لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شرق تهران با آدرس و تلفن


آموزشگاه زبان انگلیسی در شرق تهران

لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در شرق تهران برای کودک و بزرگسال با آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان ایران مهر شعبه پیروزی

آموزشگاه زبان ایران مهر با 24 شعبه فعال در استان های تهران، البرز و مرکزی یکی از آموزشگاه های بزرگ و برتر در حوزه ی آموزش زبان می باشد. شعب تهران آموزشگاه ایران مهر در محله های انقلاب، پیروزی، نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، ستارخان، دادمان، صادقیه (فردوس) و جنت آباد می باشد. کلاس های این آموزشگاه برای رده های سنی متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود. مشاوره و تعیین سطح در آموزشگاه ایران مهر به صورت رایگان انجام می شود.

  • waze

تهران، پیروزی، به سمت میدان شهدا، بعد از مترو نبرد، پلاک 396

آموزشگاه زبان پردیسان شعبه پیروزی

آموزشگاه زبان پردیسان دارای 10 شعبه فعال در تهران بوده و شعبه میدان ولیعصر به عنوان شعبه مرکزی فعالیت دارد. آموزشگاه پردیسان در سال 1395 با همکاری اساتید برتر فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرد. شعب آموزشگاه زبان پردیسان شامل شعبه دولت، شعبه شهرک غرب، شعبه ولنجک، شعبه ولیعصر، شعبه صادقیه، شعبه پونک، شعبه نوبنیاد، شعبه پیروزی، شعبه تهرانپارس، شعبه نارمک، شعبه کامرانیه می باشد.

  • waze

تهران، پيروزی، بين خيابان نبرد و پرستار، طبقه فوقانی بانک كشاورزی، پلاک 310

آموزشگاه زبان سفیر شعبه تهرانپارس

آموزشگاه زبان سفیر یکی از آموزشگاه های معتبر و به نام ایران می باشد که دارای شعب متعددی در تهران و سایر استان ها است. شعب این آموزشگاه در تهران شامل شعبه مرکزی، شعبه تهرانپارس، شعبه نارمک و شعبه پیروزی است.

  • waze

تهران، بزرگراه رسالت، بعد از اتوبان باقری، بین خیابان سجده ای و اخوت، جنب متروی تهرانپارس

آموزشگاه های زبان زیادی در سطح شهر تهران وجود دارد و علاقه مندان می توانند در کلاس های آموزشی آنها ثبت نام کنند اما یکی از ملاک های مهم زبان آموزان این است که آموزشگاه مورد نظر نزدیک به محل زندگی شان باشد. رفت و آمد برای شرکت کردن در کلاس ها یک امر مهم محسوب می شود. به همین جهت ما برای رفاه حال شما عزیزان در این صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران را گردآوری کرده ایم.  محله های شرق تهران شامل تهرانپارس، نارمک، حکیمیه، تهران نو، شمیران نو، دلاوران، پیروزی، دماوند، وحیدیه، نظام آباد، هفت حوض، نیرو هوایی و چند محله ی دیگر است.

اگر ساکن تهران پارس هستید و به دنبال یک آموزشگاه زبان خوب در تهرانپارس می گردید، در این صفحه از آموزشگاهان می توانید لیست بهترین آموزشگاه های زبان در تهرانپارس را مشاهده نمایید. کلاس های آموزش زبان در شرق تهران به صورت ترمیک و عادی، فشرده، مکالمه، آیلتس و تافل هستند. در این آموزشگاه ها دوره های زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته برگزار می شوند. هر ترم آموزش زبان انگلیسی معمولا 1 ماه است و شهریه پرداختی برای یک ترم می باشد.

کلاس های آموزش زبان انگلیسی به صورت گروهی برگزار می شود و تعداد نفرات شرکت کننده ممکن است از 10 الی 20 نفر متغیر باشد. کتاب هایی که در آموزشگاه های مختلف برای تدریس استفاده می شود، متفاوت است. اگر هدفتان زا یادگیری زبان فقط آموختن مکالمه مد نظرتان هست می توانید در کلاس های زبان انگلیسی فقط مکالمه ثبت نام کنید. در این کلاس ها تمرکز فقط بر روی آموزش مکالمه زبان انگلیسی است.

دوره های فشرده آموزش زبان انگلیسی در شرق تهران

دوره های فشرده زبان انگلیسی معمولا 3 روز در هفته برگزار می شوند و روز های برگزاری آن ها در روز های زوج یا فرد است. البته در بعضی از آموزشگاه ها کلاس های فشرده به شکل دوره های فشرده تکروز آخره هفته ها نیز برگزار می شود. این دوره ها برای افرادی که شاغل هستند مناسب است. دوره های فوق فشرده آموزش زبان انگلیسی برای افرادی که می خواهند خیلی سریع این زبان را آموزش ببینند مناسب است. این دوره ها معمولا هفته ای 4 الی 5 روز تشکیل می شوند و هر روز 3 ساعت است. افراد شرکت کننده در این دوره ها معمولا بزرگسالان هستند و به دلایل مختلفی قصد یادگیری زبان در کمترین زمان را دارند. در بالای همین صفحه از وب سایت آموزشگاهان می توانید لیست بهترین بهترین آموزشگاه زبان شرق تهران را مشاهده نمایید.

هزینه کلاس آموزش زبان انگلیسی در شرق تهران

هزینه کلاس های آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه های مختلف شرق تهران متفاوت است و با توجه به منطقه، محل آموزشگاه، اساتید، امکانات و خدمات آموزشگاه مبلغ آن متفاوت است. یکی دیگر از مواردی که بر هزینه کلاس زبان موثر است سطح دوره آموزشی مورد نظر است. هزینه ی کلاس ها و دوره های آموزش زبان در سطوح بالاتر بیشتر است. شهریه پرداختی برای یک ترم کلاس است و هر ترم عادی شامل 2 ماه کلاس است. کلاس های ترم های عادی معمولا به صورت 2 روز در هفته برگزار می شوند.

انواع مدارک زبان انگلیسی - کاربردها + نحوه آزمون + منابع
مقالات زبان

انواع مدارک زبان انگلیسی

یادگیری زبان های خارجی و داشتن مدرک زبان یکی از مهارت های مهمی است که بسیاری از افراد در سال های اخیر به دنبال آن بوده اند. معمولا افرادی که قصد مهاجرت و یا حصیل در خارج از کشور را دارند به دنبال اخذ مدارک زبان های خارجی هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم مدرک آیلتس، مدرک تافل، مدرک TESOL، مدرک معتبر PTE و مدرک FCE را از نظر آزمون، اعتبار و ... مورد بررسی قرار دهیم.

تفاوت دقیق مدرک تافل و آیلتس از نظر اعتبار و هزینه و نحوه برگزاری آزمون و نمره دهی
مقالات زبان

تفاوت مدرک تافل و آیلتس

تافل و آیلتس پر طرفدار ترین و معروف ترین مدارک زبان در ایران هستند. البته این مدارک در بیشتر کشور های جهان معتبر هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم به تفاوت مدرک و آزمون تافل و آیلتس و بررسی سختی آزمون تافل و آیلتس، میزان اعتبار آن ها، هزینه آزمون آیلتس و تافل و اینکه کدام مدرک برای مهاجرت مناسب تر است بپردازیم.

راهنمای دقیق ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم
مقالات زبان

راهنمای دقیق ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم

راهنمای دقیق و مرحله به مرحله ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم در ثبت نام و بارگذاری مدارک

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت
مقالات زبان

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت

آزمون آیلتس دو دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار می شود و هر کدام از این مدارک برای مقاصد خاصی از جمله مهاجرت تحصیلی، کاری و ... کاربرد دارند. در این مطلب به بررسی کاربرد های این مدارک و تفاوت در آزمون آن ها می پردازیم.

بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی به صورت سریع، مزایا و معایب هر روش
مقالات زبان

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

معرفی روش های یادگیری زبان انگلیسی از طریق کلاس و یا به صورت خود آموز در زمان کوتاه به همراه مزایا و معایب هر کدام، یادگیری زبان انگلیسی از طریق کتاب، فیلم دیدن،  اپلیکیشن و ...

اعتراض به نمره آیلتس، شانس افزایش نمره و نکات مهم
مقالات زبان

نحوه اعتراض به نمره آیلتس، بررسی شانس افزایش نمره

گاهی اوقات ممکن است نتیجه آزمون آیلتس با چیزی که فکر میکردیم تفاوت زیادی دارد و تصمیم به اعتراض می گیریم. برای ثبت اعتراض نمره آزمون آیلتس باید یک سری نکات را در نظر بگیریم تا بتوانیم بهترین نتیجه را از اعتراض داشته باشیم.

آزمون PTE چیست؟ هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون PTE چیست؟

همه چیز در مورد آزمون PTE و انواع آن، هزینه و نحوه ثبت نام، محل های برگزاری آزمون، تفاوت PTE با آیلتس و تافل

آزمون MSRT یا MCHE سال 1401، هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون MSRT یا MCHE چیست؟

معرفی کامل ساختار آزمون MSRT یا MCHE، نحوه ثبت نام و نمره مورد نیاز در آزمون برای دانشگاه های داخل کشور

آزمون دولینگو و همه چیز درباره آن!
مقالات زبان

آزمون دولینگو و کاربرد های مدرک duolingo

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام درآزمون دولینگو، زمان برگزاری، هزینه و منابع آزمون، اعتبار مدرک دولینگو، مدارک و شرایط شرکت در آزمون دولینگو(Doulingo) نمره آزمون

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی (کودک و بزرگسال)
مقالات زبان

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی در کودکان و بزرگسالان و بررسی قدرت یادگیری در آن ها

آزمون TTC و گرفتن مدرک برای تدریس زبان انگلیسی
مقالات زبان

آزمون TTC

همه چیز در مورد آزمون TTC و گرفتن مدرک آن برای تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه با گذراندن دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی

تاسیس آموزشگاه زبان خارجی و شرایط دقیق اخذ مجوز
مقالات زبان

تاسیس آموزشگاه زبان

بررسی شرایط تاسیس آموزشگاه زبان و صفر تا صد مراحل راه اندازی آموزشگاه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی و ...، بررسی هزینه ها و مدارک لازم

تبلیغ برای آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی
مقالات زبان

تبلیغ کلاس زبان و آموزشگاه با بالاترین بازدهی

مقایسه و بررسی روش های مختلف تبلیغات آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان و بزرگسال و معرفی بهترین روش تبلیغات با هزینه کم و بازدهی بالا (تبلیغات اینترنتی، اینستاگرامی، تراکت، بنر و ...)


ارسال نظر

Loading...