لیست بهترین کلاس های آموزش پیانو در شیراز با آدرس و تلفن


کلاس پیانو در شیراز

معرفی بهترین آموزشگاه های موسیقی و لیست بهترین کلاس های آموزش پیانو در شیراز با آدرس و تلفن

آموزشگاه موسیقی نو

آموزشگاه موسیقی نو واقع در بلوار پاسداران (زرهی) شیراز با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته موسیقی و در سه بخش آموزش ساز و آواز به کودکان و بزرگسالان (با مدیریت استاد پژمان سهامی و مدیر داخلی خانم سارا خوش کام)، دپارتمان تخصصی موسیقی کودک و نوجوان (آموزش موسیقی به کودکان، برگزاری دوره های والد و کودک و برگزاری دوره های تربیت مربی موسیقی کودک) و خانه سنتور شیراز  به صورت تخصصی فعالیت دارد.

  • waze

شيراز، بلوار پاسداران (زرهي)، نبش كوچه ۵۸

آموزشگاه موسیقی نوا آفرین

موسسه فرهنگی هنری نواآفرین سرور مهر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  است. مدیریت این آموزشگاه با سرکار خانم ها ندا دهناد (کارشناس موسیقی و کارشناس ارشد پژوهش هنر) و نازنین دهناد (دکتری معماری) است و اساتید آموزشگاه موسیقی نواآفرین مجرب و دانش آموخته ی رشته موسیقی هستند.

  • waze

شیراز، حدفاصل فلکه قصردشت و چهارراه زرگری، رو به روی کوچه ۷۸

پیانو یکی از پرطرفدار ترین ساز ها در موسیقی است. آموزش پیانو را از سنین کودکی می توان آغاز کرد. در این صفحه از وبسایت آموزشگاهان می توانید لیست بهترین کلاس های آموزش پیانو در شیراز را مشاهده نمایید. در ابتدای شروع یادگیری پیانو یک سری اصول اولیه موسیقی مانند شناخت نت ها، میزان ها، ضرب ها به هنرجویان آموزش داده می شود و در ادامه قطعات ساده کلاسیک و ترانه های پاپ را یاد می گیرند. همچنین برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی در شیراز با آدرس و تلفن می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در شیراز مراجعه نمایید.

در کلاس های آموزش پیانو در شیراز معمولا اساتید از کتاب های بیر، جان تامسون، چرنی، هانون، مکتب سوزوکی و مایکل آرون برای تدریس استفاده می کنند. مدت زمان یادگیری پیانو بستگی به مواردی مانند پشتکار و استعداد هنرجو دارد و معمولا 2 سال زمان لازم است تا به حد قابل قبولی در نوازندگی پیانو برسید.

کلاس های آموزش پیانو در  آموزشگاه های موسیقی شیراز به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می شوند و زمان هر جلسه 30 دقیقه (نیم ساعت) است. این کلاس ها هفته ای 1 جلسه و 4 جلسه در هر ماه برگزار می شوند.  اگر هم به دنبال تدریس خصوصی پیانو در شیراز (در منزل) هستید می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موجود در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

قیمت کلاس پیانو در شیراز

شهریه کلاس های موسیقی و کلاس پیانو در شیراز بستگی به موارد مختلفی مانند محل آموزشگاه، اساتید، امکانات آموزشگاه، خصوصی یا گروهی بودن کلاس ها  و ... دارد. کلاس های گروهی هزینه ی کمتری نسبت به کلاس های خصوصی دارند. سرعت پیشرفت در کلاس های خصوصی بسیار بیشتر از کلاس های گروهی است. برای اطلاع دقیق از هزینه کلاس پیانو در شیراز می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موسیقی موجود در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

بهترین استاد پیانو در شیراز

به طور قطع نمی توان یک نفر ر ابه عنوان بهترین استاد پیانو در شیراز معرفی کرد و همه ی اساتید در جایگاه خود بهترین هستند اما هر استادی شیوه و روش تدریس مختص خودش را دارد و این مورد است که بین اساتید تفاوت ایجاد می کند.

خرید پیانو در شیراز

اگر ساکن شیراز هستید و قصد ثبت نام در کلاس های آموزش پیانو در شیراز را دارید، قبل از ثبت نام در کلاس ها حتما در مورد خرید پیانو با استاد خود مشورت نمایید. مراکز فروش ساز، لوازم  و آلات موسیقی  در شیراز پاساژ نور و بازار انقلاب شیراز است. اگر به دنبال فروش اقساطی پیانو در شیراز هستید، حتما سری به این پاساژ ها بزنید.


ارسال نظر

Loading...