لیست بهترین کلاس های آموزش کلارینت در کرج با آدرس و تلفن


کلاس کلارینت در کرج

لیست بهترین کلاس های آموزش کلارینت در کرج از مبتدی تا پیشرفته با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس و تلفن (عظیمیه، جهانشهر، طالقانی، مهرشهر، گلشهر، فردیس، محمد شهر و ...)

آموزشگاه موسیقی آوادیس

آموزشگاه موسیقی آوادیس در جهانشهر کرج برگزار کننده کلاس های آموزش پیانو ، گیتار (کلاسیک، الکتریک، پاپ، فلامنکو، بیس)، ویولن، ویولا، آواز ایرانی، آواز پاپ، کاخن ، تنبک، دف، موسیقی کودک، ارف، درامز، هنگ درام، تار ، سه تار، سنتور، قانون، ویولنسل، کلاس آمادگی برای کنکور موسیقی،  کلاس مادر و کودک و ... توسط مربیان و فارغ التحصیلان رشته موسیقی است.

کنسرت های سالانه و اجرا های هر فصل برای هنرجویان مستعد که توسط اساتید معرفی وانتخاب می شوند، در این آموزشگاه برگزار می شود تا خانواده ها نتایج آموزشی فرزندان خود را به دقیق ترین شکل مشاهده نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس ها می توانید بر روی نام آموزشگاه و یا "اطلاعات بیشتر" کلیک کنید.

  • waze

کرج، جهانشهر، میدان سپاه، بلوار جمهوری، کوچه شهید جدیدی، پلاک ۲۸

آموزشگاه موسیقی سرنا

آموزشگاه موسیقی سرنا واقع در میدان شهدا کرج، از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. مدیریت آموزشگاه سرنا دانش آموخته ی موسیقی (کارشناس ارشد آهنگسازی) و مدرس دانشگاه هستند. کارکنان این آموزشگاه دانشجویان موسیقی هستند. آموزشگاه سرنا در کرج در منطقه ای واقع شده که تقریبا در مرکز شهر است و دسترسی افراد از تمام نقاط شهر امکان پذیر است.

  • waze

کرج، میدان شهدا، رو به روی بانک ملی، جنب برج نوا

آموزشگاه موسیقی آرتیمان

آموزشگاه موسیقی آرتیمان در مهرویلا کرج در سال 1394 با مدیریت سرکار خانم زهره شمس تاسیس شد. آموزشگاه آرتیمان هر ساله از میان هنرجویان با استعداد خود، گروهی را برای برگزاری کنسرت‌های داخلی آموزشگاه انتخاب می کند تا به صورت سولو یا جمعی هنر خود را به نمایش بگذارند.

  • waze

کرج، مهرویلا، خیابان رودکی غربی، بين عطار و سعدي، شماره ۲۶۰

کلارینت یک ساز بادی  است که صدایی بسیار زیبا و خوشنوا دارد. نام دیگر ساز کلارینت قره نی است. معمولا اساتیدی که سازهای بادی را آموزش می‌دهند کلارینت را نیز آموزش می‌دهند. سازهای بادی شامل نی، فلوت، سازدهنی و ... است. اگر می‌خواهید این ساز را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید باید کلارینت را نزد یک مربی که ساز تخصصی وی کلارینت باشد آموزش ببینید. اگر ساکن کرج و علاقمند به یادگیری ساز کلارینت هستید در این صفحه از آموزشگاهان می‌توانید لیستی از بهترین آموزشگاه‌ها و کلاس‌های آموزش کلارینت در کرج را مشاهده نمایید. همچنین برای مشاهده لیست کامل آموزشگاه‌های موسیقی کرج می‌توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید. کلارینت نیز مانند ملودیکا انواع مختلفی دارد در کلاس‌های کلارینت معمولاً کلارینت سوپرانو آموزش داده می‌شود. در بین سازهای بادی کلارینت صدای خاصی دارد و به همین دلیل برخی از افراد به آن علاقمند می‌شوند.

کلاس‌های آموزش کلارینت در کرج به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می‌شود. این کلاس‌ها به صورت یک جلسه در هفته چهار جلسه در ماه برگزار می‌شوند. هر جلسه کلاس کلارینت ۳۰ دقیقه ( نیم ساعت) می‌باشد. در کلاس‌های آموزش کلارینت مربی ابتدا درس جلسه قبل را از هنرجو می‌خواهد و در صورت وجود اشکال و ایراد آن را برطرف کرده و درس جدید را به وی می‌دهد.

هزینه کلاس‌های آموزش کلارینت در کرج

هزینه کلاس‌های آموزش کلارینت در کرج نیز همانند سایر کلاس‌های موسیقی بوده و بستگی به عوامل مختلفی همچون منطقه امکانات آموزشگاه اساتید و مربیان نحوه برگزاری کلاس‌ها دارد. شهریه پرداختی برای 4 جلسه کلاس (1 ماه) می باشد. شهریه کلاسای کلارینت در کرج در سال 1402 تقریبا بین 800 هزار تومان الی یک میلیون و 800 هزار تومان می باشد. برای اطلاع دقیق از مبلغ کلاس‌های کلارینت می‌توانید با شماره تلفن آموزشگاه‌های موجود در همین صفحه از آموزشگاهان تماس بگیرید.

مدت زمان یادگیری کلارینت

مدت زمان یادگیری کلارینت بستگی به عوامل مختلفی مثل استعداد، علاقه، پشتکار، مربی و میزان تمرین فرد دارد. اگر به این ساز علاقه داشته باشید و روزانه یک ساعت زمان را به تمرین آن اختصاص دهید بعد از گذشته 6 ماه به سطح قابل قبولی از نوازندگی خواهید رسید.

خرید کلارینت در کرج

قبل از ثبت نام در کلاس‌های آموزش کلارینت در کرج حتماً با مربی خود در مورد خرید کلارینت مشورت نمایید. برای خرید کلارینت در کرج می‌توانید به مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج یعنی پاساژ طلا واقع در خیابان شهید بهشتی قبل از میدان شهدا مراجعه نمایید. البته فروشگاه‌های دیگری نیز در سطح کرج در حوزه فروش ساز و لوازم موسیقی فعالیت دارند که می‌توانید برخی از آنها را در صفحه مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج مشاهده نمایید.


ارسال نظر

Loading...