لیست بهترین کلاس آموزش باغلاما در کرج به همراه آدرس و تلفن


کلاس آموزش باغلاما در کرج

معرفی لیست بهترین کلاس های آموزش ساز باغلاما در کرج با آدرس و تلفن

آموزشگاه موسیقی خورشید

آموزشگاه موسیقی خورشید واقع در گوهردشت کرج با مدیریت مهندس شایان فرهانی  برگزار کننده کلاس های آموزشی انواع ساز های ایرانی و جهانی است. در این آموزشگاه کلاس های سلفژ و آهنگسازی با دانش آموخته های رشته موسیقی برگزار می گردد. آموزشگاه موسیقی خورشید مرکز تخصصی  آموزش ساز های زهی به ویژه ویولن و ویولنسل است. همچنین این آموزشگاه دارای استودیو موسیقی مجهز جهت ضبط، میکس و مسترینگ می باشد.

  • waze

کرج، گوهردشت، سه باندی، طبقه فوقانی شیرینی رنگارنگ

آموزشگاه موسیقی فورته

آموزشگاه موسیقی فورته با مدیریت سرکارخانم دکتر مریم رضاپور واقع در جهانشهر کرج برگزار کننده کلاس های آموزش پیانو، ویولون، گیتار، تار و سه تار، انواع سبک های آواز، آموزش به نونهالان، سنتور، تمبک و دف، عود، کمانچه، تنبور، هنگ درام، تئوری موسیقی، سلفژ، کنترپوان، ارکستر کلاسیک، صداسازی و تکنیک های خوانندگی، کیبورد، گروه نوازی، اجراهای فصلی و .. هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین است.

  • waze

کرج، جهانشهر، میدان سپاه(ضلع شمال غربی) نبش بن بست یاس، پلاک 6، ساختمان آرش

اگر علاقه مند به یادگیری ساز باغلاما هستید، در این صفحه از آموزشگاهان قصد معرفی این ساز را داریم و می توانید لیست بهترین کلاس آموزش باغلاما در کرج به همراه آدرس و تلفن در بالای همین صفحه مشاهده نمایید. باغلاما یک ساز آذریایجانی است که در موسیقی ترکی بسیار استفاده می‌شود و صدای آن بسیار زیبا و دلنشین است. این ساز ساختاری شبیه به سه تار دارد. نام دیگر باغلاما دیوان است و نواختن آن توسط مضراب انجام می‌شود. این ساز در موسیقی کردی نیز استفاده می‌شود. ساختار این ساز شامل هفت سیم و  ۲۳ پرده است. اگر ساکن کرج و علاقه مند به ساز ساغلاما هستید و قصد یادگیری آن را دارید، ما در این صفحه از وبسایت آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه های برگزار کننده کلاس های باغلاما را برایتان گردآوری کرده ایم. این ساز اساتید متخصص و مربوط به خودش را دارد اما در برخی آموزشگاه های موسیقی کرج اساتید تار و سه تار نیز این ساز را آموزش می دهند. یکی از آموزشگاه هایی که این ساز را در کرج آموزش می دهد، آموزشگاه موسیقی خورشید واقع در گوهردشت است. برای مشاهده لیست کامل آموزشگاه های موسیقی کرج می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید.

از نوازندگان معروف باغلاما می توان اورهان گنجه بای، احمد کوچ، مراد کایا، چتین آکدنیز، اردال ارزینجان، دسکو هرکی ، نشئت ارتاش، حسرت گؤل‌تکین، ارول پارلاک، عارف ساغ، کارل ساندرز، ارکان اوغور، عثمان آکیول را نام برد.

باغلاما انواع مختلفی از جمله جورا، تانبورا، باغلاما دسته کوتاه، باغلاما دسته بلند، ساز دیوان، ساز میدان و باغلاما یونانی دارد. باغلاما کوک های متفاوتی مثل کوک بوزوک یا کارا (Sol, Re, La)، کوک باغلاما (La, Sol, Re)، کوک مستزاد (Fa, Re, La) و کوک میسکت (Fa#, Re, La) دارد.

هزینه کلاس های باغلاما در کرج

شهریه کلاس های باغلاما نیز مثل هزینه دیگر کلاس های آموزش موسیقی در کرج است و کلاس های آن به صورت خصوصی و حضوری برگزار می شود. مبلغ شهریه کلاس های باغلاما با توجه به عواملی مانند منطقه، امکانات آموزشگاه، اساتید و مربیان و ... متغیر است و عددی بین 600 هزار تومان تا 1 میلیون تومان است. تایم کلاس های آموزش باغلاما در کرج معمولا نیم ساعته (30 دقیقه ای) است و کلاس ها به صورت هفته ای 1 جلسه و ماهانه 4 جلسه برگزار می شوند. این ساز از مبتدی تا حرفه ای در آموزشگاه های کرج تدریس می شود.

سرفصل های آموزشی کلاس های باغلاما در کرج

در کلاس آموزش باغلاما در کرج ابتدا با این ساز و ساختار آن آشنا می شوید و مربی به آموزش تئوری موسیقی، شناخت ضرب ها و ریتم ها، معرفی پرده و نیم پرده، سر کلید ها و ... می پردازد. در این کلاس ها با نحوه ی صحیح گرفتن باغلاما آشنا می شوید. نحوه ضربه زدن با مضراب نیز از دیگر مهارت هایی است که در این کلاس ها آموزش می بینید.

مدت زمان لازم برای یادگیری باغلاما مثل ساز های دیگر حداقل یک سال است تا بتوانید به یک سطح قابل قبول برسید.

برای خرید باغلاما در کرج می توانید به مراکز فروش فروش لوازم موسیقی در کرج (پاساژ طلا و سایر مراکز) معرفی شده در مطلب "مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج" مراجعه نمایید. قیمت باغلاما از حدود 3 میلیون تومان شروع می شود و در مدل های حرفه ای و الکتریک به 30 میلیون تومان می رسد. باغلاما ترکی هِناره یکی از ارزان ترین مدل های باغلاما است که برای شروع کلاس های آموزش باغلاما در کرج می تواند مناسب باشد. البته قبل از خرید ساز حتما با استاد مربوطه مشورت نمایید.

مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج
مقالات موسیقی

مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج

فروشگاه های لوازم موسیقی در کرج معمولا به صورت مغازه های تکی در مناطق مختلف کرج واقع شده اند و تنها یک مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج وجود دارد که تعداد زیادی فروشگاه موسیقی در آن وجود دارد و آن هم پاساژ طلا است.


ارسال نظر

Loading...