آواز به کودکان و بزرگسالان (با مدیریت استاد پژمان سهامی و مدیر داخلی خانم سارا خوش کام)، دپارتمان تخصصی موسیقی کودک و نوجوان (آموزش موسیقی به کودکان، برگزاری دوره های والد و کودک و برگزاری دوره های تربیت مربی موسیقی کودک) و خانه سنتور شیراز  به صورت تخصصی فعالیت دارد.

  • waze

شيراز، بلوار پاسداران (زرهي)، نبش كوچه ۵۸

آموزشگاه موسیقی نوا آفرین

موسسه فرهنگی هنری نواآفرین سرور مهر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  است. مدیریت این آموزشگاه با سرکار خانم ها ندا دهناد (کارشناس موسیقی و کارشناس ارشد پژوهش هنر) و نازنین دهناد (دکتری معماری) است و اساتید آموزشگاه موسیقی نواآفرین مجرب و دانش آموخته ی رشته موسیقی هستند.

  • waze

شیراز، حدفاصل فلکه قصردشت و چهارراه زرگری، رو به روی کوچه ۷۸

در بالای این صفه از آموزشگاهان لیست بهترین آموزشگاه های برگزار کننده کلاس آموزش هنگ درام در شیراز را برای شما عزیزان معرفی کرده ایم. اگر قصد یادگیری این ساز را دارید با ما همراه باشید. هنگ درام یک ساز کوبه ای است که در سال های اخیر محبوبیت زیادی بین جوانان پیدا کرده است. این ساز صدای بسیار زیبایی دارد و بهتر است نزد اساتید مربوطه آموزش ببینید و آن را خود آموز یاد نگیرید. در قسمت بالای هنگ درام نت های آن قرار گرفته است و با ضربه زدن بر روی آن ها می توانید آن را به صدا درآورید. یکی از مواردی که در هنگام خرید هنگ درام باید در نظر داشته باشید، کوک بودن دقیق هنگ درام است. زیرا اگر کوک کردن هنگ درام همانند ساز های دیگر نیست که به سادگی انجام شود و برای این کار باید بدنه ی هنگ درام باز شود و این کار مهارت زیادی می خواهد و هزینه ی آن نیز بسیار زیاد است. بهترین مدل هنگ درام در ایران هنگ درام مدل آرشا است و حتما قبل از خرید با استاد خود مشورت نمایید.

در جلسات ابتدایی هنرجو با نت های موسیقی آشنا می شود و بعد از آن با نت خوانی و نحوه ضربه زدن به ساز آشنا می شود. در ساز های کوبه ای نوع ضربه زدن و گرفتن ساز بسیار اهمیت دارد.

هزینه کلاس هنگ درام در شیراز

هزینه کلاس هنگ درام در شیراز نیز همانند سایر کلاس های آموزش موسیقی است و حدودا بین 800 هزار تومان الی 1 میلیون و 200 هزار تومان است. برای اطلاع دقیق از هزینه آن می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موسیقی موجود در بالای همین صفحه تماس بگیرید. هزینه پرداختی برای کلاس ها معمولا برای 1 ماه است. کلاس ها هفته ای یک بار برگزار می شوند و جمعا 4 جلسه در ماه هستند. ضمنا مدت زمان هر جلسه نیم ساعت می باشد. برای مشاهده ی لیست کامل بهترین آموزشگاه های موسیقی در شیراز می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در شیراز مراجعه نمایید.

خرید هنگ درام در شیراز

همانطور که گفتیم قبل از خرید هنگ درام حتما با استاد خود مشورت نمایید. یکی از بهترین مدل های هنگ درام در ایران هنگ درام مدل آرشا است. یکی از مواردی که در هنگام خرید هنگ درام باید به آن دقت کنید، کوک بودن دقیق هنگ درام است و این کار را می توانید توسط یک دستگاه تیونر یا نصب نرم افزار تیونر بر روی موبایل خود انجام دهید. قیمت ساز هنگ درام در سال 1402 از حدود 4 میلیون شروع می شود و برای خرید یک هنگ درام استاندارد حدود 5 الی 6 میلیون باید هزینه کنید.

  • بهترین برند هنگ درام کدام است؟

    بهترین برند هنگ درام که اکثر اساتید هم آن را تایید می کنند برند "آرشا" است.

  • یادگیری هنگ درام چقدر طول می کشد؟

    رسیدن به یک سطح قابل قبول در نوازندگی هنگ درام بین 6 ماه تا یک سال طول می کشد.


ارسال نظر

Loading...