لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شرق تهران با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان انگلیسی در شرق تهران

لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شرق تهران برای کودک و بزرگسال با آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان سفیر شعبه تهرانپارس

آموزشگاه زبان سفیر یکی از آموزشگاه های معتبر و به نام ایران می باشد که دارای شعب متعددی در تهران و سایر استان ها است. شعب این آموزشگاه در تهران شامل شعبه مرکزی، شعبه تهرانپارس، شعبه نارمک و شعبه پیروزی است.

  • waze

تهران، بزرگراه رسالت، بعد از اتوبان باقری، بین خیابان سجده ای و اخوت، جنب متروی تهرانپارس

آموزشگاه زبان پردیسان شعبه پیروزی

آموزشگاه زبان پردیسان دارای 10 شعبه فعال در تهران بوده و شعبه میدان ولیعصر به عنوان شعبه مرکزی فعالیت دارد. آموزشگاه پردیسان در سال 1395 با همکاری اساتید برتر فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرد. شعب آموزشگاه زبان پردیسان شامل شعبه دولت، شعبه شهرک غرب، شعبه ولنجک، شعبه ولیعصر، شعبه صادقیه، شعبه پونک، شعبه نوبنیاد، شعبه پیروزی، شعبه تهرانپارس، شعبه نارمک، شعبه کامرانیه می باشد.

  • waze

تهران، پيروزی، بين خيابان نبرد و پرستار، طبقه فوقانی بانک كشاورزی، پلاک 310

آموزشگاه زبان ایران مهر شعبه پیروزی

آموزشگاه زبان ایران مهر با 24 شعبه فعال در استان های تهران، البرز و مرکزی یکی از آموزشگاه های بزرگ و برتر در حوزه ی آموزش زبان می باشد. شعب تهران آموزشگاه ایران مهر در محله های انقلاب، پیروزی، نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، ستارخان، دادمان، صادقیه (فردوس) و جنت آباد می باشد. کلاس های این آموزشگاه برای رده های سنی متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود. مشاوره و تعیین سطح در آموزشگاه ایران مهر به صورت رایگان انجام می شود.

  • waze

تهران، پیروزی، به سمت میدان شهدا، بعد از مترو نبرد، پلاک 396

آموزشگاه های زبان زیادی در سطح شهر تهران وجود دارد و علاقه مندان می توانند در کلاس های آموزشی آنها ثبت نام کنند اما یکی از ملاک های مهم زبان آموزان این است که آموزشگاه مورد نظر نزدیک به محل زندگی شان باشد. رفت و آمد برای شرکت کردن در کلاس ها یک امر مهم محسوب می شود. به همین جهت ما برای رفاه حال شما عزیزان در این صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شرق تهران را گردآوری کرده ایم.  محله های شرق تهران شامل تهرانپارس، نارمک، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، پیروزی، دماوند، وحیدیه، نظام آباد، هفت حوض، نیرو هوایی و چند محله ی دیگر است.

اگر ساکن تهران پارس هستید و به دنبال یک آموزشگاه زبان خوب در تهرانپارس می گردید، در این صفحه از آموزشگاهان می توانید لیست بهترین آموزشگاه های زبان در تهرانپارس را مشاهده نمایید. کلاس های آموزش زبان در شرق تهران به صورت ترمیک و عادی، فشرده، مکالمه، آیلتس و تافل هستند. در این آموزشگاه ها دوره های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته برگزار می شوند. هر ترم آموزش زبان انگلیسی معمولا 1 ماه است و شهریه پرداختی برای یک ترم می باشد.

کلاس های آموزش زبان انگلیسی به صورت گروهی برگزار می شود و تعداد نفرات شرکت کننده ممکن است از 10 الی 20 نفر متغیر باشد. کتاب هایی که در آموزشگاه های مختلف برای تدریس استفاده می شود، متفاوت است. اگر هدفتان زا یادگیری زبان فقط آموختن مکالمه مد نظرتان هست می توانید در کلاس های زبان انگلیسی فقط مکالمه ثبت نام کنید. در این کلاس ها تمرکز فقط بر روی آموزش مکالمه زبان انگلیسی است.

دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در شرق تهران

دوره های فشرده زبان انگلیسی معمولا 3 روز در هفته برگزار می شوند و روز های برگزاری آن ها در روز های زوج یا فرد است. البته در بعضی از آموزشگاه ها کلاس های فشرده به شکل دوره های فشرده تکروز آخره هفته ها نیز برگزار می شود. این دوره ها برای افرادی که شاغل هستند مناسب است. دوره های فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی برای افرادی که می خواهند خیلی سریع این زبان را آموزش ببینند مناسب است. این دوره ها معمولا هفته ای 4 الی 5 روز تشکیل می شوند و هر روز 3 ساعت است. افراد شرکت کننده در این دوره ها معمولا بزرگسالان هستند و به دلایل مختلفی قصد یادگیری زبان در کمترین زمان را دارند. در بالای همین صفحه از وب سایت آموزشگاهان می توانید لیست بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی در شرق تهران را مشاهده نمایید.

هزینه کلاس آموزش زبان انگلیسی در شرق تهران

هزینه کلاس های آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه های مختلف شرق تهران متفاوت است و با توجه به منطقه، محل آموزشگاه، اساتید، امکانات و خدمات آموزشگاه مبلغ آن متفاوت است. یکی دیگر از مواردی که بر هزینه کلاس زبان موثر است سطح دوره آموزشی مورد نظر است. هزینه ی کلاس ها و دوره های آموزش زبان در سطوح بالاتر بیشتر است. شهریه پرداختی برای یک ترم کلاس است و هر ترم عادی شامل 2 ماه کلاس است. کلاس های ترم های عادی معمولا به صورت 2 روز در هفته برگزار می شوند.


ارسال نظر

Loading...