لیست بهترین کلاس های آموزش بورس در اصفهان با آدرس و تلفن


کلاس آموزش بورس در اصفهان

لیست بهترین آموزشگاه ها و موسسات برگزار کننده کلاس ها و دوره های آموزش بورس در اصفهان از مبتدی تا حرفه ای به همراه آدرس و تلفن

آکادمی بورس استادترید

آکادمی بورس استادترید برگزار کننده کلاس های آموزش بورس در اصفهان از مبتدی تا حرفه ای است. این آموزشگاه در پایان دوره از دانشجویان آزمون گرفته و مدرک معتبر فنی و حرفه ای ارائه می نماید. سرفصل‌هایی که در دوره های آموزش بورس استادترید آموزش داده می‌شود به حرفه‌ای شدن شما در این بازار کمک خواهد کرد. در این آموزشگاه جزوات کلاس های آموزشی قبل از شروع دوره در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

  • waze

اصفهان، خیابان بوستان سعدی، کوچه شماره 11 (سروش 2)، استاد ترید و آموزشگاه فنی حرفه‌ای آزاد واژه

آکادمی مالی کندو

آکادمی مالی کندو به هدف آموزش و پرورش معامله‌گران حرفه‌ای به بازارهای مالی در سال 1402 تشکیل شد. آکادمی کندو، آموزشگاهی مبتنی بر تجربه و مهارت است که از تجربه، دانش و مهارت معامله‌گران حرفه‌ای بازارهای مالی قدرت گرفته است که با به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه‌ی خود به علاقمندان بازارهای مالی کمک کند تا معامله‌گران حرفه‌ای در بازار ورود کنند. کلاس های آموزشی آکادمی کندو شامل کلاس آموزش ارز دیجیتال (صفر تا صد ترید در Crypto)، آموزش فارکس (شناخت انواع جفت ارز ها)، آموزش بورس (معامله سهام شرکت های ایرانی) است.

  • waze

اصفهان، خیابان هشت بهشت، ساختمان امید

آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق

آموزشگاه نیمه خصوصی چارسوق، متشکل از مدرسین دانشگاه،فارغ التحصیلان دکترا و ارشد معماری، شهرسازی، برق و کامپیوتر است.این آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور، در رشته های معماری، شهرسازی، عمران، برق و کامپیوتر می باشد.با کادری مجرب،آموزش های خود را در قالب دوره های حضوری و آنلاین مدتی ست که آغاز به کار کرده است. مدرسین که نقاط ضعف دانشگاه و نیاز های بازار کار را شناخته و با برنامه ریزی دقیق، تصمیم به ارتقای سطح دانش عزیزانی که به این حوزه علاقمند هستند گرفتند.

  • waze

اصفهان، خیابان رحیم ارباب، نبش کوچه 11

مهارت معامله کردن در بازار های مالی یکی از مهارت های پولساز است که می تواند شما را به اهداف تان نزدیک تر کند. رویای پولدار شدن در این کار بسیار آسان است. در کلاس های آموزش بورس در اصفهان می توانید صفر تا صد معامله گری در بورس را به صورت حرفه ای آموزش ببینید. کلاس های آموزش بورس معمولا در کارگزاری های بورس و یا بعضی از آموزشگاه ها برگزار می شوند. در این صفحه از وب سایت آموزشگاهان لیست آموزشگاه های بورس اصفهان از مبتدی تا حرفه ای را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. در این دوره ها مطالبی مانند آشنایی با مفاهیم اولیه بورس و سامانه های بورس، تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، تابلوخوانی، روانشناسی بازار و ... ارائه می شود. در انتهای دوره ها نیز مدرک معتبر به شرکت کنندگان در دوره اعطا می شود.

برای ورود و معامله کردن در بورس باید کد بورسی دریافت نمایید و از طریق کارگزاری های بورس اقدام به خرید و فروش نمایید. برای دریافت کد بورسی باید ابتدا در سامانه ی سجام ثبت نام نمایید و یک کد 10 رقمی دریافت کنید. بعد از ثبت نام در سجام باید احراز هویت خود را به یکی از روش های حضوری یا غیر حضوری انجام دهید. احراز هویت حضوری را از طریق دفاتر پیشخوان بورسی و احراز هویت غیر حضوری را از طریق نرم افزار هایی مثل سیگنال، آپ و ... انجام دهید. بعد از انجام احراز هویت یک کد بورسی برای شما ایجاد و پیامک می شود. بعد از ایجاد کد بورسی باید در یک کارگزاری بورس ثبت نام کنید و بعد از واریز وجه می توانید اقدام به خرید و فروش سهام نمایید.

یک معامله گر خوب همواره با تمامی روش های تحلیلی یک سهم را بررسی می کند و به یک روش بسنده نمی کند. بررسی یک سهم از نظر بنیادی خوب است اما همان سهم را باید در نقطه ی قیمتی و تکنیکالی مناسب وارد شد و خریداری کرد. مهارت تابلوخوانی نیز می تواند تایید ورود یا خروج را به یک سهم بدهد.

دوره آموزش تابلوخوانی در اصفهان

تابلوخوانی در بورس یک مهارت مهم است که در کنار تحلیل بنیادی و تکنیکال حتما باید بلد باشید. با بلد بودن علم تابلوخوانی می توانید سهامی را که در نقاط مهم تکنیکالی هستند را زیر نظر بگیرید و به محض مشاهده ی تحرک در تابلوی سهم تصمیم به خرید یا فروش آن بگیرید. همچنین با داشتن علم تابلوخوانی می توانید سهام بازیگر محور را پیدا کنید و آن را خریداری نمایید. با داشتن علم تابلوخوانی می توانید ورود پول هوشمند، خروج پول هوشمند، قدرت خریدار و فروشنده، هدف بازیگر، سفارشات فیک و ... را تشخیص دهید. در کلاس های آموزش تابلوخوانی در اصفهان تمامی این مطالب آموزش داده می شود. در انتهای دوره نیز مدرکی مبنی بر گذراندن دوره به دانشجویان داده خواهد شد. علم تابلوخوانی بیشتر به بررسی حجم ها، تحرکات سهامداران عمده و قدرت خریدار و فروشنده می پردازد. با دانستن تابلوخوانی در کنار تحلیل بنیادی و تکنیکال می توانید سهام مورد نظرتان را در بهترین موقعیت خرید و فروش نمایید. اگر ساکن اصفهان هستید و قصد یادگیری و ورود به بورس را دارید، در بالای این صفحه از آموزشگاهان می توانید لیست بهترین موسسات آموزش بورس در اصفهان را مشاهده نمایید.

دوره آموزش تکنیکال در اصفهان

با یادگیری تحلیل تکنیکال (Technical Analysis) می توانید آینده قیمت سهم را با استفاده از اطلاعات گذشته و نمودار های گذشته پیش بینی کنید. تحلیل تکنیکال بر پایه ی قیمت شکل می گیرد. در تحلیل تکنیکال یک سری الگو وجود دارد که بر اساس آن ها آینده قیمتی سهم را پیش بینی می کنند. شما با شرکت کردن در کلاس های آموزش بورس و یادگیری این الگو ها می توانید آینده قیمتی سهام را پیش بینی کنید. البته تحلیل تکنیکال مختص به قیمت سهام نیست و با استفاده از آن می توان شاخص صنایع، دلار و ... را نیز پیش بینی کرد. برای ثبت نام در دوره تحلیل تکنیکال اصفهان می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های معرفی شده در این صفحه تماس بگیرید. تحلیل تکنیکال دارای 4 بعد است که شامل الگو (Pattern)، ابزار (Tools)، جایگاه (Place) و نقطه ورود (Trigger) می باشد. با افزایش این ابعاد احتمال موفقیت تحلیل شما بیشتر می شود.

در دوره های مقدماتی تکنیکال الگو های کلاسیک (مثل مثلث، کنج، کانال، پرچم و ...) آموزش داده می شود. یادگیری این الگو ها به شما کمک می کند در بازار های مالی سود های نسبتا خوبی را کسب کنید. برای شرکت کردن در دوره های تکنیکال و انجام تحلیل ها تنها به یک لپ تاپ نیاز دارید.

دوره آموزش تحلیل بنیادی (فاندامنتال) در اصفهان

تحلیل بنیادی به بررسی صورت های مالی و سود و زیان شرکت ها می پردازد. همچنین به کمک تحلیل بنیادی می توانید ارزش ذاتی یک سهم را محاسبه کنید. تحلیل بنیادی معمولا برای افرادی که دید بلند مدتی به بازار دارند و سرمایه ی زیادی دارند مناسب است. معمولا اینگونه افراد به دنبال سهام شرکت های سود ده هستند و به سراغ شرمت های زیانده نمی روند. برای شرکت در تحلیل بنیادی پیشرفته یا مبتدی می توانید در کلاس های آموزش تحلیل بنیادی شرکت کنید و بعد از اتمام دوره مدرک مربوطه را دریافت نمایید.

روانشانسی بازار بورس

گاهی اوقات تحلیل بنیادی و تکنیکال پاسخگوی نیازهای معامله‌گری نیست و در کنار آنها روانشناسی بازار کمک بسیاری به بهبود روند معاملات می‌کند. احساسات سرمایه‌گذاران در بازارهای مالی شامل یک چرخه است که با استفاده از روانشناسی بازار می‌توانید متوجه شوید که در کدام مرحله قرار دارید. با مشخص شدن اینکه در کدام مرحله از چرخه احساسات بازار قرار دارید می‌توانید بهترین تصمیم برای خرید یا فروش را بگیرید. معمولا زمانی که همه مردم به سمت سرمایه‌گذاری در بورس می‌آیند بازار نفس‌های آخر خود را می‌کشد و اصلاح از همان جا اتفاق می‌افتد.

هنگام فعالیت در بازارهای مالی باید سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید و از خرید و فروش هیجانی خودداری نمایید. خرید و فروش هیجانی جز ضرر کردن نتیجه‌ای در بر ندارد. تمامی این موارد را می توانید در کلاس‌های آموزش بورس در اصفهان آموزش ببینید. علم روانشناسی بازار در بورس به بررسی رفتار معامله‌گران می‌پردازد و اهداف آنها را پیش بینی می‌کند.

  • کلاس های آموزش بورس در اصفهان شامل چه مواردی است؟

    کلاس های آموزش بورس در اصفهان شامل تحلیل بنیادی، تکنیکال و تابلوخوانی است.

  • شرکت کردن در دوره های آموزش بورس در اصفهان پیش نیاز خاصی دارد؟

    خیر، شرکت کردن در این دوره ها پیش نیاز خاصی ندارد و تمامی افراد می توانند در این دوره ها شرکت کنند.


ارسال نظر

Loading...