لیست بهترین آموزشگاه خیاطی در اهواز با آدرس و تلفن


آموزشگاه خیاطی در اهواز

لیست بهترین آموزشگاه های خیاطی در اهواز از مبتدی تا پیشرفته با آدرس و تلفن، دوره آموزش نازک دوزی، مانتو دوزی، دوره ضخیم دوزی، لباس شب و عروس، دوخت شلوار

آموزشگاه خیاطی عصر هنر اهواز

آموزشگاه خیاطی عصر هنر اهواز

آموزشگاه خیاطی و تزئینات لباس عصر هنر اهواز (با مدیریت سرکار خانم غلامی) دارای مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای بوده و از سال 1379 فعالیت می کند. این آموزشگاه برگزار کننده دوره نازکدوز، دوره مجلسی و عروس، دوره تخصصی نامزدی و عروس، دوره شلوار دوز، دوره ی کت، شومیز و مانتو های ژورنالی و دوره ی طراحی لباس به صورت حضوری و آنلاین از مبتدی تا پیشرفته می باشد. تمام دوره ها مدرک مهارت با کد بین المللی از فنی حرفه ای داده می شود. از نظر تجهیزات آموزشی مجهز به چرخ های راسته دوز و نیمه اتوماتیک، اتوهای کارگاهی و ساده که همگی برای استفاده ی هنرجویان درکارگاه های آموزشی به کار گرفته می شود.‌ کلاس های آموزشی هفته ای دو روز می باشد. شرایط ویژه ای با آموزش هفته ای یک روز ۵ ساعت برای هنرجویانی که کارمند هستند و یا مسیر طولانی دارند فراهم آوردیم که بتوانند با خیال آسوده در کلاس ها شرکت کنند.

  • waze

اهواز، خیابان نادری، نبش ادهم شرقی، مجتمع فردین، طبقه 4

خیاطی یکی از مهارت های هنری در رشته های فنی و حرفه ای است. با یادگیری مهارت خیاطی می توانید در کارگاه های تولیدی مشغول به کار شوید و یا برای خودتان کارگاه خیاطی راه اندازی کنید. برای یادگیری خیاطی در اهواز می توانید با شرکت کردن در کلاس های آموزش خیاطی در اهواز این مهارت را کسب کنید و مدرک فنی حرفه ای خیاطی دریافت کنید. برای گرفتن مدرک فنی و حرفه ای خیاطی در اهواز باید ابتدا کلاس های آموزشی را در یک آموزشگاه خیاطی مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای بگذرانید. بعد از اتمام دوره باید در آزمون تئوری و عملی سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنید. در صورت قبولی در این آزمون مدرک رسمی فنی و حرفه ای دریافت خواهید کرد. این مدرک معتبر بوده و قابل ترجمه است. منظور از مدرک بین المللی خیاطی همین مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه ای است. پس اگر به دنبال مدرک بین المللی خیاطی در اهواز هستید، می توانید با شرکت کردن در کلاس های آموزشگاه های دارای مجوز این مدرک را بگیرید. در این صفحه از آموزشگاهان لیست بهترین آموزشگاه های خیاطی در اهواز را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

کلاس آموزش خیاطی در اهواز به صورت حضوری برگزار می شود و آموزش ها شامل آموزش  های تئوری و عملی می باشد. به صورتی که بعد از آموزش تئوری یک لباس، تمام نکات دوخت آن به صورت عملی آموزش داده و دوخت لباس در کلاس انجام می شود. هنرجویان موظف هستند بعد از آموزش، نمونه آموزشی را به صورت کامل در منزل دوخته و جهت رفع اشکالات، آن را در کلاس به مدرس آن دوره ارائه دهد.

کلاس خیاطی در اهواز شامل چه مهارت هایی می شود؟

کلاس های آموزش خیاطی در اهواز شامل دوره آموزش نازک دوزی، مانتو دوزی، دوره ضخیم دوزی، لباس شب و عروس، دوخت شلوار و ... می شود. هنرآموزان با توجه به علاقه، مهارت و سطح خود می توانند در این کلاس ها شرکت کنند. با ثبت نام در بهترین آموزشگاه خیاطی اهواز می توانید این مهارت ها را به سرعت آموزش ببینید و وارد بازار کار شوید.

لوازم مورد نیاز برای کلاس خیاطی در اهواز

برای شرکت کردن در هر کلاس آموزشی باید یک سری ابزار و وسایل هنرجو تهیه کنید. ابزار و وسایلی که برای شرکت کردن در کلاس های خیاطی اهواز لازم دارید، شامل وسالی مثل دفتر خیاطی، کاغذ الگو، کاغذ پوستی، مداد و پاکن و تراش، متر اندازه‌گیری، سوزن چرخ خیاطی، سوزن خیاطی دستی، قیچی خیاطی، کاتر چرخشی، پد کاتر چرخشی، گچ خیاطی، سوزن ته گرد، نخ، کیت ابزار خیاطی، بشکاف، سنجاق‌ها و سنجاق گیر، ماسوره‌ها، اتو، چرخ خیاطی، پارچه و خط‌ کش‌ است. البته تهیه همه ی این وسایل در جلسات اول نیازی نیست اما در ادامه ی دوره و با پیشرفت هنرجو این وسایل لازم می شود. قبل از شروع کلاس ها برای خرید وسایل حتما با مربی خود مشورت کنید.

دوره نازک دوزی در اهواز

دوره نازک دوزی یکی از مهارت های مهم در خیاطی است. دوره نازک دوزی به صورت آموزش از صفر بوده و هیچ پیش نیازی لازم ندارد. برای ثبت نام در دوره نازک دوزی در اهواز پیش نیازی نیست مهارت خاصی داشته باشید و حتی بدون تجربه خیاطی می تونید در این دوره ثبت نام کنید. طول مدت دوره نازک دوزی در آموزشگاه های خیاطی معمولا 6 ماه و به صورت 2 روز در هفته ست. الگوی آموزشی دوره نازک دوز با متد مولر طراحی شده و آموزش داده می شود. در متد مولر، اندازه گیری چهار بخش مهم بدن، یعنی دور سینه، دور باسن، دور کمر و قد، نقش کلیدی دارد و مقدمه ی ترسیم الگو تلقی میشود. اندازه ی باقی قسمت های مورد نیاز نیز از طریق فرمول های ریاضی و محاسبات عددی به دست می آیند.

سرفصل هایی که در دوره نازک دوزی در اهواز آموزش داده می شود شامل شناخت انواع چرخ و ابزار های خیاطی و نگهداری از آن ها، آموزش اندازه گیری با متد مولر، آموزش و رسم الگو و دوخت انواع دامن، آموزش رسم الگو و دوخت بالاتنه، آموزش رسم الگو و دوخت انواع یقه، انتقال پنس، جیب و…، مدل سازی الگو، آموزش مدل سازی و دوخت انواع لباس، شومیز، مانتو و آموزش پروگیری لباس است. این سر فصل ها در آموزشگاه های مختلف ممکن است مقداری تفاوت داشته باشد. برای اطلاع از جزییات مباحث آموزشی در هر آموزشگاه می توانید با شماره تلفن آموزشگاه تماس بگیرید.

دوره آموزش مانتو دوزی در اهواز

پیش نیاز ثبت نام در دوره مانتو دوزی، گذراندن دوره نازک دوزی است. مهارت هایی که هنرآموز در دوزه نازک دوزی کسب می کند در این دوره مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا طول مدت دوره مانتو دوزی در آموزشگاه های خیاطی اهواز 4 ماه به صورت 2 روز در هفته ست. این کلاس ها به صورت تئوری و عملی برگزار می شوند. الگوی آموزشی دوره مانتو دوز نیز با متد مولر طراحی شده و آموزش داده می شود.

سر فصل هایی که در دوره مانتو دوز آموزش داده می شود شامل آموزش اندازه گیری با متد مولر، مدل سازی انواع برش روی مانتو، مدل سازی انواع یقه ای انگلیسی و یقه های طراحی شده، مدل سازی مانتو های اداری و رسمی، مدل سازی مانتو های فانتزی، مدل سازی مانتو های کیمونو و مدل سازی مانتو های کتی و مجلسی است. این سر فصل ها در آموزشگاه های مختلف ممکن است مقداری تفاوت داشته باشد. برای اطلاع از جزییات مباحث آموزشی در هر آموزشگاه می توانید با شماره تلفن آموزشگاه تماس بگیرید.

دوره آموزش ضخیم دوزی در اهواز

پیش نیاز اصلی ثبت نام در دوره ضخیم دوزی در اهواز گذراندن دوزه نازک دورزی است اما بهتر است که دوره مانتو دوز را نیز گذرانده باشید. با گذراندن آن دو دوره سرعت عملتان افزایش پیدا می کند بر الگو ها مسلط می شوید. علاوه بر این بر مدل سازی نیز مسلط خواهید شد. طول مدت دوره ضخیم دوز در اهواز معمولا 4 ماه به صورت 2 روز در هفته ست. این دوره نیز بر اساس متد مولر طراحی شده و آموزش داده می شود.

سر فصل هایی که در دوره آموزش ضخیم دوزی در اهواز تدریس می شود شامل آموزش شناخت پارچه و آشنایی با انواع پارچه مخصوص ضخیم دوزی، رفع عیوب اندام و پرو گیری اشکالات اندامی، رسم و دوخت الگوی کت و پالتو،شنل ،بارانی و…، رسم الگو و دوخت بالاتنه، رسم الگو و دوخت انواع یقه ، انتقال پنس ، جیب، جا دکمه و…، دوخت لباس های تمام لایی با آستر، دوخت و کار با پارچه های چرم، خز، پوست و غیره شومیز ، مانتو، رفع عیوب اندام و پرو گیری اشکالات اندامی می باشد.

دوره آموزش دوخت لباس شب و عروس در اهواز

پیش نیاز ثبت نام در کلاس های آموزش دوخت لباس شب و عروس در اهواز گذراندن دوره نازک دوزی است اما بهتر است که دوره ضخیم دوزی را نیز گذرانده باشید. اگر دور هضخیم دوز را گذرانده باشید، بر دوخت آستر و کت نیز مسلط تر می شوید. طول مدت دوره دوخت لباس شب و عروس دوز 4 ماه به صورت 2 روز در هفته ست. شیوه ی آمزوش در این دوره نیز بر اساس متد مولر طراحی شده است. در دوره دوخت لباس شب در اهواز با انواع پارچه‌های لباس شب و عروس شامل ساتن، پاناما، حریر، کرپ، تافته، ابریشم و غیر، انواع تورهای سر و نحوه برش و دوخت مخصوص لباس شب و عروس آشنا می شوید.

از دیگر مواردی که در این دوره هنرجو ها با آن آشنا می شوند آشنایی با با انواع نوارهای توری مناسب، انواع کاپ‌های سینه و همچنین نحوه برش و دوخت انواع تورهای مخصوص لباس عروس و نحوه برش و دوخت انواع سجاف و همچنین انواع پارچه‌های استاری و دوخت آن ها است. رسم و مدل سازی الگوی ‌لباس شب و عروس، نحوه اندازه گیری اندام، نحوه رفع عیوب اندام روی الگو، نحوه پرو گیری و اشکالات اندامی، نحوه تبدیل الگو های استاندارد به شخصی نیز در این دوره آموزش داده می شود.

مدل سازی الگوی بالا تنه شامل برش های عمودی و افقی، جناقی، زوزفین، دکلته، کاپ دار. نحوه مدل سازی الگوی دکلته شامل مدل های قرینه و کابدار بدون رکاب و … از سایر موارد آموزشی در این دوره هستند.

هزینه کلاس خیاطی در اهواز

هزینه کلاس های آموزش خیاطی در اهواز در آموزشگاه های مختلف خیاطی در اهواز متفاوت است. هزینه کلاس خیاطی در اهواز بستگی به عواملی مثل محل آموزشگاه، امکانات آموزشگاه، سطح مربی، تعداد نفرات شرکت کننده، طول دوره ها، نوع دوره، سطح دوره و ... دارد. برای اطلاع از مبلغ دقیق شهریه کلاس خیاطی در اهواز می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های معرفی شده در این صفحه تماس بگیرید. در این صفحه می توانید لیست بهترین آموزشگاه خیاطی اهواز را مشاهده کنید.


ارسال نظر

Loading...