لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در غرب تهران با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان انگلیسی در غرب تهران

معرفی لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در غرب تهران برای کودک و بزرگسال با آدرس و تلفن

آموزشگاه گلوبال زبان

آموزشگاه گلوبال زبان

آموزشگاه زبان گلوبال زبان واقع در خیابان ستارخان تهران برگزار کننده دوره های آموزشی زبان انگلیسی كودكان، نوجوانان، بزرگسالان و دوره های تخصصی آیلتس می باشد. همچنین این آموزشگاه برگزار کننده دوره های آموزشی زبان آلمانی در تمامی سطوح و همچنین آمادگی آزمون سفارت است. در آموزشگاه گلوبال زبان دوره های تخصصی زبان تركی استانبولی نیز برگزار می شود.

کلاس های تمامی زبان ها به صورت گروهی و خصوصی و حضوری و آنلاین برگزار می شود. کلاس های آنلاین آموزشگاه گلوبال زبان از طریق اپلیكیشن اختصاصی و با كیفیت عالی برگزار می شود.

  • waze

تهران، میدان توحيد، ابتدای ستارخان بعد از اغذيه نشاط، كوچه كاج، پلاک 3، طبقه 2

آموزشگاه زبان ایران اروپا

آموزشگاه زبان ایران اروپا در تهران در سال 1388 تاسیس شد. این آموزشگاه یکی از آموزشگاه های زبان معتبر در منطقه غرب تهران می باشد. این آموزشگاه دوره های متنوعی را برای افزایش سطح زبان شما برگزار می کند. در ادامه به بررسی دقیق تر این دوره ها می پردازیم.

  • waze

تهران، ابتدای خیابان ستارخان، رو به روی مرکز خرید گلدیس، جنب بانک پارسیان

آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان اسپیکان واقع در محله یوسف آباد تهران، با برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استاننبولی، ایتالیایی و اسپانیایی به صورت حضوری و آنلاین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

  • waze

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک100

آموزشگاه زبان بیان برتر

آموزشگاه زبان بیان برتر در تهران، آموزشگاهی با خدمات و دوره های خاص است. آموزشگاه بیان برتر کتاب هایی را تدریس می کند که توسط اساتید با تجربه و تحصیل کرده آموزشگاه طراحی شده است. برای تعیین سطح در این آموزشگاه می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.

  • waze

تهران، سعادت آباد، خیابان ۳۵ شرقی(صراف نژاد)، پلاک ۲۰

در محله ها و مناطق مختلف تهران آموزشگاه های زبان انگلیسی بسیاری وجود دارد که بسیاری از افراد که می خواهند در کلاس ها ثبت نام کنند نمی دانند نزدیک ترین آموزشگاه زبان به محل زندگی شان کدام است. آموزشگاه زبان در صادقیه، بلوار فردوس و جنت آباد از بیشترین جستجوهای گوگل می‌باشد. اگر شما هم در محدوده غرب تهران زندگی می کنید و به دنبال یک آموزشگاه زبان خوب در غرب تهران هستید، با ما همراه باشید.

محله‌های غرب تهران شامل شهرک غرب سعادت آباد، تهران ویلا، پونک، صادقیه، شهرک گلستان، شهرک اکباتان، جنت آباد، شهران، وردآورد، تهرانسر، چیتگر، دهکده المپیک، ستارخان، شهر زیبا، بلوار فردوس می‌باشد. در این صفحه از آموزشگاهان بهترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی در تهران را که دوره‌های آموزش زبان ترمیک، مکالمه، آیلتس، تافل و آموزش زبان کودکان را برگزار می‌کنند برای شما عزیزان گردآوری کرده‌ایم. روش تدریس در هر آموزشگاه متفاوت است و در توضیحات مربوط به هر آموزشگاه می توانید خدمات آن آموزشگاه را مشاهده نمایید.

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران باید معیارهای مختلفی از جمله سطح علمی اساتید، امکانات آموزشی، کتاب‌های مورد استفاده و ‌... را مد نظر قرار دهید. مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی تا حدودی به مواردی که گفته شد بستگی دارد. البته که در یادگیری زبان انگلیسی علاقه و پشتکار زبان آموز بیشترین تاثیر را در مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی دارد.

از پرتقاضاترین کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در غرب تهران کلاس آیلتس و تافل است. مدارک آیلتس و تافل از جمله مدارک مهم برای مهاجرت می‌باشد. آموزشگاه‌های زبان معرفی شده در این صفحه برگزار کننده کلاس‌های آیلتس و تافل در غرب تهران هستند. اگر هدفتان از یادگیری زبان فقط مکالمه است می توانید در کلاس‌های آموزش زبان فقط مکالمه شرکت نمایید. در این کلاس‌ها تمرکز اساتید فقط بر روی آموزش مکالمه است و گرامر در حد نیاز آموزش داده می‌شود.

کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در غرب تهران با روش‌های آموزشی مختلفی برگزار می‌شود‌. البته زبان انگلیسی را به صورت خودآموز نیز می‌توانید یاد بگیرید اما سرعت یادگیری زبان به صورت خودآموز بسیار کمتر از یادگیری زبان از طریق آموزشگاه‌ها می باشد. یادگیری زبان به صورت خودآموز می‌تواند از طریق خواندن کتاب گوش کردن پادکست‌های صوتی تماشای فیلم اپلیکیشن‌های موبایل گوش کردن به موسیقی باشد.

هزینه کلاس زبان در غرب تهران

شهریه و هزینه کلاس آموزش زبان انگلیسی در غرب تهران به موارد زیادی بستگی دارد. محله آموزشگاه، ساختمان آموزشگاه، سطح علمی اساتید، امکانات آموزشی و روش‌های آموزشی از جمله مهم‌ترین عواملی هستند که بر روی هزینه کلاس‌های آموزشی موثرند. با این حال مقدار شهریه در بیشتر آموزشگاه های زبان برای کلاس های ترمیک بین 800 هزار تا 1 میلیون و 200 هزار تومان است. در بالای همین صفحه از آموزشگاهان می توانید لیستی از بهترین موسسه زبان انگلیسی در غرب تهران را به همراه آدرس و شماره تلفن مشاهده نمایید.

  • آموزشگاه های زبان انگلیسی غرب تهران در کدام محله ها قرار دارند؟

    محله‌های غرب تهران شامل شهرک غرب سعادت آباد، تهران ویلا، پونک، صادقیه، آیت الله کاشانی، مرزداران، باغ فیض، شهرک گلستان، شهرک اکباتان، جنت آباد، شهران، وردآورد، تهرانسر، چیتگر، دهکده المپیک، ستارخان، شهر زیبا، بلوار فردوس می‌باشد.


ارسال نظر

Loading...